Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: iPaq 3630 a Siemens S45 GPRS

Guest

Nevite nahodou nekdo jak rozchodit inet pripojeni iPaqu 3630 pres Irda se Siemensem S45 GPRS, jde-li to vubec ??? Diky ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Nevite nahodou nekdo jak rozchodit inet pripojeni iPaqu 3630 pres Irda se Siemensem S45 GPRS, jde-li to vubec ??? Diky ...
    tak se snažím napsat odpověď již potřetí, ale ten systém je nějakej zamryle (shit) , tak že naposled, popiš kde ti to nefunguje, mě to běhá OK, můžu ti poslat svoje nastavení.
    Bizon

Guest

Tak to tvoje nastaveni by mne celkem zajimalo ...
    Mne to hlasi "no carrier detected, verify phone number & then try again"
    Moje nastaveni je:
    Modem: generic irda modem, Baud rate:57.6, Advanced port settings: databits 8, parity none, 1 stopbit, hw flow ctrl, TCPIP: server-assigned ip, DNS 62.141.0.1 a 62.141.0.2, country code 420, area code 69, phone number*99***1#, cancel call if not connected within 120 secs on, wait for tone before dialing on (nejede ani s off), AT string : AT+CGDCONT=1, "IP", "internet.click.cz"

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Hele AT string : AT+CGDCONT=1, "IP", "internet.click.cz" máš blbě, správně to je jen AT string :+CGDCONT=1, "IP", "internet.click.cz"
    protože to AT si to tam doplňuje samo (myslím že u Motoroly to tam ale musí bejt u Siemense ne )).
    Tak co chodí ti to??

Guest

Uz to chodi naprosto v pohode,
    diky moc :-)))

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Není zač, jen mi to připadá "trošku" divný že o tom AT co si to tam strká samo se nikde v žádnym helpu nic nepíše a spoustalidí na tom končí a zatratí celé PDA a GPRS.[:sarcastic:]

Guest

Mě to udělali ve firmě Sunnysoft a chodí to dobře,

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

prosím také o radu - mám podobný problém - podaří se mi připojit pouze na chvilku a potom naskočí DISCONNECTED

mám 3630 - CE ver. 3.0.9348 + siemens s45

Podobná témata

1. Nefunkční GPRS připojení 3630 a k750i
    Od TTK_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 15-02-2006, 19:49
  2. Ipaq 3630 a ME 45
    Od konkordik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-07-2003, 22:55
  3. GPRS s iPaq 3760 a Siemens ME45 - nemůžu to rozchodit