Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prosim poradte soft.

Jarek72 (37)|19.4.2005 15:59
Neznate nekdo nejakej jednodusi program pro zadavani ukolu a abych je videl primo na today a mohl jsem je s tama i odskrnout tak jak je to na palmu ? Staci aby slo zadat jen ukol,cas,datum a alarm. zkousel jsem tAgenda ale nejak se mi spatne vykresluje na today nekdy musim jit treba do menu aby se mi ukazala na obrazovce.
Potom jsem nasel paradni program na cas STOPTIME ale nefunguje mi na W2003SE jak ma :-( neznate nekdo nejakou podobnou alternativu? Popr. budik na mp3 co funguje na w2003se?
Je nejakej free prohlizec CSV nebo DBF souboru? ja jsem zadnej nenasel, mam par databazi a rad bych je otvevrel na ppc.
Diky za vse.

p.s. diskuzi jsem decelou precetl ale nic stoho jsem tam nenasel :-(
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2005 17:26
Nepíšeš, zda to může být placený soft.
tAgenda někdy na SE zlobí-možná pomůže pohrát si s nastavením. Na úkoly Task+ v sekci freeware (doporučuji projet celou) nebo Calendar+. Z placených třeba Pocket Informant nebo Agenda Fusion, pro zobrazení Pocket Breeze, Snoopsoft Dashboard.
Čas-hodiny, stopky, odpočet, světový čas= třeba SPB Time.
Jarek72 (37)|19.4.2005 17:57
Diky za info. Ten SPB time jsem zkosel ale neslo mi nastavit mp3 pro budik.
Jarek72 (37)|19.4.2005 18:12
Jeste jeden dotaz daji se kontakty synch. nebo zalohovat i pres jinej prog nez Outlook ??
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2005 18:16
Někde v diskuzích je myslím návod, jak na ty mp3. Já raději ten def. SPB Alarm4=větší rachot.:D
CommanderZ (1798)|19.4.2005 22:12
[QUOTE="Jarek72"]Jeste jeden dotaz daji se kontakty synch. nebo zalohovat i pres jinej prog nez Outlook ??[/QUOTE]

pomoci libovolnyho programu na zalohovani:yes:
Zdenek Malinsky (9781)|19.4.2005 23:10
[QUOTE="Jarek72"]Jeste jeden dotaz daji se kontakty synch. nebo zalohovat i pres jinej prog nez Outlook ??[/QUOTE]
Nevím přesně, co myslíš. Synchronizuje se pomocí ActiveSync do Outlooku a zálohuje se buď pomocí tohoto AS (část tools-backup/restore) nebo pomocí zálohovacího programu. Nevím, co máš za PDA, ale např. HP má přímo v PDA softík pro zálohování/obnovu. Je to praktičtější než v záloha v PC, protože v případě HR či jiné "poruchy" v terénu je záloha na kartě a obnova možná ihned.

Zatím VGA ani 2003 SE nemám, takže nevím, který soft na nich nejde nebo běží špatně, ale mám dojem, že je tu k tomu diskuze. Pokud máš VGA displej, zkoušel jsi už Real VGA nebo OzVGA? Možná Ti to pomůže.

Příště, až budeš vznášet dotaz, buď co nejvíce konkrétní: cvo máš za PDA, který soft dělá problém, jak se to projevuje atd.
Jarek72 (37)|20.4.2005 05:57
zeptal jsem se spatne, mam na mysli neco jako je outlook ale nemusi to byt primo email.klient staci jen na editaci kontaktu a poznmek.
Mam rx3715, driv jsem mel palma tam byl palmdesktop a podle me to bylo daleko lepsi nez ten outlook ale to je muj dojem.
Jinak si zkousim shanet programy ktery jsem mel v palmu na ppc ale moc se mi to nedari, jedinej co jsem nasel je Plucker-Vademecum. Treba mi chyby PilotDB a jiny.Rad bych neco na rychlejsi vkladani ukolu a zobrazeni jich na today, Nasel jsem jakejsi POcket TODO list+today pluing ale nejde ani stahnout verze na vyzkousenil.
Nejspis je chyba v tom ze neumim hledat:-(
J.
ninja_ce4you (102)|20.4.2005 08:50
Ja zase marne hledam zpusob jak synchronizovat emailu na deskopu (The Bat!) s emaily na PDAcku. Zatim jedine reseni jsem nasel nainstalovat Microsoft Exchange server 2003 ale to opravdu nehodlam.

Nemate nekdo nejaky typ? Protoze Outlook na deskotpu pouzivat opravdu nechci...
Jarek72 (37)|20.4.2005 08:58
[QUOTE="ninja"]Ja zase marne hledam zpusob jak synchronizovat emailu na deskopu (The Bat!) s emaily na PDAcku. Zatim jedine reseni jsem nasel nainstalovat Microsoft Exchange server 2003 ale to opravdu nehodlam.

Nemate nekdo nejaky typ? Protoze Outlook na deskotpu pouzivat opravdu nechci...[/QUOTE]
nasel jsem na pocketgear.com toto
http://www.pocketgear.com/software_detail.asp?id=17590