Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: iPAQ 3870 a BT adapter

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Potreboval bych poradit jak na BT adapter u IPAQu 3870. Dnes jsem si koupil USB bluetooth adapter do PC a chtel bych se zkrz PC a PDA pripojit k INTERNETU. Na PDA mam nainstalovan OS WM 2003. mohl by mi nekdo PORADIT jak na to( pokud to teda JDE) DEKUJI
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

.... nejprve musíte rozchodit BT připojení s PC, pak už jenom nastavit ActiveSync a jedete.......
    pozn.: asi používáte připojení PDA s počítačem přez kolíbku že?
    Nebo se jukněte sem

Nováček
    Registrace
    May 2005

já se na internet připojuji tak že na pda si v bluetooth manageru vytvořím připojení přes active sync. zapnu adaptér na počítači a zaškrtnu v nastvení active syncu povolit seriové nebo infračervené prřipojení. pak 2 krát kliknu na pda na vytvořenou ikonu v bluetooth manageru . a spojím se s Pc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od samponek
    já se na internet připojuji tak že na pda si v bluetooth manageru vytvořím připojení přes active sync. zapnu adaptér na počítači a zaškrtnu v nastvení active syncu povolit seriové nebo infračervené prřipojení. pak 2 krát kliknu na pda na vytvořenou ikonu v bluetooth manageru . a spojím se s Pc.
    Na tak zlozito, da sa to spravit jednoduchsie. Staci spravit synchronizaciu cez BT a AS povolit pripojenie na net.

Podobná témata

1. CZ lokalizace do ipaq 3870
    Od alfonso v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-04-2006, 18:27
  2. iPAQ 3870+BT Sluchatko
    Od Frenk_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 14-04-2005, 08:41
  3. ipaq 3870 z ger na us
    Od lck77 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq