Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MobiPocket Reader si nepamatuje záložku

odpad (4)|7.4.2005 19:21
Zdravím!

Už dlouho používám MobiPocket Reader, ale z ničeho nic si přestal pamatovat, na které stránce knihy jsem skončil. Otevřu knížku (*.pdb), přečtu několik stránek, zavřu Reader. Otevřu reader a je nalistována jiná stránka (na které jsem skončil kdysi v minulosti).

Zkoušel jsem i smazat ten soubor, co si pro každou knihu vytváří (*.mbp) a postup zopakovat. Soubor se sice vytvořil, ale po několikerém zavření/otevření readeru má soubor starší datum, než datum posledního zavření.

Reinstalace nepomohla. :(

Nějaké nápady, co s tím?

Díky.
Jerry Salcer (197)|7.4.2005 20:06
Mám s tím zkušenosti, chce to pro jistotu dát bookmark a je vyřešeno. Jinak záložka se ztrácí asi po softresetu. Bookmarková drží:yes:
beecher (9270)|7.4.2005 22:16
Jo, to dela. Aby si to pamatoval musi se uplne zavrit, tzn. uplne zavrit pomoci nejakeho task manazeru, pak si to spravne zapise a pamatuje, kde jste skoncil. Protoze jakmile stale bezi a da se soft-reset, tak to ztrati...
windmaster (307)|7.4.2005 23:19
Souhlasím s odpadem, už nějaký čas mi to taky dělá a není to resetem. Zpravidla se to stane po ukončení exitem přímo v MobiPocketu.
Jerry Salcer (197)|8.4.2005 08:19
Jak říkám, "add bookmark" na název bookmarku kašlete, jen to potvrdit a je po problému
VlasTen_ce4you (0)|11.4.2005 08:10
Taky je myslim problem, kdyz je kniha na pametove karte ve 2. a vetsi adresarove urovni. Pak ma Mobipocket reader problem.