Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Úplná ztráta dat z MMC :-(

$t€p@n (0)|7.4.2005 16:38
Teď jsem si chtěl zakoulet Pool, ale co nevidim, MMC je prázdná, hodil jsem jí do čtečky a byla naformátovaná ve FAT32, přitom když na ní byly data, systém souborů byl FAT16. Mohl by mi někdo prosím říct, čim to může být způsobeno? Je ta karta na reklamaci? Je to 1GB MMC zn. A-DATA.
hybo (3107)|8.4.2005 07:50
kdyz das hleda dle vyrobce, zjistit tu, ze hodne lidi je na tom sstejne, jako Ty, tahle znacka ma dost problemu
XeD_ce4you (3)|11.4.2005 18:36
Prosim poradte, pokud se rozhoduji pro koupi pametove karty pro LOOXe 720, je nejaky rozdil v rychlosti pristupu na kartu MMC a SD ? Proc vetsina uzivatelu pouziva prevazne SD karty ? Dik
hybo (3107)|11.4.2005 18:56
Ne, na PDA rozdil v rychlosti neuvidis.
brn (114)|11.4.2005 23:32
[QUOTE="XeD"]Prosim poradte, pokud se rozhoduji pro koupi pametove karty pro LOOXe 720, je nejaky rozdil v rychlosti pristupu na kartu MMC a SD ? Proc vetsina uzivatelu pouziva prevazne SD karty ? Dik[/QUOTE]S Kingstonem MMC nemam problem, kamarad rika, ze jeho SDcko je pomalejsi nez CFko, ale moje MMC dokaze prehravat Futuramu primo jako DVD-Rip (vysoke rozliseni), takze datovy tok bude vice nez dostatecny. U toho playbacku se musi vypnout antialiasing, jinak to nebude stihat procesor, ale to uz s kartou nema co delat.