Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact a Alturion

Falco_ce4you (311)|13.4.2005 13:08
Tak jsem zažil velké zklamání - nainstaloval jsem na Compacta Alturion a NEJEDE TO!
Máte někdo stejnou, či snad lepší zkušenost? :?:

Plííííís help!!!
Crusader_ce4you (624)|13.4.2005 13:19
Instalovals na kartu nebo do RAMky?? Me verze 6.0 bezi v pohode, ale main program musi byt v RAM. Hlasy a mapy uz muzou byt klidne na karte.
Falco_ce4you (311)|13.4.2005 14:14
Jasně že na kartu. Sám asi víš jak bídně je na tom MDAC. Jsem asi zmlsanej z Looxe. :D
Koukal jsem, že hlasy a skiny zabírají něco kolem 12MB z celkových 18ti, takže bych to snad ještě rozdejchal. po instalaci PP25 mám volných něco kolem 21MB. :disgusted:

Každopádně, na Looxovi to mám celé na kartě a jede to naprosto bez problémů.

Ještě jedna otázka - nezkoušel jsi natáhnout na kartu celou mapu Německa a pak ji v MDAC otevřít? U mě se tváří že tam ta mapa vůbec není. Když tam dám jiné, ostatní vidí, ale tuhle ne.
Crusader_ce4you (624)|13.4.2005 14:46
To jsem nezkousel. mapa Nemecka je velka jako kr.va, takze mozna ze ne, ze ti ji neotevre, ale spis potrebuje mnohem vice casu. Ale ruku do ohne za to nedam. Nezkousel jsem :(
Falco_ce4you (311)|13.4.2005 14:54
A můžeš vyzkoušet?
On ji ne že neotevře, ale vůbec ji nevidí na seznamu nainstalovaných map. Na 1GB SD kartu dám 5map + Německo a vidí všechny jen ne tu Německou. Že by nějaká averze vůči Německu? :D