Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejlepší PDA na hry ?

Kerry_ce4you (6)|10.4.2005 02:29
Ahoj, chystám se koupit PDA, a přiznám se, hlavně kvůli hrám - především emulátorům na Sega Mega Drive, SNES a GBC. Zatím je můj favorit ASUS 620, ale možná víte o něčem lepším ? Ať už z hlediska grafického výkonu nebo pohodlného ovládání. Díky moc za radu.
Mimochodem, nevíte kde se dají stáhnout nějaké free emulátory, zatím mám jen PicoDrive.
beecher (9270)|10.4.2005 11:44
[QUOTE="Kerry"]Ahoj, chystám se koupit PDA, a přiznám se, hlavně kvůli hrám - především emulátorům na Sega Mega Drive, SNES a GBC. Zatím je můj favorit ASUS 620, ale možná víte o něčem lepším ? Ať už z hlediska grafického výkonu nebo pohodlného ovládání.[/QUOTE] Nebude jednodussi si koupit nejakou prenosnou konzoli jako GameBoy nebo PSP? Jen se ptam, preci jenom ty jsou na to lepe vybaveny a maji celkove lepsi a jednodusi ovladani...
Kája_oldd (759)|10.4.2005 11:56
No, myslím si to samé. Hry taky byly jedním z mých požadavků a věru, už je skoro vůbec nehraju. Myslíte stejně, a620 má solidní výkon, možná "joystick" (teď opradvu nevím, jak to nazvat, ono pohyblivé tlačidlo:D ) je docela hroznej na hry, opravdu. Jinak celkově asi vede Dell x50v s tím svým 3d:D .
Pokud tedy chcete aspoň nějakou radu, a620 není zas tak špatná, sám používám a některé hry jedou normálně i na režim snížené spotřeby.;) Neřkuli při plném výkonu-zatim stačí všechny hry, co jsem zkoušel. Jen se mi nějak posekávalo GTo z gameboye...ale při tom výkonu...:cool:
Kerry_ce4you (6)|11.4.2005 22:55
[QUOTE="beecher"][QUOTE="Kerry"]Ahoj, chystám se koupit PDA, a přiznám se, hlavně kvůli hrám - především emulátorům na Sega Mega Drive, SNES a GBC. Zatím je můj favorit ASUS 620, ale možná víte o něčem lepším ? Ať už z hlediska grafického výkonu nebo pohodlného ovládání.[/QUOTE] Nebude jednodussi si koupit nejakou prenosnou konzoli jako GameBoy nebo PSP? Jen se ptam, preci jenom ty jsou na to lepe vybaveny a maji celkove lepsi a jednodusi ovladani...[/QUOTE] Koupit si PSP by bylo opravdu jednodušší, s tím určitě souhlasím, ale proč si kupovat drahé jednoúčelové zařízení, kde hry budou stát min. 1000 Kč, když můžu hrát stovky her zdarma, a ktomu mít skvělý multimediální a pracovní nástroj. Myslím si, že nejsem sám, kdo takto uvažuje.
beecher (9270)|12.4.2005 07:52
[QUOTE="Kerry"]Koupit si PSP by bylo opravdu jednodušší, s tím určitě souhlasím, ale proč si kupovat drahé jednoúčelové zařízení, kde hry budou stát min. 1000 Kč, když můžu hrát stovky her zdarma, a ktomu mít skvělý multimediální a pracovní nástroj. Myslím si, že nejsem sám, kdo takto uvažuje.[/QUOTE] Zadarmo? :O To nemyslite vazne... Nikdy jsem nevidel hru na GBC ci SNES zadarmo (mozna par vyjimek). I kdyz hru pro GBC budete hrat na emulatoru, tak musite mit na ni koupenou licenci... :? Mate je snad?
Ad cena: Vzdycky bude konzole levnejsi nez neco univerzalnejsiho (viz PC vs. PS2/XBOX), ale sam jste v prvnim prispevku napsal, ze chcete PDA kvuli hram, coz povazuji za blbost. Takze ja to vlastne je? Myslim, ze byste si napred mel ujasnit, co po zarizeni potrebujete a pak se rozhodnout. Jestli v 90% si chcete hrat, tak je PDA nesmysl.
Pavlucha (1496)|12.4.2005 08:04
Ale Beechere, hry se dají hrát zadarmo, to víme všichni a jak si je kdo shání je mi úplně šumák ...


To Kerry:
1. Co se PDA týká, nešel bych asi do VGA, protože si nejsem jistej, že tento režim ty emulátory podporují (za půl roku ale může být všechno jinak, samozřejmě).

2. Další věcí jsou "joysticky", které musí mít patřičnou výdrž - ty na PDA nejsou podle mého na hraní her konstruovány (zejména jejich odolnost).

3. No, baterka vydrží asi o něco méně, než na konzoli a navíc si jí nekoupíš (až se vytluče) v každý trafice nebo u pumpy ...

Pokud chceš "pracoví nástroj" s přidanou hodnotou (možnost hrát hry), pak jistě PDA, pokud je to opačně - pak konzoli ... to je můj názor.
beecher (9270)|12.4.2005 10:06
[QUOTE="Pavlucha"]Ale Beechere, hry se dají hrát zadarmo, to víme všichni a jak si je kdo shání je mi úplně šumák...[/QUOTE]Amen, ale kdyz mi nekdo vedome pise, ze je bude hrat "zadarmo"... :sarcastic: [QUOTE="Pavlucha"]Pokud chceš "pracoví nástroj" s přidanou hodnotou (možnost hrát hry), pak jistě PDA, pokud je to opačně - pak konzoli ... to je můj názor.[/QUOTE]Takze v podstate se mnou souhlasis... ;)