Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mám HX4700 + Nokii 9500 a chci/nechci MDA Compact????

Nosac (86)|11.4.2005 08:30
Poraďte,,, co vy si o tom myslíte?
ipf (2136)|11.4.2005 08:44
Že budeš mít tři velmi podobná zařízení a pořád budeš někde něco hledat, nebo strávíš půl dne synchronizací.
(ale nás ne.......).
hybo (3107)|11.4.2005 08:57
ze kdyz vyhodis to co mas ted, tak budes vcelku spokojenej, kdyz prezejes nonVGA display a par malickosti, jako treba ze nebudes mit EDGE ... ;)
beecher (9270)|11.4.2005 09:55
Uff, to je sice zvlastni kombinace, HX a 9500, ale to chcete dat pryc a poridit Compact? :O
Prijit o velke displaye, EDGE, WiFi? Asi tomu nerozumim... :oops: :no:

Osobne, pokud muzu doporucit, prodal bych 9500 a koupil 6230i... ;)
dort (1212)|11.4.2005 11:12
absolutní souhlas s Beecher :-)

a skor z vlastní zkušenosti - jen mám N6230 :-)

a věřtě že na Compacta ani nevzpomenu

kombinace v podpise = moje 100% spokojenost :-)
Crusader_ce4you (624)|11.4.2005 11:15
[QUOTE="dort"]absolutní souhlas s Beecher :-)

a skor z vlastní zkušenosti - jen mám N6230 :-)

a věřtě že na Compacta ani nevzpomenu

kombinace v podpise = moje 100% spokojenost :-)[/QUOTE]

No vidíš. A já třeba tvou kombinaci v podpise měl a teď mám Compacta a po Looxovi a 6230 se mi rozhodně nestýská. Jsem rád, že mám vše v jednom. Je to holt o potřebách každého soudruha ;)
hybo (3107)|11.4.2005 11:26
[QUOTE="Crusader"][QUOTE="dort"]absolutní souhlas s Beecher :-)

a skor z vlastní zkušenosti - jen mám N6230 :-)

a věřtě že na Compacta ani nevzpomenu

kombinace v podpise = moje 100% spokojenost :-)[/QUOTE]

No vidíš. A já třeba tvou kombinaci v podpise měl a teď mám Compacta a po Looxovi a 6230 se mi rozhodně nestýská. Jsem rád, že mám vše v jednom. Je to holt o potřebách každého soudruha ;) [/QUOTE]

plny souhlas, taky jsem mel 6230 a nejake PDA, ale ted jsem stastnej jako blecha, i kdyz vim, ze kazdy ma jine pozadavky
Nosac (86)|11.4.2005 17:45
Děkuju za rady, a ja pravě toto zvažuju, teda, jestli lepší vše v jednom a non VGA, kde jsem do něj šel ze zamilovanosti :-)

Ale to edge....ono je to rychle ale než se vam načtou stranky kvuli naprosto nepovedený Opeře, jsem tam na normal GPRS 2x rychlejc....

Jedině snad jako modem k notebooku to pak sviští, ale jak často to člověk užije.... (já 1x týdně)

prostě nevím....

PS: nevíte jestli pojede s Compaktem BT klavesnice od HP???

A ještě jednou díky za Vaše písmenka
beecher (9270)|11.4.2005 19:37
[QUOTE="Nosac"]Děkuju za rady, a ja pravě toto zvažuju, teda, jestli lepší vše v jednom a non VGA, kde jsem do něj šel ze zamilovanosti :-)

Ale to edge....ono je to rychle ale než se vam načtou stranky kvuli naprosto nepovedený Opeře, jsem tam na normal GPRS 2x rychlejc....

PS: nevíte jestli pojede s Compaktem BT klavesnice od HP???[/QUOTE] Chapu to dobre, ze ted mate vsechny tri zarizeni? A to se rozhodujete?

Ad EDGE: No, ja to zkousel se svym PDA a u ET to teda byl rozdil velmi velky oproti klasickemu GPRS, pravda neni to WiFi, ale "trha to ruce"... ;)
Ta Opera je kde? Na PDA, Nokii nebo PC?

Ad HP BT klavesnice: Teoreticky by mela, pac HP si k ni dodava vlastni ovladace (pac musi, ze...), ale urcite bezpecne chodi s cimkoliv co ma WidComm BT stack, coz zrovna pripad Compactu neni...
Nosac (86)|11.4.2005 20:40
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Nosac"]Děkuju za rady, a ja pravě toto zvažuju, teda, jestli lepší vše v jednom a non VGA, kde jsem do něj šel ze zamilovanosti :-)

Ale to edge....ono je to rychle ale než se vam načtou stranky kvuli naprosto nepovedený Opeře, jsem tam na normal GPRS 2x rychlejc....

PS: nevíte jestli pojede s Compaktem BT klavesnice od HP???[/QUOTE] Chapu to dobre, ze ted mate vsechny tri zarizeni? A to se rozhodujete?

Ad EDGE: No, ja to zkousel se svym PDA a u ET to teda byl rozdil velmi velky oproti klasickemu GPRS, pravda neni to WiFi, ale "trha to ruce"... ;)
Ta Opera je kde? Na PDA, Nokii nebo PC?

Ad HP BT klavesnice: Teoreticky by mela, pac HP si k ni dodava vlastni ovladace (pac musi, ze...), ale urcite bezpecne chodi s cimkoliv co ma WidComm BT stack, coz zrovna pripad Compactu neni...[/QUOTE]

NA PDA to fakt jede jako blazen, Opera je implicitne v N9500

Nyni mam 4700 a 9500 na Compakta spis jen koukam u kamose a svyho sefa (ten ma Kompakta, 9500, iPaq5550, iPaq 3630, ....) No a tak vaham...

Ta BT klavesnice by byla super a mohla by prevazit na stranu Kompakta, ale psali u ni ze funguje jen se stroji s nejakym SPackem?