Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WinamPAQ v 1,0

adamekma (250)|15.4.2005 02:48
U myho stavajiciho winampaqu mi chybi prehravani wma souboru. Nastesti jsem vygoogloval, ze od verze 0,98 uz to Winampaq umi, a stahnul jsem si z http://www.freewareppc.com/multimedia/winampaq.shtml verzi 1,0.

Jenze je to .cab soubor obsahujici spoustu souboru s ciselnymi priponami, a nevypatral jsem co s nim. Tusite nekdo jak to mam nainstalovat?

Diky.

(na ce4you je v sekci SW jen winampaq 0,93 a ten mi neresi wma :( )

Hombre_ce4you (113)|15.4.2005 08:33
Na *.cab v PPC kliknout.

Nebo pouzij CabInstl
CommanderZ (1798)|15.4.2005 13:22
doporucuju si precist tohle
adamekma (250)|16.4.2005 23:40
Tak jsem ho nainstaloval, ale nefachci mi :( .
Po startu nabehne dialog.okno s nejakou chybou, pricemz misto vetsiny znaku jsou ctverecky.
Po stisku OK se sice dostanu do winampaqu, ale z preferences je mozny otevrit jen "input plugin", a v nem jen "mp3 a ogg". Kdyz tapnu na "wm", tak nabehne dialogovy okno (chybova hlaska) bez jedinyho pismenka... je videt ze je to cely beta...

Nebo vam to nekomu chodi?
CommanderZ (1798)|17.4.2005 19:36
winapaq stale neni plne funkcni prehravac, kdyz uz se ho podari spustit, tak tam opravdu precizne nefunguje VUBEC NIC
CommanderZ (1798)|17.4.2005 19:41
[QUOTE="CommanderZ"]winampaq stale neni plne funkcni prehravac, kdyz uz se ho podari spustit, tak tam opravdu precizne nefunguje VUBEC NIC[/QUOTE]
adamekma (250)|17.4.2005 22:01
Verze 0,93 mi na Looxovi PPC2002 chodi bez problemu
- teda pokud nepouziju kombinaci "pause" a mockrat "skip". To nerozchodi. Takze prace s playlistem je horsi, ale mam pocit, ze ta betaverze 1,0 uz to castecne resi (lepsi posuvnik playlistu). A taky neumi pridat dir vc.subdiru, a pri pridavani souboru nevidi do zadnyho subdiru. Ale to je vse, ostatni chodi.
Snad vyladi i tu verzi 1,0.

Zatim jsem to vyresil tak, ze jsem pro stolni PC stah konvertor MP3 na ogg (i kdyz trochu blbne). Cilem cely akce totiz bylo dostat na stejne malou kartu vic hudby stejny kvality. Na coz je nejlepsi wma, pak ogg, a pak teprv mp3.
michal.hrcka (26)|18.4.2005 11:55
WinamPAQ som skusal, ale presiel som radsej k programu PocketMusic. S nim nemam ziadne problemy a je free. Akurat, ze zabere viacej miesta, ale to sa da vyriesit zmazanim skinov :)