Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ 3870 a BT adapter

Lord Deathskull (14)|5.4.2005 17:10
Potreboval bych poradit jak na BT adapter u IPAQu 3870. Dnes jsem si koupil USB bluetooth adapter do PC a chtel bych se zkrz PC a PDA pripojit k INTERNETU. Na PDA mam nainstalovan OS WM 2003. mohl by mi nekdo PORADIT jak na to( pokud to teda JDE) DEKUJI
AlienSmidy (109)|14.4.2005 10:00
.... nejprve musíte rozchodit BT připojení s PC, pak už jenom nastavit ActiveSync a jedete.......
pozn.: asi používáte připojení PDA s počítačem přez kolíbku že?
Nebo se jukněte sem
samponek (36)|6.5.2005 20:55
já se na internet připojuji tak že na pda si v bluetooth manageru vytvořím připojení přes active sync. zapnu adaptér na počítači a zaškrtnu v nastvení active syncu povolit seriové nebo infračervené prřipojení. pak 2 krát kliknu na pda na vytvořenou ikonu v bluetooth manageru . a spojím se s Pc.
netron (129)|6.5.2005 22:28
[QUOTE="samponek"]já se na internet připojuji tak že na pda si v bluetooth manageru vytvořím připojení přes active sync. zapnu adaptér na počítači a zaškrtnu v nastvení active syncu povolit seriové nebo infračervené prřipojení. pak 2 krát kliknu na pda na vytvořenou ikonu v bluetooth manageru . a spojím se s Pc.[/QUOTE]
Na tak zlozito, da sa to spravit jednoduchsie. Staci spravit synchronizaciu cez BT a AS povolit pripojenie na net.