Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DELL AXIm X50v - leží mi na stole - kdo je další?

dort (1212)|19.4.2005 09:47
ano od nedělního odpoledne jsem i já "prozatím" šťastným majitelem DELL x50v :yes:

takže zatím se sžíváme - postihl nás jen jeden HR, ale to bylo rukama a 2 x zamrzl, neb jsem instaloval a instaloval a nějak jsem občas neudělal SR, asi by bylo lepší ho dělat po každé instalaci jako u PC?!

ale jinak spokojenost :-)

další připojím .....
beecher (9270)|19.4.2005 10:16
[QUOTE="dort"]ano od nedělního odpoledne jsem i já "prozatím" šťastným majitelem DELL x50v :yes:

takže zatím se sžíváme - postihl nás jen jeden HR, ale to bylo rukama a 2 x zamrzl, neb jsem instaloval a instaloval a nějak jsem občas neudělal SR, asi by bylo lepší ho dělat po každé instalaci jako u PC?!

ale jinak spokojenost :-)[/QUOTE] Jak "prozatim"? ;)
Jinak to chce mozna vymenit ruce, aby nenastavaly HRka... :D
Jinak SR jsou normalni... Hlavne u Today Pluginu...

Jinak ja mam Della uz od 28. 11. 2004 a nelezi mi na stole, ale vetsinou jej drzim v ruce ci mam ulezeneho v kolibce... :)
TheMelin (1642)|19.4.2005 12:29
Asi jsem lama,ale nechápu,jak se na Dell může vejít více ikon než na Looxe, když mají obě zařízení stejné rozlišení :sarcastic: (myslím v Pocket Plus jak psal Dort)
beecher (9270)|19.4.2005 19:56
[QUOTE="TheMelin"]Asi jsem lama,ale nechápu,jak se na Dell může vejít více ikon než na Looxe, když mají obě zařízení stejné rozlišení :sarcastic: (myslím v Pocket Plus jak psal Dort)[/QUOTE] Rozdilne nastavene mezery mezi ikonami.
Jirka007 (161)|28.4.2005 11:08
[QUOTE="dort"]ano od nedělního odpoledne jsem i já "prozatím" šťastným majitelem DELL x50v :yes:

takže zatím se sžíváme - postihl nás jen jeden HR, ale to bylo rukama a 2 x zamrzl, neb jsem instaloval a instaloval a nějak jsem občas neudělal SR, asi by bylo lepší ho dělat po každé instalaci jako u PC?!

ale jinak spokojenost :-)

další připojím .....[/QUOTE]

Sice už jsem se na to prtal jinde,ale ještě jednou.Je možno na systému,který je anglický psát česky? Třeba české poznámky,včetně háčků a čárek? A co třeba programy, třeba navigační, které využívají češtinu?Jak tam to funguje?
beecher (9270)|28.4.2005 11:14
[QUOTE="Kozlik007"]Sice už jsem se na to prtal jinde,ale ještě jednou.Je možno na systému,který je anglický psát česky? Třeba české poznámky,včetně háčků a čárek? A co třeba programy, třeba navigační, které využívají češtinu?Jak tam to funguje?[/QUOTE] Ano, je mozne zobrazovat (to jde automaticky) i psat ceske znaky (nejaka ceska klavesnice)... Copak na normalnich Windows to nejde? ;)

U navigacnich softwaru je trochu problem s tim, jestli dokazou zmenit pismo... Pokud ano, tak jsou tady nekde na foru ulozene 4 .ttf soubory, ktere jsou cesky...
Jirka007 (161)|28.4.2005 11:38
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kozlik007"]Sice už jsem se na to prtal jinde,ale ještě jednou.Je možno na systému,který je anglický psát česky? Třeba české poznámky,včetně háčků a čárek? A co třeba programy, třeba navigační, které využívají češtinu?Jak tam to funguje?[/QUOTE] Ano, je mozne zobrazovat (to jde automaticky) i psat ceske znaky (nejaka ceska klavesnice)... Copak na normalnich Windows to nejde? ;)

U navigacnich softwaru je trochu problem s tim, jestli dokazou zmenit pismo... Pokud ano, tak jsou tady nekde na foru ulozene 4 .ttf soubory, ktere jsou cesky...[/QUOTE]

Tomu poslednímu nerozumím.Mohl bys to prosím vysvětlit pro úplné lamy :-) Tedy i pro mne.
beecher (9270)|28.4.2005 13:22
[QUOTE="Kozlik007"]Tomu poslednímu nerozumím.Mohl bys to prosím vysvětlit pro úplné lamy :-) Tedy i pro mne.[/QUOTE] Ok.
Co jsem videl Alturion ve verzi, ktera byla ukazovana na 2. srazu v Upe, tak ten pouzival nejaky vlastni font, ktery samozrejme nemel ceske znaky, takze se spatne zobrazovali, kdyz navigoval ve 3D...
Ted jde o to, jestli si ten GPS software, ktery chcete pouzivat, necha nekde v nastaveni zmenit font, ktery bude pouzivat behem navigace, protoze kdyby jo, tak jsou na svete 4 fonty (.ttf soubory - neboli True Type Font) s ceskymi znaky.
Kapisto? :D
Jirka007 (161)|28.4.2005 14:10
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kozlik007"]Tomu poslednímu nerozumím.Mohl bys to prosím vysvětlit pro úplné lamy :-) Tedy i pro mne.[/QUOTE] Ok.
Co jsem videl Alturion ve verzi, ktera byla ukazovana na 2. srazu v Upe, tak ten pouzival nejaky vlastni font, ktery samozrejme nemel ceske znaky, takze se spatne zobrazovali, kdyz navigoval ve 3D...
Ted jde o to, jestli si ten GPS software, ktery chcete pouzivat, necha nekde v nastaveni zmenit font, ktery bude pouzivat behem navigace, protoze kdyby jo, tak jsou na svete 4 fonty (.ttf soubory - neboli True Type Font) s ceskymi znaky.
Kapisto? :D [/QUOTE]
Rozumím děkuji. Mně hlavně nedošla ta zkratka .ttf soubory - neboli True Type Font
Moc díky.:yes:
Jirka007 (161)|28.4.2005 14:14
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kozlik007"]Tomu poslednímu nerozumím.Mohl bys to prosím vysvětlit pro úplné lamy :-) Tedy i pro mne.[/QUOTE] Ok.
Co jsem videl Alturion ve verzi, ktera byla ukazovana na 2. srazu v Upe, tak ten pouzival nejaky vlastni font, ktery samozrejme nemel ceske znaky, takze se spatne zobrazovali, kdyz navigoval ve 3D...
Ted jde o to, jestli si ten GPS software, ktery chcete pouzivat, necha nekde v nastaveni zmenit font, ktery bude pouzivat behem navigace, protoze kdyby jo, tak jsou na svete 4 fonty (.ttf soubory - neboli True Type Font) s ceskymi znaky.
Kapisto? :D [/QUOTE]

Takže i klavesnice má možnost psaní českých fontů?
Omlouvám se tyto pro někoho primitivní dotazy.
beecher (9270)|28.4.2005 14:27
[QUOTE="Kozlik007"]Takže i klavesnice má možnost psaní českých fontů?
Omlouvám se tyto pro někoho primitivní dotazy.[/QUOTE] Ta dodana od MS ne, musi se pouzit nejaka jina... Ted mne napadaji tri: Klavesnice z pocesteni zvaneho Language Extender (tu pouzivam ja), klavesnice z pocesteni InterWrite od SunnySoftu (chudaci, co ji musi pouzivat) a pak jeste Resco Keyboard.
Ale to uz jsme tady v tehle diskuzi off-topic, az to neni hezke...
dort (1212)|28.4.2005 15:18
ano, pokud máte nainstalovanou klávesnici s podporou češtiny ;-)

nejlépe LEng :yes:

neb když jsem zkoušel Resco Keyboard - tak nevím proč byl český, ale měl Y a Z jako na anglické klávesnici :-(

a zpět k tématu:

1) vypršení platnosti ovladače BT - tato otravná hláška se mi objevuje čímdál tím častěji :-(

2) a to je horší - BT tvrdí, že má málo paměti :mad: byť má k dispozici v RAM cca 8 MB ?!

jinak překvapení nad výdrží baterie :yes: - dle recenze jsem se obával, ale jsem mile překvapen, možná i díky tomu, že podsvícení stačí mít na prvním možném bodu z devíti ( myslím, že je jich devět :-( )
beecher (9270)|28.4.2005 18:03
[QUOTE="dort"]neb když jsem zkoušel Resco Keyboard - tak nevím proč byl český, ale měl Y a Z jako na anglické klávesnici :-(

1) vypršení platnosti ovladače BT - tato otravná hláška se mi objevuje čímdál tím častěji :-(

2) a to je horší - BT tvrdí, že má málo paměti :mad: byť má k dispozici v RAM cca 8 MB ?!

jinak překvapení nad výdrží baterie :yes: - dle recenze jsem se obával, ale jsem mile překvapen, možná i díky tomu, že podsvícení stačí mít na prvním možném bodu z devíti ( myslím, že je jich devět :-( )[/QUOTE] Ad Resco: Ze by si ji napsali spravni programatori? ;)
1) To je pokud se nepletu obecny problem s WidCommem, si ho nech stale pusteny (moc to nezere) a budes mit klid...
2) Tak tohle je prasarna... :D

Ad baterie: Jo, to je dano tim, ze kdyz to jede od 208-624 po 104MHz skocich (ne jak predtim po 208MHz) a je to schema pridavani na vykonu jeste vice optimalizovano, tak se nediv...
A jejich devet, jedna (ta nejvice leva) je "bez podsviceni"...
sorac (51)|28.4.2005 19:00
aj ja mam dell x50v na stole..ale mam opacny postup..

po mesiaci skusania Ho balim spet do krabice a zajtra ho davam jeho orignal majitelovy..chvalabohu...

nejako ma vobec neuchvatil... ;-)

hlavne v porovnani s looxom a z baterkou...

ale to je zivot..nie vsetko moze byt dokonale...

co je super ti nemci a sikmooki to dokazu celkom dobre...
beecher (9270)|28.4.2005 19:15
[QUOTE="sorac"]ale to je zivot..nie vsetko moze byt dokonale...

co je super ti nemci a sikmooki to dokazu celkom dobre...[/QUOTE] Tak jako nemuze byt nic tak rychle jako Dell... ;)
Navic, nepotrebuje uchvacovat, mu naprosto staci, kdyz je obdivovan a je hvezdou... :D

Nemci? Ti tak mozna rekli tem chlapcum sikmookym (jak rika bracha: ping-pongaci), co tam chteji a dodali design... Zbytek je v reziji HTC...
boto_ce4you (65)|29.4.2005 22:18
no neni ten dell uplne spatnej, nebo snad jsem videl jiz horsi veci,
jenom ti letters jsou jaksi maly pro mne
vono lidi kolem 50 -ky by meli delat neco uzitecnejsiho :O
dort (1212)|29.4.2005 22:44
to nebude Dellem ,ale rukama, satci pouzit OZ_VGA :-) a nastavit pomer mezi SE_VGA a OZ_VGA :yes:
boto_ce4you (65)|29.4.2005 23:13
[QUOTE="dort"]to nebude Dellem ,ale rukama, satci pouzit OZ_VGA :-) a nastavit pomer mezi SE_VGA a OZ_VGA :yes: [/QUOTE]oz_vga mi mrzne,nevim proc ? se vga je zatim ok.jsem to tedka vyresil na internetu s netfrontem.
i tak myslim ze jiz potrebuji bryle :D
beecher (9270)|30.4.2005 09:39
[QUOTE="boto"]oz_vga mi mrzne,nevim proc ?[/QUOTE] Udelej HR, pak zkopiruj do \windows ty soubory (.dll atd.), ktery jsou na ty strance u ozVGA, nahod ozVGA a pak prepni... Vsichni (ja a dort) takhle fungujem a njemame problem...
dort (1212)|30.4.2005 10:27
a hlavně si neistalujte SPB Pocket Plus2.5 :no: :evil:

ta aplikace na Dellu prostě nechodí - díky ní jsem si teď docela užil :?

Pokud se instaluje v režimu oz_VGA tak totálně zatuhne PDA a jediné řešení je HR :mad: ( mám za sebou 5 HR za poslední 4 dny :no: )

Pokud se instaluje v režimu SE_VGA - tak funguje, ale po přepnutí do oz_VGA začne Dell náhodně mrznout, nebo se poměrně spomaluje :((

PROSTĚ TUHLE APLIKACI NEBRAT!
oltcit (1098)|30.4.2005 13:13
[QUOTE="dort"]a hlavně si neistalujte SPB Pocket Plus2.5 :no: :evil:

ta aplikace na Dellu prostě nechodí - díky ní jsem si teď docela užil :?

Pokud se instaluje v režimu oz_VGA tak totálně zatuhne PDA a jediné řešení je HR :mad: ( mám za sebou 5 HR za poslední 4 dny :no: )

Pokud se instaluje v režimu SE_VGA - tak funguje, ale po přepnutí do oz_VGA začne Dell náhodně mrznout, nebo se poměrně spomaluje :((

PROSTĚ TUHLE APLIKACI NEBRAT![/QUOTE]

No nie tak celkom,aj na Looxoch to robilo kedysi capiny :evil: ...
treba dodržať tento postup inštalácie: HR>SPB2.5>Ozvga....potom to je no problema :)
boto_ce4you (65)|30.4.2005 15:29
hosi ja mam spb 2,to mne staci
a hr nedela, oz_vga snad az mne omrzi se_vga a udelam si nahodny hr
vcera jsem vsechno nainstaloval a nastavil
hr nechci ted
no jo ten dell neni spatny,usb porty na notebooku jsou ok,touch screen taky pohoda,
no musim priznat beecher mel pravdu , i kdyz
nerad :O
jenom to kolecko na levo mne chybi ,na toshibe je
:evil:
beecher (9270)|30.4.2005 16:10
No, SPB Plus 2.5 ma pry lepsi podporu pro VGA. Ja to nepouzivam, mne spise vyhovuje Omega Battery Pack Pro. Ten s RealVGA nema zadny problem...

Vidis a co jsem ti rikal? :D Pry nejporuchovejsi VGAcko... :sarcastic:

BTW Ty mas uz ten upgrade RAMky na 128MB hotovej nebo na to kasles? A co ROM update A03? Mas? Jestli ne, tak si ho tam dej, aspon si muzes pak nainstalovat spravne ozVGA...

Na co kolecko? Se stylusem budu daleko rychlejsi... :D
A kdyz se ti po nem tak hodne styskalo, dole mas D-Pad... ;)

Jinak vitej na palube... :yes:
boto_ce4you (65)|1.5.2005 09:31
ram mam jenom 64 mb , rom upgrade na 03
mam stazen v pc,no upgradnu della az mi zacne delat naky problemy, zatim jsem free of problems ,
:)
beecher (9270)|1.5.2005 11:41
[QUOTE="boto"]ram mam jenom 64 mb , rom upgrade na 03
mam stazen v pc,no upgradnu della az mi zacne delat naky problemy, zatim jsem free of problems[/QUOTE] Poradim ti, pust si BT, pak par programu, aby se ti dostala pamet na hodne malo a pak zkus pustit WiFi... Melo by ti to hodit, ze "Network card was not recognized..." nebo neco takoveho...
Pokud ovsem uz tam A03 ROMku nemas... ;)

BTW A zmen si podpis... Uz na nej necekas... :D
boto_ce4you (65)|1.5.2005 17:27
jsem spustil bt a pak wlan a nic nebylo nespoznano
to uz delal sorac pred mesicem a vysledek byl taky kladnej
sign je novy :lol:
ten display je spica,nechci flame no loox at jde ....
;)
Madmedic_ce4you (16)|1.5.2005 17:43
Cau Dellaci,nevite,proc se me obcas pbjevuji na 1GB karte Transcend chybne slozky a soubory,ktere nejdou smazat?Zabiraji misto a uz me prestava bavit jedinej me znamej zpusob jak se jich zbavit-tj zformatovat kartu a pak dlouho cekat nez se tam nakopiruje ze zalohy co tam puvodne bylo...Stava se vam to taky?Mate nejakou radu?Dik
dort (1212)|1.5.2005 19:59
[QUOTE="boto"]jsem spustil bt a pak wlan a nic nebylo nespoznano
to uz delal sorac pred mesicem a vysledek byl taky kladnej
sign je novy :lol:
ten display je spica,nechci flame no loox at jde ....
;) [/QUOTE]

jo display je absolutně super a hlavně pro fungování stačí jen minimální podsvícení narozdíl od jiných přístrojů :yes:
sorac (51)|2.5.2005 13:08
[QUOTE="dort"][QUOTE="boto"]jsem spustil bt a pak wlan a nic nebylo nespoznano
to uz delal sorac pred mesicem a vysledek byl taky kladnej
sign je novy :lol:
ten display je spica,nechci flame no loox at jde ....
;) [/QUOTE]

jo display je absolutně super a hlavně pro fungování stačí jen minimální podsvícení narozdíl od jiných přístrojů :yes: [/QUOTE]


okrem prezerania fotiek som este podsvietenie na looxe nemal na viac ako jeden dielik...

boto co sa disp tyka, na loox si sa ani nepozrel tak co trepes... :-XX

a fotky sa ovela krajsie na looxe kvoli teplejsim farbam....
karlic (707)|4.5.2005 10:30
Jaký používáte Remote Display Control pro VGA?
beecher (9270)|4.5.2005 10:44
[QUOTE="karlic"]Jaký používáte Remote Display Control pro VGA?[/QUOTE] Myslis ovladani PPC z PC nebo naopak?
Pokud to prvni, tak normalni Microsofti ActiveSync Remote Display z Windows Mobile Developer Power Toys...
Pokud jde o ovladani PC z PPC tak .NET VNC (v kombinaci s UltraVNC serverem), o kterem jsem tady par dni nazpet psal do novinek, a nebo muzes pouzit Klienta Terminal Services...

Jeste je i VNC server pro PPC... Jeste jsem to nezkousel, ale asi na to dneska nebo zitra podivam...
karlic (707)|4.5.2005 11:08
Díky beechere, myslel jsem ovládat Pocket z PC.

Mmchd. neznáš nějakou fintu, jak dostat do obrazovky Klienta Terminal Services úplně celou obrazovku počítače, abych nemusel posunovat? Na VGA je to naprosto super, ale přesto chybí malinký kousek obrazovky, aby to by zcela dokonalé.

Jinak hledám již nějakou chvíli na Dellu nějakou chybku a nenacházím :)) , asi hodím starý ED3 to skříně a budu používat jen Dell s Nokií. VGA je fakt bomba.
beecher (9270)|4.5.2005 11:33
[QUOTE="karlic"]Mmchd. neznáš nějakou fintu, jak dostat do obrazovky Klienta Terminal Services úplně celou obrazovku počítače, abych nemusel posunovat? Na VGA je to naprosto super, ale přesto chybí malinký kousek obrazovky, aby to by zcela dokonalé.

Jinak hledám již nějakou chvíli na Dellu nějakou chybku a nenacházím :)) , asi hodím starý ED3 to skříně a budu používat jen Dell s Nokií. VGA je fakt bomba.[/QUOTE]1. Bohuzel nevim, ja TS nepouzivam... Ale zkus ten .NET VNC, ten umi fullscreen na PDA, takze by to mohlo chodit...
2. To bych tu ED3 radeji prodal, jeste by z toho byla nejaka skvara... ;) :D
karlic (707)|4.5.2005 12:04
Tak ti nějak nevím. Stáhnul jsem to z MS, nainstaloval. Do Della nacpal cerdisp2.exe, v PC spustil ASRDisp.exe a výsledek je pořád stejně hrozný, viz. obrázek. Máš stejnou verzi a máš to stejně hnusný?
beecher (9270)|4.5.2005 17:15
[QUOTE="karlic"]Máš stejnou verzi a máš to stejně hnusný? [/QUOTE] Jasne, ten RemoteControl neumi totiz ten MS VGA HighDPI rezim... Ale pokud budes mit na PDAcku RealVGA, tak to budes mit kvalitni... :yes:

Jinak ten cerdisp2.exe tam davat nemusis, staci pustit ten Remote Control na PC a on si ho tam nahraje sam... :)
Zdenek Malinsky (9781)|12.7.2005 15:42
Už ho mám !!!
karlic (707)|12.7.2005 15:59
Tak to už nás je dost Aximáků na to, abychom si dnes sedli u Dorta a zapili to :)
Pokud nemáš ještě fólii na displej, tak ti jednu originál Dell dám za pívo :)
Tak co jdeme na jedno?
beecher (9270)|12.7.2005 16:09
Ja nejsem proti, ale vecerom, k veceru musim neco zaridit, pak by to mozna slo...
Navic nevim, jak Zdenek, protoze ten uz mozna jede do Vroutku...
karlic (707)|12.7.2005 16:30
Pokud je Dort v práci, tak to už jsme 3 :)
Já můžu odteď do 22 hod :)
Tak jak Zdenku? V kolik? Je vůbec dortovna otevřená :)
beecher (9270)|12.7.2005 16:40
No, ja bych se tam mohl tak kolem 20.00 objevit... Drive bohuzel ne... :oops:

EDIT: Dortovna samozrejme otevrena je, ale Zdenek to nedava, musi zitra do prace na 7.00 a to nema sanci stihnout vzhledem k tomu, jak se do Vroutku dostava nasimi drahami...
Ja bych to nechal na sobotu, vzdyt je PPS... :yes:
karlic (707)|12.7.2005 16:54
Tak ok, necháme to na sobotu. Snad bude škaredě a nebudu muset sekat trávu na chalupě :)
beecher (9270)|12.7.2005 17:05
Kurna, ty nesi pod pantoflem, ale rovnou pod lyzarskou botou... ;)
dort (1212)|12.7.2005 20:31
chvíli tu člověk není a hned toto, škoda pánové, dneska bych si veselýkalíšek rád dal, a co ve třech?

BTW Richarde s tou lyžákou to říkáš Ty? ;)
Newman_ce4you (2)|23.7.2005 09:41
Tak už mám na stole tu podobnou mašinku jako vy. Zatím ji pilně zkoumám a seznamuji se obecně s PDA.
Zatím klasika, BT hlásí, že vypršela licence. S dynavixem se mi pravidelně BT vypne (ale to prý je chyba výrobce a brzo to odladí :) )musím dát SR a jedu dál.
Microsoftí prográmky fungují a ted se musím podívat taky po něčem ostatním.
Ted momentálně ladím rozlišení, která ta utilitka na nastavení je asi nejlepší ozvga ?
Zdenek Malinsky (9781)|23.7.2005 14:08
[QUOTE="Newman"].. BT hlásí, že vypršela licence ...musím dát SR a jedu dál.
...Ted momentálně ladím rozlišení, která ta utilitka na nastavení je asi nejlepší ozvga ?[/QUOTE]1. Licence BT mě kupodivu vypršela jen 1x.
2. Také SR používám pouze při instalaci programů, jinak mě jich pár postihlo pouze při pokusech s Snoopsoft Dashboardem a Pocket Breeze (chtěl jsem od nich více, než jsou schopni-ale po SR žádný problém, žádný HR). Ještě při prvních pokusech s přetaktováním jsem musel SR občas použít, ale už jsem přišel, jak na to. ;) Celkově je počet SR výrazně nižší na mém novém Dell Axim X 50 v než na starším HP iPAQ 4150. Je to zhruba stejný poměr, jako když jsem přestal na iPAQu používat velkou češtinu a instaloval LEng.
3. Dle mého je ozVga nejlepší, ale musíš si s tím pohrát a nastavit si dle svého. Teď jsem ho vypnul, protože při cestě vlakem, pokud zrovna nejedete po koridoru, se nejen menší ikonky hůře trefují stylusem, ale někdy je problém trefit se vůbec do displeje.:( Teď se vracím k OZ.
FIKR (34)|31.7.2005 02:21
Tak potvrzeno muj milasek dellisek byl July 29, 2005 odeslan z USA ke me do Calgary by mel dorazit August 8 -10, 2005. Jiz se nemohu dockat ...:) :)
FIKR (34)|31.7.2005 02:22
Moderator: Upraven predchozi prispevek.
Priste staci pouze zmacknout tlacitko Upravit.
;)
Vachunek David (14)|1.8.2005 05:48
Prodal jsem mé MDA II a kakoupil DELL X50v.Zatím spokojenost:D
Aries_ce4you (10)|30.8.2005 21:38
Zdravim, tak uz to doslo aj mne. Mam ale 2 otazky.
1. Musim to prvy krat nabijat tyx 8h ako je to napisane v manule alebo staciu kym mam zelenu?
2. Mam ver.A01 a neviem ci tam davat tu A05. Na co mi je ten update?
Dik a dufam ze aj ja budem spokojnym majitelom :).
beecher (9270)|31.8.2005 09:35
1. Ano staci.
2. Update vzdy opravuje chyby a vylepsuje nejake vlastnosti. Popis, co je vylepseno, je vzdy u update prilozen. Update na verzi A05 si muzete stahnout zde. A01 je velmi stara verze...