Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus A716 s WM2003 SE

Damian_ce4you (1)|14.4.2005 22:10
Ahoj, potreboval bych vedet, jestli existuje a byl u nas prodavan A716 s WM2003 SE. Dlouho jsem hledal na netu i tady ve foru a nasel jsem jen tohle
[QUOTE]Well, Dell wasn't the lone ranger in the failure-to-upgrade battle. Despite having relatively new handhelds on the market at the time WM2003SE was released, none of Dell, HP, and Asus offered an upgrade. According to what I've read, there was some reason that the OS couldn't be upgraded rather than an outright refusal by the equipment manufacturers to offer it. Supposedly, Asus worked on an upgrade to the 716 for quite some time, but couldn't create a stable version and scrapped the project.[/QUOTE]

Z toho mi plyne, ze neexistuje, ale potreboval bych to potvrdit.
robox_ce4you (102)|13.5.2005 16:19
Taky jsem pátral a ptal se a vypadá to, že pro naše stroje, tato verze není. Jsem zvědavý jak to bude s Windows Mobile 2005.
Pavel Koza (4761)|16.5.2005 20:28
Ne, pro toto zarizeni WM2003SE stoprocentne neni.
robox_ce4you (102)|25.7.2005 12:45
Jelikož uplynul nějaký ten měsíc, tak se ptám, jestli nejsou nějaké nové informace k tomuto tématu. Já osobně jsem zatím na žádné info nenarazil.
baz_ce4you (44)|25.7.2005 13:00
[QUOTE="robox"]Taky jsem pátral a ptal se a vypadá to, že pro naše stroje, tato verze není. Jsem zvědavý jak to bude s Windows Mobile 2005.[/QUOTE]

WM2003SE nejsou...

a WM5 taky podle vyjadreni asusu asi taky nebudou...

>Dobry den, chci se zeptat jestli spolecnost Asus planuje upgrade
>operacniho systemu na verzi
>windows mobile 5 pro PDA asus a716.

Dobrý den,
v nejbližší dobe neplánuje.

Thank you for using ASUS products and enjoying ASUS services!

Yours sincerely,

Dehner Martin