Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hx4700 a spousteni bluetooth

kopacek (466)|8.4.2005 14:31
Podarilo se nekomu vysledovat, cim je zpusobeno caste hlaseni "Insuficient memory..." pri zapinani bluetooth i kdyz je prokazatelne alespon 45 procent pameti volne? - Pomuze pouze SR...
Namornik. (184)|8.4.2005 14:51
ja mam 4700ku uz temer pul roku a jeste mi to nenapsalo ani jednou a to se pres BT pripojuji X krat denne.
kopacek (466)|8.4.2005 15:58
[QUOTE="Namornik."]ja mam 4700ku uz temer pul roku a jeste mi to nenapsalo ani jednou a to se pres BT pripojuji X krat denne.[/QUOTE]

Kolik mas bezne volne pameti? Ja mam nainstalovano pomerne dost doplnku, ktere jsou stale pritomny v hlavni pameti, bude to zrejme tim. I kdyz 45 procent volne pameti by mela stacit pro vsechno. Je taky mozne, ze se to "tluce" s nekterym z techto bezicich programu.
ipf (2136)|8.4.2005 19:33
Tebou popisovaný problém jsem ještě neměl, příčina zřejmě nebude v HW. Co se týká volné paměti, nějaké informace najdeš zde. Co se týká případného uvolnění paměti, informace najdeš tady.
JiH_ce4you (149)|8.4.2005 20:42
[QUOTE="kopacek"]Podarilo se nekomu vysledovat, cim je zpusobeno caste hlaseni "Insuficient memory..." pri zapinani bluetooth i kdyz je prokazatelne alespon 45 procent pameti volne? - Pomuze pouze SR...[/QUOTE]

Obcas se to deje. Myslim, ze to bylo reseno i v diskusi a ze bylo konstatovano, ze to je chyba a ze doufame, ze bude v dalsi ROMce vyresena.

Jirka
JP_ce4you (215)|8.4.2005 20:46
Tento problém není způsoben nedostatkem RAM, ale nedostatkem velikosti alokované paměti pro BT driver kernelem o.s.!
Toto je bohužel potvrzeno jako problém právě u HP hx4700 a to zejména při současném startu BT a WiFi – v mém případě.

Nejde s tím nic dělat – pouze vždy pomůže SR.
Můžeme se jen modlit, že to bude v opraveno v údajně se již blížícím ROM upgradu pro HP4700.