Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

drzak do auta pro Loox 420

kuba78 (42)|10.4.2005 23:03
ahoj,
nevite kde by se dal koupit? nedavno sem se na TechData Foru bavil s typkama od Fujitsu a dusovali se mi ze uz to zacali nebo zacnou dovazet (tak nekdy unor to byl) ale nikde to nemuzu najit.. vim ze to na radu 700 existuje, ale pro 400 sem nevidel - univerzalni jsou desny mostra a drahy takze sem byl nucen si udelat vlastni (mensi a hezci :-).. ale rad bych neco co by melo v sobe uz systemovy konektor momentalne to mam jen drzak bez nej musim pripojovat rucne. diky za tipy
kuba78 (42)|20.4.2005 11:23
Hm,
tak vzhledem k tomu ze mi asi nikdo nebude schopen poradit tak menim dotaz - da se aspon sehnat nekde konektor pro Looxe ze bych si ten drzak udelal sam? stacilo by me jen ten konektor (a mozna schema) abych do nej dal jen napajeni.
diky
Andilek (173)|20.4.2005 12:53
peter.nr (501)|20.4.2005 13:43
Výber je naozaj malý. Ja poznám len tú Dicotu a potom originálne držiaky pre konkrétne typy, ale tie sú dosť drahé. Aj ja by som rád vedel, kde predávajú konektory.
kuba78 (42)|20.4.2005 14:13
2 andilek: neco podbneho sem myslim uz nasel ale mam takovy dojem ze je jen pro Luxe 600 nebo 610.. kazdopadne 2400 je dost ukrutna cena - to uz mam o polovinu levnejsi vykuchat kolibku a udelat si ho.. krom toho se mi zda ze je to docela mostrum a neveslo by se mi na palubku, mam pod drzakem na PDA jeste drzak na telefen a asi by si to prekazelo.. ale kazdopadne diky moc za odpoved a a za odkaz
Andilek (173)|20.4.2005 20:45
Ja to rolik nestudoval, ale monstrum to neni. Videl jsem i ten univerzalni od HP a kdyz do nej dam HX4700 tak je tak akorat. Co se mobilu tyce, na jeho misto dam PDA a mobil si necham v kapse/v prihradce a pouziju BT sadu. Dneska mi prisla postou :-)
kuba78 (42)|21.4.2005 08:30
no to ja taky budu montovat BT sadu, ale mobil mam v drzaku hlavne kvuli nabijeni.. no nevadi, dusevne se pripravim na vysoleni 2 a pul tacu a pudu se asi nekam na ten drzak podivat :-)