Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

chyba paměti A730

katom (9)|18.4.2005 08:01
mám problém ze se restart nezobrazuje paměť flash disku a ani když do slotu dám SD nebo CF kartu, v nastavení se mi jen ukáže "not installed" navíc rychlost PDA je velmi pomalá snad pomalejší než při frekvenci 112MHz, a ikdyž PDA na tvrdo restartuju problem zustava porad, a nahoře mi přád problikáva červená dioda i ve vypnutém stavu.
pekro (346)|18.4.2005 09:01
Už jsem psal o tom samém tady
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=6635

Jedná se o chybu základní desky.
Už mám své PDA na reklamaci 3 týdny a čeká se na náhradní díl.( novou základní desku)
pekro (346)|10.6.2005 11:11
[QUOTE="katom"]mám problém ze se restart nezobrazuje paměť flash disku a ani když do slotu dám SD nebo CF kartu, v nastavení se mi jen ukáže "not installed" navíc rychlost PDA je velmi pomalá snad pomalejší než při frekvenci 112MHz, a ikdyž PDA na tvrdo restartuju problem zustava porad, a nahoře mi přád problikáva červená dioda i ve vypnutém stavu.[/QUOTE]
Jak jsi dopad?

Já už ho tam dnes posílám znovu

Předtím jsem dostal opravené PDA za 25 dní. S novou základní deskou
Do dnes (cca 50dní) to šlapalo a dnes znovu stejná závada.

Už bych raděj neco jinýho:?
rmasek (43)|20.6.2005 11:15
Ahoj,
koupil jsem 730 od sunnysoftu a mam jí od minulýho týdne.
když jsem tam konečně dostal všechny aplikace, který jsem měl před tím na 620, tak mi zmizela flash karta a pořád mi bliká oranžově ta pravá dioda.
To se dá vypnout tím, že použiji tv remote a pak to přestane.

chtěl bych se zeptat jestli nevíte jak dlouho by trvala reklamace - nebo jestli mi přístroj vymění

R
pekro (346)|20.6.2005 11:32
Teď na podruhý už to bylo lepší. Poslali mi opravené PDA za 3 dny
rmasek (43)|20.6.2005 11:36
a na koho si se prosím obracel???
můžu tě poprosit o nějakej kontakt???
pekro (346)|20.6.2005 12:57
www.sil.cz