Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

internet a volny.cz

vurmik (145)|13.4.2005 11:04
doted jsem pouzival vytacene spojeni na VOLNY.cz, najednou mi prestalo fungovat a PDA mi hlasi, ze na druhe strane neni modem.
tak jsem napsal na technicku podporu, kde jsem dnes obdrzel odpoved, ze cislo bylo zruseno bez nahrady.

chci se zaptet jake cislo pro vytacene spojeni pouzivate?? co mi muzete doporucit.

mam ipaq 1940, oskar, nokia 7110.

diky
PEtr
AlienSmidy (109)|18.4.2005 13:13
Myslím si že odpověd na Vaši otázku jistě najde na tomto fóru.
... já používám 3970 s SE T610 a Oskar GPRS.......
beecher (9270)|18.4.2005 13:21
[QUOTE="vurmik"]co mi muzete doporucit. mam ipaq 1940, oskar, nokia 7110.[/QUOTE] Myslim, ze muzu doporucit jedine zmenu telefonu s BT a GPRS (pokud 1940 ma BT) a pak GPRS pristup...
Sice to asi nechcete slyset, ale bohuzel... Doba postoupila... ;)
vurmik (145)|18.4.2005 14:54
to je prave to, ze n7110 nema gprs a na strankach jsem nasel jen reseni problemu prave s gprs.
to ze si mam poridit novby mobil vim uz davno, ale bohuzel mi pred tydnem odesla baterka v notebooku a tenhle vikned digitalni fotak, takze mam momentalne jine priority nez kupovat novy mobil, ale rozhodne na nej casem dojde, ale dote doby bych byl rad, kdyby se mi podarilo rozhybat.

takze pokud nekdo vite jak to zprovoznit, tak budu velmi rad.

dekuji
beecher (9270)|18.4.2005 15:24
[QUOTE="vurmik"]takze pokud nekdo vite jak to zprovoznit, tak budu velmi rad.[/QUOTE] Aha, pak uz tedy zbyva pouze prejit k operatorovi, ktery jeste ma CSD dial-up (ET urcite, T-Mobile bohuzel nevim, ale myslim, ze jo)...
vurmik (145)|18.4.2005 15:32
no od oskara se asi presouvat nebudu, ale je pravda, ze i tohle je reseni.

beecher (9270)|18.4.2005 16:19
[QUOTE="vurmik"]no od oskara se asi presouvat nebudu, ale je pravda, ze i tohle je reseni.[/QUOTE] Osobne si myslim, ze dokonce i jedine... ;)
chromos (116)|18.4.2005 18:12
Jeste existuje moznost vybrat si takoveho poskytovatele, ktery ma pripojene modemy k normalnimu telefonnimu cislu. Kdysi jsem to take resil a nakonec jsem nasel jedineho operatora, ktery tuto sluzbu, pristupnou i z mobilniho telefonu, nabizi. Nejedna se tedy o zadny tarif Internet 200x, ale o normalni prazske telefonni cislo zpoplatnene jako obycejny hovor. A co je k tomu treba? Vytvorit si ucet na RazDva a pak je mozno pripojit se k internetu volanim modemu na tel. cisle 266 090 012. Ted jsem to zkousel a je to stale funkcni.
Zdenek Malinsky (9781)|18.4.2005 18:30
A nebylo by lepší koupit prozatím nějaký bazarový mobil s GPRS a BT? Třeba Ericsson T39m, 68 (zlatý nebo SE 68 modrý), SonyEricsson T610 (teď ve výprodeji). Stojí to pár peněz.
dort (1212)|18.4.2005 20:18
vytáčené připojení s mobilem?

To musí být palba na účtě :no:

Vždyť oskar už má datové tarify - neříkám, že nejlepší, respektive nejlevnější, ale zase jsou odstupňované podle objemu stažených dat :yes:

a to mi vyhovuje, neb jeden měsíc staáhnu jen pár KB, a další MB :D
chromos (116)|18.4.2005 23:27
[QUOTE="dort"]vytáčené připojení s mobilem?

To musí být palba na účtě :no:

Vždyť oskar už má datové tarify - neříkám, že nejlepší, respektive nejlevnější, ale zase jsou odstupňované podle objemu stažených dat :yes:

a to mi vyhovuje, neb jeden měsíc staáhnu jen pár KB, a další MB :D [/QUOTE]
Ale tazatel potrebuje reseni bez GPRS, takze to tvoje je mu bohuzel na nic. To moje taky za moc nestoji, ale kdyz je hlad, je i kaviar dobrej :)
beecher (9270)|19.4.2005 08:18
[QUOTE="chromos"]Ale tazatel potrebuje reseni bez GPRS, takze to tvoje je mu bohuzel na nic. To moje taky za moc nestoji, ale kdyz je hlad, je i kaviar dobrej :) [/QUOTE] No jo, jenze dneska najit ne-GPRS reseni je docela kumst... Nemluve o tom, ze pri predstave, ze se pripojim pouze 9,6 kbps a uctuji mi minuty docela vysokou sazbou, tak je mi trochu soufl a dalsi vytocene pripojeni si velmi rychle rozmyslim...
dort (1212)|19.4.2005 08:53
ano měl jsem na mysli něco podobného jako Beecher, neb asi nebylo zcela jasné, že porovnávám cenu :-)

a myslím, že za ušetřené "koruny" za minutové spojení se za měsíc dá koupit mobil z bazaru :yes:

ale pokud chce mermomocí vytáčené spojení, pak se vzdávám a hlavně tomu nějak nerozumím :?
vurmik (145)|21.4.2005 11:34
nepouzivam internet na PDA kazdy den, ale tak jednou az 2x do mesice. kdyz potrebuji akutne pristup na mail, takze zadne horentni sumy neplatim neb se zadne serfovani nedeje.

jinak jsem zkousel se registrovat na razdva, ale nenasel jsem tam jinaci cislo nez pro ten slavny internet 2002.

muzete mi jej prosim nekdo sdelit.

diky moc
chromos (116)|24.4.2005 01:29
To cislo jsem tu uz psal, tak teda jeste jednou: 266 090 012