Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Padající Pocket IE

m_a_z_a_k (12)|11.4.2005 16:33
Zdravíčko,
mám takovej menší problém. Nevím,jestli se s tím už někdo z Vás setkal, ale když si chci v Pocket IE otevřít seznam.cz. tak se prostě prohlížeč ukončí!
Zajímavý je, že to dělá jen seznam.cz a jiný stránky ne a když si stejnou stránku dám načíct třeba v ftxPBrowseru, tak se načte v pořádku.

Setkal se s tím už někdo z Vás? Jinak, stává se to na HP iPAQ 2210.

Díky
dort (1212)|11.4.2005 17:36
jo občas se to tu objeví :-)

na 100% vím, že to bylo u MPX 200 a myslím, že i někdo s PDA si stěžoval, doporučuji změnit prohlížeč :-) :yes:
beecher (9270)|11.4.2005 18:53
Seznam.cz se tady resil uz nescetne krat... Holt maji prasacky kod, tak se neni cemu divit.

Inac, funkci "hledat" znate, ze?
m_a_z_a_k (12)|11.4.2005 21:02
Díky. Když už jsme u těch prohlížeců, existuje něco jako Opera nebo něco podobnýho? Staáhnul jsem si sice mobilní Operu přímo ze stránek výrobce,ale nepodařilo se mi jí naistalovat.
Slyšel jsem i něco o tom, že by mohl být mobilní Firefox, nebo něco na ten způsob...
beecher (9270)|11.4.2005 21:07
[QUOTE="m_a_z_a_k"]Díky. Když už jsme u těch prohlížeců, existuje něco jako Opera nebo něco podobnýho? Staáhnul jsem si sice mobilní Operu přímo ze stránek výrobce,ale nepodařilo se mi jí naistalovat.
Slyšel jsem i něco o tom, že by mohl být mobilní Firefox, nebo něco na ten způsob...[/QUOTE] Opera neni, Minimo (Mini Mozilla) je ve vyvoji (akt. verze 0.04)...
Jinak na PDA nadstavby nad PocketIE (napr. MultiIE) nebo pak NetFront.
Ale to se uz tady resi v nekolika diskuzi, takze hledat, hledat, hledat... ;)
TheMelin (1642)|12.4.2005 08:19
Myslím, že Milan Švec psal o NetFront 3.2, který se se seznamem popere. V opačném případě používej mini.seznam.cz ten jde v pohodě a je tam vše potřebné.