Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HR MDA Compact po nainstalovani cehokoliv

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Predem se omlouvam, jestli tady bylo neco takoveho jiz receno, ale diskuze o MDAc jsem moc nesledoval, protoze se me ani netykaji a ted jsem nic takoveho nenasel..
    Kamarada jsem nakazil MDA manii a to tak. ze si vcera koupil MDA Compact. Nemohl se dockat, az si s tim pohraje ap., tak jsem mu pujcil svoji SD kartu s CABama programu. MDAc vypadal opravdu moc pekne, ovsem do ted doby, nez jsem se pokusil nejake ty programy nainstalovat - rekord je asi 5 programu a pak natvrdo HR. Pokud nenaskocil HR uz pri instalaci, tak jsem zkusil SR a uz nenabehl --> takze opet HR. Je fakt, ze u nekterych programu mi to hlasilo, ze nemusi spravne pracovat, protoze jsou urceny pro predchozi OS, cili WM2k3. Ovsem to podle me neni duvod k takovym brutalnim HR Tak me napadlo, jestli tam neni nejaka stara verze ROM - byla tam tusim 1.01WWE, coz mi v prodejne TMO rekli, ze je nejnovejsi...
    Pote jsem zkousel jeste HR jenom s malou lokalizaci, bez lokalizace, uplne bez instalace ExtROM - proste vsechny mozny kombinace, ale padalo to furt stejne :-/
    Hral jsem si s nim vkuse od cca 16:45 do 20:15 --> tzn. 3.5 hodiny a za tu dobu se mi podarilo odhadem tak 17 HR coz si myslim, ze je dost solidni na to, jak dlouho jsem ho mel v ruce... Vsechny programy byly overene pro pouzivani na MDA II WM2k3, na kterem mi slapou jak hodinky.. Jinymi slovy - na MDA II jsem nemel za celou dobu pouzivani tolik HR jako na tomhe MDAc za 3.5 hodiny :? Tak me napadlo, jestli to treba neni tim, ze by mu dosla pamet a uz se z toho nevzpamatoval, ALE - MDAc ma standardne k dispozici cca 20MB programove a ulozne pameti - vzdycky mi zbyvalo jeste aspon 10MB jak programove, tak ulozne.. Takze myslim, ze tim to asi nebude.
    No a na zaver prikladam par CABu, co jsem tam zkousel (primo je) - jsou to freeware.
    Plus jsem jeste zkousel activex (nejsem si jist, jestli je free, tak to sem radsi nedavam) a z komercnich aplikaci Audi Recorder 3, SPB Full Screen Keyboard, Pocket Zen Phone 5.1 a SPB PocketPlus.
    Jo a GB-Soft Tweak - ale nevim, jestli je potreba i pro MDAc, tak toho jsem zkousel jen jednou a vice jiz neriskoval :sarcastic:

P.S. Nemyslete si, ze jsem se tam snazil narvat vsechno naraz - ruzne jsem to kombinoval a nedela to vylozene nejaka aplikace, protoze jsem zkousel takove kombinace, ze kazda aplikace aspon jednou chybela..

:EDIT: Tak jsem se tedka tady na foru docetl, ze to zarucene delal ten MyPhone - v mem pripade to tak urcite nebylo - i ten jsem nekdy neinstaloval a prece HR, takze tim to neni.. :EDIT:
    Připojené soubory Připojené soubory
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To je nejake divne rekl bych primo k reklamaci. Ja uz do sveho compacta narval snad vse a zadny HR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nápodobně. Za tu dobu co Compacta mam jsem ještě neměl ani jeden jediný nechtěný hard reset.. Čímž se konečně po letech naplnila má touha po opravdu spolehlivém a pro data bezpečném zařízení.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

no, pokud ho kupoval včera, tak bych ho ani nereklamoval a hned vrátil, myslím, že pokud po naistalování 5-ti programů provede HR, tak je to na výmněnu a bez diskuzí

Podobná témata

1. pomoc při nainstalování programů na windows ce 6.0
    Od wvendyy v sekci Windows Mobile a Windows CE
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 11-10-2010, 20:28
  2. TyTN zamrzol po nainstalovani lokalizacii od Sunnysoft
    Od igorito v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-02-2008, 22:58
  3. nainstalování ExtRom po HR
    Od merlin_cz_ce4you v sekci Zbývající PPC