Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Jak nejdéle prodloužit životnost baterie Ipaqu 3630

jflouma
    Guest

Zajímalo by mě, jak nejlépe používat baterii v Ipaqu 3630,aby vydržela co nejdéle.Každý zná kolik stojí výměna za novou. Někdy přesahuje cenu samotného zařízení. Mám používat nabíječku když pracuji z IPAqem u zdroje elektrické energie?Neškodí to Ipaqu když je neustále pod proudem? Nebo je lepší baterii úplně vybít a pak zase nabíjet? Jakou má asi baterie životnost? Děkuji za odpovědi a myslím,že každému se tyto informace hodí,aby prodloužil životnost svého Ipaqa.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

nekde jsem cetl, ze tyhle Lion+LiPol maji nejradsi kdyz jsou pokud mozno porad nad 50 procent. takze se snazim nabijet kdykoliv mohu a vyhybam se uplnemu vybiti. Co se ceny baterek, slysel jsem uz zvesti o 7000 Kc apod., ale moc se mi to nezda, kdyz si muzu na PDA planet koupit CF-jacket i s pridavnou baterii pres 4000 KC.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Oprava mrtvolek po špatné FLASH, popis vývodů EXTENSION konektoru IPAQu 3630.
    Od Albedo_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-02-2007, 22:06
  2. Baterie iPAQ 3630
    Od kulajar v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 07-02-2005, 15:34
  3. Velikost CF karty k IPaqu 3630
    Od Pheek v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-10-2002, 15:33
  4. Reakcí: 9