Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

obecné dotazy, ale velice důležité !!!

TomasCZ (14)|20.4.2005 17:31
Ahoj, zatím si se svým LOOXem 718 pořád jen hraji. Prosím o rady na následující témata. Když si chci přehrát film, tak jsme si stáhl odtud BetaPlayer5,0, ale nevím jak ho mím nainstalovat, není tam žádný setup, nebo instal. HELP. Nebo jaký přehrávač by jste preferovali? Konkrétně a kde ho najdu. Potřebuji k tomu nějaké kodeky? A na přehrávání taky hudby potřebuji taky nějaký speciální program, nebo mi stačí Windows Media? Dlaší věc, když zapnu Wi-fi, tak mi to sice nějaké sítě na internet najde, ale když spustím internet, tak mi to napíše ať nastavím síť, co mám udělat? Ta síť je volně (veřejně) dostupná. Jak to mám pls. nastavit aby mi to fungovalo? A ještě jednu, nevíte o nějakých opravdu dobrých mapách do PDA celé ČR a Prahy? Předem díky za odpovědi a doufám že vás to nebude otravovat. DÍKY
beecher (9270)|20.4.2005 18:01
BetaPlayer 0.096, sice unstable, ale lepsi... ;-)
Z tyhle stranky:
http://corecodec.org/frs/?group_id=9&release_id=74 kliknout na odkaz betaplayer.setup.UNSTABLE.0.096.exe, stahnout do PC a pak na PC pustit a ono se to nainstaluje do PPC... Obsahuje vse potrebne. No a tim bude o problem (prehravani videi) mene.
Šeba_oldd (1184)|20.4.2005 18:11
A co se tyka WIFI doporucuji https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4161&dd=0&fi=10
pripevek Milana Švece.:yes:

Pokud chces poslouchat muziku dej do vyhladavace mp3 a uvidis co je tady toho napsaneho - ja pouzivam beta player i na muziku - staci mi.
Jinak v clancich na uvodni strane najdes i jak instalovat programy do PDA:)
TomasCZ (14)|20.4.2005 19:00
Díky moc a co Ty mapy a GPS? Které mapy by jste mi doporučili? Díky moc
Miloš Strouhal (3997)|20.4.2005 23:05
Ne, nerozumime. Nejprve si pozorne prostudujte toto, prizpusobte tomu sve prispevky, a pak si dozajista budeme velice dobre rozumet.
TomasCZ (14)|21.4.2005 10:29
Tak filmy mi už běhají, nevíte ještě o nějakém prográmku, který převádí normální filmy v PC do formátu PPC a jak bych to v něm dělal? Díky
bobino (32)|21.4.2005 20:37
SmartMovie
TomasCZ (14)|22.4.2005 16:07
Mohu ještě jeden dotaz? Když jsem si chtěl nahrát film do PDA, tak mi to nešlo.
Vždy to po nějakém čase spadlo a začalo se tam nahrávat zase od začátku. Měl jsem i vyplou firewall, takže v tom by být problém neměl. Mám CF 1GB a tím pádem se to tam vejde, tak nevím kde je problém. Když jsem to zkoušel přes ActiveSync, tak to sice šlo, ale jen malé filmečky, protože pamět PDA není moc velká a nenašel jsem v tom nastavení (u ActiveSync), že by šlo tam nastavit cílový adresář který mám na CF kartě.V tom případě by to asi šlo vpoho,ale nevím. Prosím, poradíte mi někdo? Díky moc
beecher (9270)|22.4.2005 16:24
[QUOTE="TomasCZ"]Mohu ještě jeden dotaz? Když jsem si chtěl nahrát film do PDA, tak mi to nešlo.
Vždy to po nějakém čase spadlo a začalo se tam nahrávat zase od začátku. Měl jsem i vyplou firewall, takže v tom by být problém neměl. Mám CF 1GB a tím pádem se to tam vejde, tak nevím kde je problém. Když jsem to zkoušel přes ActiveSync, tak to sice šlo, ale jen malé filmečky, protože pamět PDA není moc velká a nenašel jsem v tom nastavení (u ActiveSync), že by šlo tam nastavit cílový adresář který mám na CF kartě.V tom případě by to asi šlo vpoho,ale nevím. Prosím, poradíte mi někdo? Díky moc[/QUOTE] Ctecku karet to chce...

Jinak, to uz se tady resilo tolikrat... ;)
Milan Švec (938)|22.4.2005 16:48
K přehazování (skutečně) VELKÝCH souborů z PC do PDA je optimální Total Commander s pluginem (přídavným/zásuvným modulem) pro PDA.
Jak na to je už tady.
Zkušenosti s kopírováním souboru o velikosti 885,16 MB.
psaf (81)|22.4.2005 19:06
Již dlouho používám Servant Salamander 2.5x k přesouvání dat mezi PDA a PC. Má standardně obsažen plug in Windows Mobile. Přenášel jsem soubory větší než 700MB tam a zpět bez problémů.
Ace-steal (45)|23.4.2005 18:52
jj, Total Commander nebo Servan 2.5, ale stejne - pres tu ctecku je to 13x rychlejsi :)
frogale (447)|5.6.2005 22:12
[QUOTE="TomasCZ"]
Vždy to po nějakém čase spadlo a začalo se tam nahrávat zase od začátku. [/QUOTE]
Ja jsem teprve newbie, ale kdyz nahravam vetsi film (vic jak 100MB), tak se opravdu zda, ze to spadne a zacne se nahravat znovu od zacatku.. ale neni to tak. Po nekolik tehle restartech se film v pohode nahraje.
markjag (386)|9.6.2005 13:15
Mna zaujima co mam nainstalovat aby som na PDA nahral aplikacie. Viem ze ActiveSync ale stiahol som ten toogle co je na tejto stranke a pyta active snc, cize to stiahnem asi uplne inde. PLiz pomozte si som uplna lama a neviem ako to nahrat. Jaj a maly detail nedavam to na ralne PDA ale na emulator od MS, chcem si tie veci najprv otestovat, ale predpkladam ze to tam pojde normalnym sposobom nahrat ako na fyzycke PDA.
Pavel Koza (4761)|9.6.2005 13:51
[QUOTE="markjag"]Jaj a maly detail nedavam to na ralne PDA ale na emulator od MS, chcem si tie veci najprv otestovat, ale predpkladam ze to tam pojde normalnym sposobom nahrat ako na fyzycke PDA.[/QUOTE]

To je bohuzel podstatny detail, takhle to rozhodne nejde. Emulator je pro vyvojare, ne pro bezne uzivatele.
markjag (386)|9.6.2005 14:41
Aha. Takze sa to da nejak spravit. Nevies prosim ta jak?
Pavel Koza (4761)|9.6.2005 16:52
Kdybych to vedel, tak jsem to napsal rovnou:)
RadekV (25)|9.6.2005 20:35
Ahoj, dnes jsem se díval na stránku podpory pro looxe a je tam ke stazeni *.pdf v nemcine, kde je videt prislusenstvi. Docela me tam zaujal GSM/GPRS modul do CF slotu... :))


http://www.fujitsu-siemens.com/support/downloads_1.html


Radek
markjag (386)|9.6.2005 23:15
[QUOTE="OK2MON"]Ahoj, dnes jsem se díval na stránku podpory pro looxe a je tam ke stazeni *.pdf v nemcine, kde je videt prislusenstvi. Docela me tam zaujal GSM/GPRS modul do CF slotu... :))


http://www.fujitsu-siemens.com/support/downloads_1.html


Radek[/QUOTE]

nemyslim si ze by to davali k tomu, o tom by za Pavel Koza v recenzii urcite zmienil.
Pavel Koza (4761)|10.6.2005 09:03
[QUOTE="OK2MON"]Ahoj, dnes jsem se díval na stránku podpory pro looxe a je tam ke stazeni *.pdf v nemcine, kde je videt prislusenstvi. Docela me tam zaujal GSM/GPRS modul do CF slotu... :)) [/QUOTE]

O tom se tu myslim Milan Svec pred casem dost rozepsal... Hledejte v tomto foru, pripadne v tomto clanku.