Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Mpx220 jako modem pro PDA

Nováček
    Registrace
    May 2002

To je teda prasárna Zkusím to a uvidíme co se stane, na první pokus mi to nejede, ale večer na to sednu v klidu a pokusím se to rozchodit.

Díky moc!!!!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Super, funguje, ale je to prasárna. Mám SmartPhone II a iPAQ 5550 a nemohl jsem rozchodit připojení ani přes infra, ale je divný, že když použiju smarta jako modem pro pc a v pc nastavím ve vlastnostech modemu at příkaz, tak mě to jede v pohodě.

D.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od dusanm
    Super, funguje, ale je to prasárna. Mám SmartPhone II a iPAQ 5550 a nemohl jsem rozchodit připojení ani přes infra, ale je divný, že když použiju smarta jako modem pro pc a v pc nastavím ve vlastnostech modemu at příkaz, tak mě to jede v pohodě.
    Coze? Klasicky postup pripojeni (Vyhledani telefonu z PDA pro pripojeni k Internetu->Sparovani->Nastaveni pripojeni) nefunguje ani na vyrobcich od HTC? Oou...
    Jinak pro infra a kabelove pripojeni by tam mel byt nekde v menu zakopany program, neco jako Bezdratovy modem...
    S PC vsechno chodi bez problemu, bohuzel pripojeni z PDA je problem... Ach jo... Proc oni to neoveruji, jestli to funguje...

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Jo HTC se chová stejně jako motorka, jestli bude chvilka, tak zkusím připojení přes infra (padalo to stejně jako připojení přes BT) a ruční nabušení AT příkazu. Nechápu ale jakej je rozdíl v připojení z PC a PDA ? Přece obojí musí používat stejnej protokol a jako parametr má AT příkaz s jménem APN.

D.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od dusanm
    Nechápu ale jakej je rozdíl v připojení z PC a PDA ? Přece obojí musí používat stejnej protokol a jako parametr má AT příkaz s jménem APN.
    V podstate zadny, po strance teoreticke... Problemem je, jak je to v PC a v PDA naimplementovane, tedy naprogramovane...

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Zkusím dál bádat, možná by šel AT příkaz napsat někam do registů SP. V návodě na SP je napsáno, že BT modem se má aktivovat v Start - Příslušenství - Linka modemu. Vybrat se má možnost BT, ale já tam mam jenom USB a IrCOMM. Po dnešních zkušenostech s AT příkazem myslím že není potřeba v tomhle nastavení bádat a nemá na funkci modemu vliv, protože připojení s ručně zadaným AT příkazem fungovalo, i když jsem měl tady vybranej IrCOMM.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

zmena jmena Smartphone na neco jineho... da se to nekde udelat? V about je narozdil od Pocketpc jen info a vyrobci sw...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Fik
    zmena jmena Smartphone na neco jineho... da se to nekde udelat? V about je narozdil od Pocketpc jen info a vyrobci sw...
    Hledejte RJV RegTweaks nebo pak pomoci PHM RegEditu pro SP (http://www.phm.lu).
    Připojené soubory Připojené soubory

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2002

super, co bych si bez Tvych rad pocal:-) diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Fik
    super, co bych si bez Tvych rad pocal:-) diky
    No, neni zac, ale prosim priste zalozit nove tema...
    Tohle je diskuze o modemu na MPx220, ne jak vyresit prejmenovani SP.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. TP2 jako modem
    Od jabba v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 30-11-2009, 16:37
  2. A701 jako modem k PC?
    Od vrabek v sekci Mio
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-09-2007, 14:17
  3. mp3 jako ringtone mpx220