Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vypínač/přepínač dolního reproduktoru pro LOOXe 720

Milan Švec (938)|12.4.2005 17:07
Jak referuje FirstLoox.org, autor skvělých a osvědčených utilit (OzVGA, OzBT) Oleg Zacharov :yes: (z Moskvy) připravil pro naše stroje další lahůdku.

SW ZAP/VYP/PŘEP ovladače pro dolní repro :!:

Jak sám píše, ověřeno na 720ce, na 718 a 710 to nezkoušel, může to tam chodit taky. Dále - nezkoušet na ničem jiném - určeno výhradně pro tyto modely!

Chodí to zcela bezpečně, jak zjistíte sami rychle po spuštění jakékoliv zvukové reprodukce. Rychle tak zjistíte, jaký rozdíl je mezi dolním a horním repro.

Utilitu ocení zejména uživatelé VoIP Skype. Získá se tak velmi jednoduše pro tento SW to, co nyní nabízí jeho konkurence SJPhone jako svoji součást - čistá reprodukce bez vazeb.

Instalace je obvyklá. Rozbalit, vytvořit složku na LOOXi (třeba OzSpeaker), zkopírovat tři .exe (pro zapnout, vypnout a přepínat), podle chuti vytvořit a umístit zástupce, přiřadit ke tlačítkům a podle potřeby používat.

Oleg je třída.

Detaily
termit_shw (55)|12.4.2005 17:40
Hurá tak jsme se dočkali :) :) Zkoušeli jste to už někdo?
Milan Švec (938)|12.4.2005 19:06
Vyzkoušel jsem to s LOOXem 720 při reprodukované hudbě. Dolní repro se vypne a hraje (podstatně slaběji) jen horní. Vypíná/zapíná okamžitě.

Až to bude chtít někdo zkusit na Skype (milansvec), napište mi na SZ, domluvíme si čas.

SJPhone už teď není tak moc potřeba.
termit_shw (55)|12.4.2005 20:21
Tak jsem to zkousel a funguje to super. I když jsem čekal že hlasitost bude o něco vetsí a vyrovná se handsfree. Takhle je třeba mít pda na uchu jako mobil. Echo je minulostí. :D Doporucuju všem co používají skype.
peter.nr (501)|13.4.2005 14:59
Tak som to otestoval aj ja, a jediné slovo, čo mi napadá je: SUPER!
Funguje to absolútne bez problémov.
Čo sa týka hlasitosti reproduktorov, podľa mňa je absolútne logické, že horný reproduktor hrá slabšie, pretože je určený pre tefelonovanie.
Hlasitosť oboch sa ovláda spoločne klasicky, tento program iba zapína striedavo jeden z nich.

Odporúčam každému majiteľovi Loox 7xx. :yes:
Vojtěch Barták (180)|13.4.2005 16:18
Tak tohle je jednoznačně SUPER! Právě jsem zkoušel Skypa, a funguje to bez problému!!! :D :D :D
sorac (51)|13.4.2005 19:24
konecne... to je vynikajuce...

tento moskovsky boj je jednicka...
Milan Švec (938)|15.4.2005 08:52
S lepším řešením ovládání je tu nová verze spínače dolního reproduktoru od Olega Zacharova. :yes:

Stačí rozbalit, zkopírovat do zvolené složky v LOOXi, vytvořit zástupce, podle chuti přiřadit tlačítku a používat.

Jednoduché, fungující a zcela vyhovující. Pouze pro LOOXe 7xx.

examinor (14)|31.7.2007 23:35
pro mě asi smůla, tady to všem zafungovalo kromě mě. ja když vypnu spodni repro tak je ticho jako po pěšině. ....nevíte někdo kde může být chyba?? že by vadný reproduktor?? ani nepípne...