Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Wi - Fi karta do PDA s konektorem pro externi antenu?

kully (32)|11.4.2005 19:50
Nevite nekdo, jestli existuje nebo se chysta nejake PDA, co by melo konektor na externi antenu na Wi - Fi ? Nebo nejakou pridavnou kartu co by mela konektor pro externi antenu na Wi - Fi?
netron (129)|11.4.2005 21:21
Taka pravdepodobne neexistuje. Wifi karty pre pda sa probia bud cf alebo sdio slotom.
beecher (9270)|11.4.2005 21:22
Hm... Kdyz se rozhodujete mezi Loox 720 a Asus 730W, proc tedy pak resit nejakou CF kartu? To uz bude jednodussi si koupit CF kartu na Ethernet ne?
Mne totiz tak nejak unika smysl mit WiFi v PDA, ale mit k nemu pripojenou externi antenu... :? :sarcastic:
kully (32)|12.4.2005 06:40
[QUOTE="beecher"]Hm... Kdyz se rozhodujete mezi Loox 720 a Asus 730W, proc tedy pak resit nejakou CF kartu? To uz bude jednodussi si koupit CF kartu na Ethernet ne?
Mne totiz tak nejak unika smysl mit WiFi v PDA, ale mit k nemu pripojenou externi antenu... :? :sarcastic: [/QUOTE]
No trosku se zajimam o wifi a tak bych radsi tahal na strechu PDA nez notebook. Prave proto bych chtel konektor na externi antenu.
beecher (9270)|12.4.2005 07:58
[QUOTE="kully"] No trosku se zajimam o wifi a tak bych radsi tahal na strechu PDA nez notebook. Prave proto bych chtel konektor na externi antenu.[/QUOTE] No, to je sice hezke, ale stale nejak nechapu, ja se taky zajimam o WiFi a staci mi WiFina, kterou ma v sobe Dell. Stejne jako Loox 720 nebo A730W.
To jako budete lapat PDAckem signal ze smerovky 3 km vzdalene?
Andilek (173)|12.4.2005 08:30
O Wifi se tolik nezajimam, ale chapu, ze kdyz mam na strese antenu a potrebuju videt napriklad vsechny AP v okoli, co by ji mohly rusit, tak si ji pripojim k NB a zacnu vyhledavat.
Taky pokud chci smerovku nasmerovat tak, aby mela co nejlepsi signal, potrebuju s ni kinklat kdyz je pripojena do pocitace s mericim programem.
Na druhou stranu ale vetsina takovych stresnich hracek ma na druhym konci anteny nejake AP, router nebo tak neco a z nej kouka nejakej ten volnej ethernet. Pak by mozna stacila ethernetova karta, ktere uz jsou, a pripojit se k routeru.
netron (129)|12.4.2005 11:57
[QUOTE]Nevite nekdo, jestli existuje nebo se chysta nejake PDA, co by melo konektor na externi antenu na Wi - Fi ? Nebo nejakou pridavnou kartu co by mela konektor pro externi antenu na Wi - Fi?[/QUOTE]
[QUOTE="beecher"]Hm... Kdyz se rozhodujete mezi Loox 720 a Asus 730W, proc tedy pak resit nejakou CF kartu? [/QUOTE]
Uz som videl niekolko pda s wifi, ale zaidne nemalo konektor na externu atenu.
V by sa dal zobrat starsie pdacko s rohranim pcmcia a wifa karta urcena pre notebook, ktora ma konektor na externu antenu.
ninja_ce4you (102)|13.4.2005 09:43
PDA s WiFi a konektorem pro externi antenu se opravdu hodi pro mereni signalu, notebook na strese neni to prave.

Bohuzel zadna SD/CF karta konektor nema. Nektere maji pouze servisni s konektorem Hiroshe U./fl (MS-156), ale ten neni snad v cele evrope k sehnani (pouze jeho revesni verze).

Jedine resina na ktere jsem zatim prisel je namonotovat si tam konektor vlastni. Bohuyel to ynamena ztratu zaruky a casto i moznost pouzit interni antenu :(