Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vítejte na ce4you!

Pavel Koza (4761)|3.1.2002 10:07
Vážení přátelé, nejdelší přestávka v historii ce4you se chýlí ke konci. Během několika dnů dojde k posledním úpravám ve vzhledu a ve vlastnostech stránky (, poté bude pravidelně (převážně každý den) aktualizována. Spolu se mnou se o to budou starat dva nadšenci, kteří většině z vás rozhodně nejsou neznámí - Petr Adamec a Michal Jelínek. Tímto je vítám a přeji mnoho spokojených čtenářů. Pokud máte chvilku čas, můžete se hned zaregistrovat (aby vám někdo nevyfoukl váš oblíbený login), případně se seznámit s novinkami na serveru. A že jich na vás čeká požehnaně! Pokud narazíte na problém, budu velice vděčný pokud mi jej jakýmkoliv způsobem oznámíte. Tímto bych se svámi pro tentokrát rozloučil, poděkoval za přízeň a budu se těšit na další setkání. A nezapomeňte, v pondělí začínáme!
john_ce4you (112)|4.1.2002 08:39
ahoj,
jsem nadsen, jiz jsem ani necekal, ze se ce4you jeste nekdy rozbehnou v cestine. no ale jak je mym zvykem, hned budu otravovat - ocenil jsem, kolik ruznych wince zarizeni se mi nabizi pri registraci, ale jak to tak chodi, to moje tam nakonec (asi jako jedine) chybi. jiz nejaky cas jsem majitelem siemense sx45, bylo by mozno jej do seznamu take zaradit? diky moc predem a peji hodne uspechu,
john
Pavel Koza (4761)|4.1.2002 08:44
Ahoj,
zivot je plny prekvapeni[:)] Pokud mi posles odkaz na stranku, kde se o tom zarizeni dozvim vic, do pondelka je v databazi a tim i ve vyberu pro uzivatelske zarizeni.
john_ce4you (112)|4.1.2002 09:15
ocenuji opravdu rychlou reakci. je mi jasne, ze neni jednoduche obsahnout cele spektrum wince stroju, kdyz kazdou chvili se objevi zprava o necem novem, navic siemens sx45 asi jeste neni moc v prodeji a tezko odhadnout, kdy a zda vubec se dostane na nas trh. blizsi informace najdes zde:

http://www.my-siemens.com/

pokusim se sepsat i par vlastnich postrehu k sx45 (boze kolikrat jsem se jiz pro petra adamce snazil o totez), pokud se mi to povede, dam vedet (v pripade zajmu samozrejme).
john
Pavel Koza (4761)|4.1.2002 09:21
No to by bylo uplne uzasny[;)]! Pokud neco napises, velice rad to publikuju. A k te aktualizaci - ted jsem to 2 mesice nestihal, ale rozhodne mam zajem dohnat a predehnat ostatni[:D]
Pavel Koza (4761)|4.1.2002 16:20
Takze mas to tam, muzes udat sve zarizeni[;)]. Nicmene bych byl vdecny, pokud bys zkontroloval veskere udaje, predevsim co se tyka aplikaci.
john_ce4you (112)|8.1.2002 09:05
diky, jiz jsem si registraci opravil. precetl jsem si i specifikaci sx45 v sekci hw a mam k ni par upresneni:
- komunikace s pc probiha pres standardne dodavany usb kabel, rs232 lze dokoupit
- slot pro mmc karty pracuje i s sd kartami (sam je pouzavam)
- aplikace Windows Media™ Player 8 for Pocket PC, MSN Messenger, Microsoft® Transcriber, Terminal Services Client nejsou soucasti romky
- vsechny aplikace siemensu souvisejici s videem jsou volitelne a nejsou soucasti pameti rom
Kludas (1)|16.2.2002 08:41
Zdravim Teba Pavel,ako aj ostatnych ,ktori odpovedaju na otazky a pomahaju s PDA.
Ja mam asi 10 dni kupeny novy PDA Cassiopeia E 200 a tak som sa chcel opytat,kde by sa dali zohnat preklady manualov z anglictiny do Cestiny,alebo do Slovenciny ,alebo aspon ako sa ma spravne s tym pracovat,vsetkemu po anglicky nerozumiem a tak sa obraciam s prosbou o pomoc...
Zaroven som sa chcel opytat,ci existuju drivers(zavadzace) na niektore z tychto externych zariadeni na pripojenie ku cradlu cez USB port,aby sa dali ulozit programy na nejake vacsie zaznamove miesto.
Mam tieto externe zariadenia : 40 GB externy Hard disk - Bus Link USB Verzia
- IOmega 250 MB Zip Drive USB Bez napajania
- 6GB externy Digital Wallet v ktorom sa da pouzit aj CF Karta
Alebo poradi mi niekto,ako by som mohol ulozit viac programov na niektorom z tychto zariadeni,aby,ked zapnem moj Pocket PC ,aby sa dali ovlat z neho na tychto zariadeniach ???
Za odpoved vopred dakujem a ostavam s pozdravom ...Kludas [:)]
john_ce4you (112)|21.2.2002 10:13
Viz následující:

[QUOTE]
Ja mam asi 10 dni kupeny novy PDA Cassiopeia E 200 a tak som sa chcel opytat,kde by sa dali zohnat preklady manualov z anglictiny do Cestiny....
POCHYBUJI, ZE PRO E200, KTERA SE SEM NEDOVAZI, EXISTUJI PREKLADY MANUALU. POKUD ALE ZATIM NEMAS VUBEC ZADNE ZKUSENOSTI S PDA S NEKTEROU Z PREDCHOZICH VERZI WINCE A JEDNA-LI SE TI HLAVNE O SYSTEM POCKET PC 2002 A NE O SPECIFIKA CASIA, STACIL BY TI I MANUAL K IPAQu 38XX. ANI O NEM ALE NEVIM ZDA JE PRLOZEN A CELKEM O TOM POCHYBUJI - ZKUS TEDY POZADAT O ODPOVED PRIMO NEJAKEHO MAJITELE

Zaroven som sa chcel opytat,ci existuju drivers(zavadzace) na niektore z tychto externych zariadeni na pripojenie ku cradlu cez USB port,aby sa dali ulozit programy na nejake vacsie zaznamove miesto.
Mam tieto externe zariadenia : 40 GB externy Hard disk - Bus Link USB Verzia
- IOmega 250 MB Zip Drive USB Bez napajania
- 6GB externy Digital Wallet v ktorom sa da pouzit aj CF Karta
PROBLEM JE, ZE USB U PDA JE POUZE SLAVE - PDA JE TEDY POUZE PERIFERIE. ALESPON TAKOVE VYSVETLENI JSEM KDYSI DOSTAL JA

Alebo poradi mi niekto,ako by som mohol ulozit viac programov na niektorom z tychto zariadeni,aby,ked zapnem moj Pocket PC ,aby sa dali ovlat z neho na tychto zariadeniach ???
VIDEL JSEM SICE KDYSI NA http://www.pocketpcpassion.com/ NEJAKE HOME MADE RESENI PRIPOJENI HDD, ALE JIZ SI NA TO VZPOMINAM POUZE MLHAVE A NEMYSLIM SI, ZE BY TO BYLO RESENI TAK SNADNO PRENOSITELNE (MYSLIM TIM PRENOSITELNOST ZPUSOBU ZAPOJENI Z DOTYCNEHO HW NA TVOU E200)

BYT TEBOU SPOKOJIM SE S GIGOVYM HDD MICRODRIVE (NERIKEJ, ZE POTREBUJES VIC DAT NAJEDNOU) A VZDY SI POTREBNA DATA PRETAHNU PRES USB CTECKU CF2 KARET CI PCMCIA SLOT ZE STOLNIHO PC

Za odpoved vopred dakujem a ostavam s pozdravom ...Kludas
ASI SEM TI MOC NEPOMOHL, TAKZE NEMAS ANI ZAC....

CASIEM E200 JSEM NADSEN OD PRVNI CHVILE, KDY JSEM HO NA WEBU VIDEL A MOC MNE MRZI, ZE FAST, KTERY SEM VZDY VSECHNY MODELY DOVAZEL ZROVNA TEN NEJLEPSI IGNORUJE, KDE JSI HO SEHNAL? A JAKE MAS ZKUSENOSTI? TROCHU MNE VYDESILO CO JSEM CETL ZDE:
https://www.svethardware.cz/odpovedi-na-caste-otazky-casio-e-200/19532
ALE STEJNE JE TO STALE MUJ FAVORIT. KDYBYS TAK BYL V PRAZE, HNED BYCH SE ZA TEBOU ROZBEHL A NEDAL BYCH TI POKOJ, DOKUD BYS MI HO NEUKAZAL....

HONZA
[/QUOTE]