Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III a vlastní zvonění mp3, SMS, zvonění pro skupiny

lowec (17)|11.4.2005 19:06
Zjistil jsem že zvuky pro zvonění a notifikaci SMS jsou zřejmě na dvou různých místech a jsou podporovány pouze WAV soubory... Což o to, na SMS by to ještě šlo, ale na zvonění jsem si zvykl u 6230, že mi hraje písnička v mp3, wav je příliž velký...

No a co teprve profily? Potřebuju pro každého uživatele speciální zvonění...

Zkusil jsem Extended Phone, ale ten opět umí pouze wav a nějaká extra kvalita navíc to taky není.

Neví někdo o něčem lepším?

yasmeene2 (794)|11.4.2005 19:47
Na profily použij Hledání (pocketzenphone) na různá zvonění hledání (caller Id - měl bys ho mít defaultně v cihle), na jiná než wav. zvonění READ THE FUCKING MANUAL. Čao :D
lowec (17)|11.4.2005 20:25
[QUOTE="yasmeene2"]Na profily použij Hledání (pocketzenphone) na různá zvonění hledání (caller Id - měl bys ho mít defaultně v cihle), na jiná než wav. zvonění READ THE FUCKING MANUAL. Čao :D [/QUOTE]

No tak to je fakt help! Tak nevím, to ses snad nemusel ani namáhat... On se třeba najde někdo, kdo má podonej problém a podobný požadavky...

Caller ID se snad instalovalo, ale vůbec netuším co to je a kde to je... Sám telefon nepodporuje skoro nic, spíš hledám nějaký ověřený a šikovný software...
yasmeene2 (794)|12.4.2005 14:49
[QUOTE="lowec"]
No tak to je fakt help! Tak nevím, to ses snad nemusel ani namáhat... On se třeba najde někdo, kdo má podonej problém a podobný požadavky.....[/QUOTE]

Tak znovu, před tím než se na něco zeptáš skus hledat jestli na otázku nenajdeš odpověď. Na profily použij ověřený Pocketzenphone Na různá zvonění buď Caller ID nebo nějaký jiný soft. Zvonění umí XDA3 jen jako wav nebo wma - použij nějaký free konvertor.