Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: iPAQ h6340 - problemy s telefonovanim

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

No, myslim, ze na zapozicanie nahradneho kusu treba mat zaplateny extended warranty - myslim, ze sa to vola CAREPAQ, alebo tak nejako. Moj posielali tiez do Holandska. Akurat, ze v pondelok to poslali, v utorok to tam bolo, v stredu to opravili, v stvrtok isiel spat a v piatok som ho mal. Tak pripadne pridte do Bratislavy
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak se budu modlit aby to bylo taky do tejdne....hlavně si kůli tomu budu muset koupit new mobila....protože bez mobila se blbě žije když mi nemaj zákoši kam volat....a když nejsou zákmoši, není kšeft tudíš je menší vejplata

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Taky ho mám v Holandsku, už podruhé :

Poslali to tam z Prahy kvůli třetí reklamaci

první oprava byla v ČR, druhá v Holandsku a teď :?: :?: :?:

Bude MONEY BACK :!: :!: :!: ..... aspoň doufám (

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Tak se mi miláček vrátil z holandska, sice to co blbnulo tak už mi neblbne ale blbne mi tam zase něco jiného *3*....na přídavné klávesnici mi nejde se posunovat v textu, blbne mi bluetooth headset a nejde mi tam nahodit zpátky záloha dat. Jinak mi vyměnily desku no...taky mohly rovnou poslat novej.

Dotaz
    Nemáte někdo navíc tužku k h6340? se mi nechce kupovat sada třech když potřebuju jen jednu :/

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. HP iPAQ h6340 - kalibrace baterie
    Od boby_ce4you v sekci iPAQ 6xx
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 04-01-2009, 14:28