Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazeni Jmena u odchozich SMS

Marlboroman (28)|7.4.2005 21:55
U MDA Compact se mi v odeslane poste u SMS nezobrazuje jmeno, komu jsem tuto sms odeslal, ale pouze cislo...nevi nekdo, jak na to?:)
Diky za radu
Marlboroman
Ace-steal (45)|7.4.2005 23:11
Jo tak to bych taky potreboval vedet - takze se pridavam.
Wayne_ce4you (199)|8.4.2005 00:05
Vážení přátelé STAČILO by jen trocu číst to co už bola psáno.- JÁ osobně jsem zakládal toto téma. Co taklhle trochu hledat... Odkaz

Lépe hledejte než něco vypustíte.
Ace-steal (45)|8.4.2005 00:15
[QUOTE]Vážení přátelé STAČILO by jen trocu číst to co už bola psáno.- JÁ osobně jsem zakládal toto téma. Co taklhle trochu hledat... Odkaz

Lépe hledejte než něco vypustíte.
[/QUOTE]

Vazeny Wayne !
Drive nez zacnes neco "vypoustet", tak si LEPE precti dotaz !!! Bavime se o uz odeslanych sms, OK ?
Wayne_ce4you (199)|8.4.2005 00:30
O těch také muvím...
Ace-steal (45)|8.4.2005 00:53
No nezlob se na me, ale ja to cetl asi 4x a nenasel jsem to............. a hledani sem nenasel nic o odeslanych sms..... vyzkousej si to
beecher (9270)|8.4.2005 07:04
Panove, klid. :sarcastic:
Tem, co to nefungiruje: zkouseli jste ten postup, na ktery odkazoval Wayna a v te diskuzi ho napsal Suoraj?
Pokud se nepletu, tak WM nedohledavaji cisla z SMSek v kontaktech. Takze je to tam nutne nejak vlozit, protoze "vyber kontaktu" vklada pouze cislo.
Marlboroman (28)|8.4.2005 09:51
[QUOTE="Wayne"]Vážení přátelé STAČILO by jen trocu číst to co už bola psáno.- JÁ osobně jsem zakládal toto téma. Co taklhle trochu hledat... Odkaz

Lépe hledejte než něco vypustíte.[/QUOTE]

okok......sorry. Ja hledal, ale marne:( Vzdycky hledam, nez neco napisu, ver mi.
Btw. diky za odkaz. Uz to funguje:)
Marlboroman
Ace-steal (45)|8.4.2005 12:10
[QUOTE="beecher"]Panove, klid. :sarcastic:
Tem, co to nefungiruje: zkouseli jste ten postup, na ktery odkazoval Wayna a v te diskuzi ho napsal Suoraj?
Pokud se nepletu, tak WM nedohledavaji cisla z SMSek v kontaktech. Takze je to tam nutne nejak vlozit, protoze "vyber kontaktu" vklada pouze cislo.[/QUOTE]

Jo tak to jsem tam prve nasel ! To ze jde vypsat jmeno misto cisla do To: jsem sice vedel, ale nepouzival, pac me to nevyhovuje.
Takze jadro pudla je v tom, ze jsem teda netusil, ze ty deb... WM se vubec nenamahaji prohledat vsechny tel. numbery :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Tim se tedy asi vysvetluje dalsi problem kterej mam, ze se mi kolikrat NEZOBRAZI jmeno volajiciho, ale jen cislo - asi taky moc prace pro WM :sarcastic:

Teda, v tehle drobotinkach zlaty Treo (Palm), co jsem mel !!!!!!!!!!!
A to nemluvim o budiku a idiotsky fungujicim syncu mezi dvema PC (overwrite desktop PC). Veci docela ne nepodstatne pro Phone edition PPC :no:

Edit:

Pro Wayne:
Vzajemne jsme se tedy nepochopili, takze sry
beecher (9270)|8.4.2005 12:14
[QUOTE="Ace-steal"]Tim se tedy asi vysvetluje dalsi problem kterej mam, ze se mi kolikrat NEZOBRAZI jmeno volajiciho, ale jen cislo - asi taky moc prace pro WM[/QUOTE] To ne, oni jej vyhledavaji, ale muze se stat, ze nejaky background proces vytezuje PDA a v momente, kdy se ma zobrazit ta bublina, tak jej jeste nenalezl...
Dalsi veci, co to taky muze delat, je zabity proces Telefonu/Dialeru, ktery to vyhledavani dela...
Ace-steal (45)|8.4.2005 12:22
No to me uz taky napadlo, ale treba jsem zkousel cekat asi, ja nevim, 10 zvoneni - a nic..... a to dokonce i po HR s obnovou jen kontaktů.

A co seznam ODESLANYCH SMS? je jich tam plno, co maji jen cislo (odeslano to bylo jako cislo) ? Na to ma podle me ma mraky casu to dohledat.
Orloj_ce4you (299)|8.4.2005 13:06
me se u odeslanych / prijatych SMS v seznamu obevuji jmena korektne.. cisla jsou opravdu jen u lidi ktery v seznamu nejsou.. Jde asi taky o to, v jake kolonce cislo u kontaktu mate.. mozna bych tipnul ze zalezi taky na nastaveni PIM sw, jestli bere v uvahu predvolby, nebo ne.. ale to jen tipuju..
noiser_ce4you (245)|8.4.2005 13:39
[QUOTE="Ace-steal"]No to me uz taky napadlo, ale treba jsem zkousel cekat asi, ja nevim, 10 zvoneni - a nic..... a to dokonce i po HR s obnovou jen kontaktů.[/QUOTE]
Jo jo, tak tohle mi dela taky, nezobrazi se mi obcas jmeno az do chvile, nez to zvednu, pak uz ho treba vidim, ale nekdy az kdyz to polozim, tak je potom ve vypisech hovoru jmeno. Docela me to stve.

Mam cca 350 kontaktu a v prumeru u kazdeho 3 udaje
Ace-steal (45)|8.4.2005 15:31
[QUOTE="Orloj"]me se u odeslanych / prijatych SMS v seznamu obevuji jmena korektne.. cisla jsou opravdu jen u lidi ktery v seznamu nejsou.. [/QUOTE]
JJ, tak to ti funguje mozna proto, ze asi odesilas tak, ze do kolonky "PRO" zacinas psat jmeno, viz. nekolik postu vyse, nebo odkaz, co posilal Wayne.

Prijate SMS jsou - zda se - OK, mam tam korektne jmena - (pokud ovsem nezmenim u kontaktu byt jen typ telefonu ! - pak je tam vesele jen cislo).

Potiz je prave u tech odeslanejch via cislo, nebo klik v kontakt listu.
[QUOTE="Orloj"]Jde asi taky o to, v jake kolonce cislo u kontaktu mate.. [/QUOTE]
Vyplnene mam z drtive vetsiny typ M, coz je mobile, pak sem tam Work a Car (to kdyz ma clovek vice M cisel a ono to jaksi nedovoli, mit u kontaktu 2 mobily :sarcastic: - to teda rovnez nechapu)

Jako priklad k tomu cislu uvedu toto:


Jeden clovek, v seznamu je, ale jmeno to nedosadi jak pri vyzvaneni a ANI pri hovoru a nekdy ANI po skonceni !!!!! Strasny.

U vsech cisel jsem zkousel mit +420xxxx i bez. Ted to mam tak, ze zadne cislo nema +420 a v preferencich mam Czech Republic, area code 420. To jakztakz jede, ale jak ? ... viz obr.

U Trea to bylo tak vymakany, ze napr. nekdo cizi zavolal. Ja jemu. Pak mi poslal SMS. Ja jemu (ve vsech vypisech hovoru i SMS bylo porad to anonymni cislo). Pak jsem si ho nakonec pridal a pojmenoval, dal do kategorie atd. a ono se to zpetne zmenilo i v tech vypisech. O tom se nam na WM muze asi jen zdat.
Taras_ce4you (4)|9.4.2005 10:27
[QUOTE="Ace-steal"]...atd. a ono se to zpetne zmenilo i v tech vypisech. O tom se nam na WM muze asi jen zdat.[/QUOTE]
U mne teda ve vypisech vse v pohode,i kdyz nekoho pridam,tak zpetne se to zmeni...Ale v SMS-kach mam take bordel.Jeste pokud v prijatych bude se jmenem,a das odpovedet,tak v odeslanych bude take jmeno