Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CallerID zaloha/obnova obrazku a melodii?

.::Richmond::. (48)|18.4.2005 14:38
nevite nekdo kam se ukladaji informace o prirazenych obrazcich a melodii? jde o to ze pri obnove pim se tyto udaje do caller id nezalohuji (tudiz taky neobnovuji) a po hr se musi vsechno nastavit znovu. pri kompletni obnove to funguje ale to je na me dost zdlouhavy proces.
Kato_ce4you (970)|18.4.2005 14:41
V nastaveni si muzes vybrat, kam se to ma ukladat - jestli do hlavni pameti (to je vychozi volba), Storage nebo na Storage card... Tak zkus Storage..
.::Richmond::. (48)|18.4.2005 14:46
[QUOTE="Kato"]V nastaveni si muzes vybrat, kam se to ma ukladat - jestli do hlavni pameti (to je vychozi volba), Storage nebo na Storage card... Tak zkus Storage..[/QUOTE]
to jsem zkousel jeste u neSE windows ale po hr se mi pro zmenu neukazovalo vubec nic (ani default obrazek). mam pocit ze se tam ukladaji jen obrazky ne melodie a ani nastaveni... kazdopadne zkusim a diky za bleskovou odpoved
Kato_ce4you (970)|18.4.2005 14:51
[QUOTE=".::Richmond::."]
to jsem zkousel jeste u neSE windows ale po hr se mi pro zmenu neukazovalo vubec nic (ani default obrazek). mam pocit ze se tam ukladaji jen obrazky ne melodie a ani nastaveni... kazdopadne zkusim a diky za bleskovou odpoved[/QUOTE]
Jj - mas pravdu - jsem si nevsim tech melodii... tak to nevim... Btw. jak prirazenym melodiim? Jednotlivym kontaktum? To jako pres RingtoneX? Nebo snad pres Pocket ZenPhone? (maji export nastaveni).
Ad. rychla odpoved - nz - ale jestli pomuze - to teda nevim :-/
.::Richmond::. (48)|18.4.2005 15:23
prirazeni melodie jde v Default Caller ID nebo v tom co je v 2.06 SEckach (je to v1.20)
ma jeste nekdo napad kde by mohlo byt to nastaveni?
mad_ce4you (10)|12.5.2005 11:29
me by take zajimala zaloha ID caller poradi nekdo ?? nejak to nejde :oops:
Pavlucha (1496)|12.5.2005 11:39
Záloha nastavení melodií by měla smysl, pokud budete používat jen systémová zvonění. Jinak po HR byste museli vlastní vyzvánění vždy do MDA zkopírovat, protože pokud je nenajde, nezvoní.
mad_ce4you (10)|12.5.2005 11:42
tak to je jasny a nema nekdo posledni verzi Id caller?nekde to tu bylo na stazeni ale nemuzu to najit predem diky