Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dálkové ovládání k autu

kchrz_ce4you (120)|7.4.2005 13:21
Tak se mi podařilo včera ztratit dálkové ovládání k autu.Sakra.
Jednalo se ještě o velice sratý model - klasický Ir zařízení (myslim). člověk musel namířit přímo na to čidlo nad zpětnym středovym zrcátkem,aby to fungovalo.Ale myslim,že to nebyl žádnej domácí bastl,ale že to tam již peugeot monotoval (Peugeot 405 z roku 1988).
Dá se to vyměnit? Udělaj mi někde novej vysílač,když mám jen přijímač?
Případně co může stát novej. Auto tim ztratilo okamžitě na ceně. chtěl jsem ho nejspíš v létě poslat do světa.
Díky
Prox (17)|7.4.2005 13:31
Jestli je to original Peugeot, jako ze asi ano, tak podle me tezko nekdo udela novy vysilac..jedina moznost by byla nekde na vrakaci sehnat komplet prijimac i s vysilacema a ten tam dat, ale zase, pravdepobodnost ze se to sezene je podle me dost mala, dalsi moznost je koupit treba od jablotronu sadu prijimace a ovladacu a to pripojit na stavajici motorky serva pripadne na alarm. Jinak myslim ze u auta z roku 88 uz nehraje na cene zadnou roli jestli ma nebo nema central na dalku, aspon tedy v priapde ze to lze odemknout normalne klicem a nema to alarm ktery by pri tom zacal rvat :)
adamekma (250)|14.4.2005 00:55
Taky se přimlouvám za rádiové řešení... příležitostně mám co do činění s úplně stejně IR ovládaným autem, a mám vyzkoušeno, že je rychlejší dát klíč do dveří, než pracně mířit do okna a nervovat se (a to mluvím o autě z r. 1998 (!) ).
Specielně ten jablotron je asi dobrý řešení.