Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mitac Mio728G - koupil sem ale mam par obecnych dotazu na flash

phaeton_esc (261)|4.4.2005 07:55
Masinka je to sice skvela(65tis barev, CF slot) ale nevim par veci(ktery platej asi i pro ostatni zarizeni)
1)myslite ze pujde flash na PPC2003? Je to stejny jako MDA od TM ale ma to CF slot, 64mb ram(7mb rom) a nevim jestli i po flashy vsechno pujde..ma PPC2003 podporu pro CF?

2)nemam zadny nastaveni na mms(na to nemam ani program) a gprs....budou mi fungovat nastaveni co jsou tady na foru? Nejsou jenom pro MDA 2 a 3?

3)pujde vubec flash pomoci CF karty? Narozdil od MDA mam vic cudlitek(4 + smerovy ovladac + tlacitka na volani)....budou pak fungovat?

predem diky za odpoved moje lamacky dotazy...sice sem hledal ale nenasel nic co by odpovidalo memu problemu
phaeton_esc (261)|4.4.2005 16:14
to mi vazne NIKDO nedovede poradit?..pls, zkuste to nekdo
beecher (9270)|4.4.2005 16:41
1. Ad nikdo: Kdyz toto zarizeni tady na foru nikdo nevlastni (co je mi znamo), tak se prosim nedivte, ze vam opravdu NIKDO nemuze moc pomoci s velmi specifickou otazkou, ktera se tyka pouze tohoto zarizeni.
2. Ad flash: Stejne to jako MDA od TM neni, uz jen to, ze to neni vyrabene firmou HTC. Je to uplne jiny vyrobce a rek bych ze se tam spousta veci neshodne (pameti, CF karty, vice tlacitek). Takze zkusit to flashnout muzete, ale na takovych 99% ten flash z MDA1 urcite neprojde.
3. Ad nastaveni: Pokud myslite me Customize CABy, tak to nevim, nikdo to na MDA1 nezkousel, takze nemuzu posoudit.
4. Ad tlacitka: Viz vyse. Veskere ROMky jsou upravovany na dane zarizeni, pro ktere jsou urceny. Takze jestli tam je nekde zakazano pouzivani vice tlacitek a MS to ve WM nezjistuje automaticky, tak pokud by se ciste teoreticky nahodou ten flash povedl, tak urcite o pouziti tlacitek prijdete.

Toz tak...

BTW Jaky to ma FCC ID? Ja jenom, abych overil, jestli s tim, ze to nevyrabi HTC, nekecam. Najdete to pod baterii... Diky.
phaeton_esc (261)|4.4.2005 16:56
ffc id bude (mozna) tohle? : P41E3200014
pak je tam jeste jakesi 242142700001, R00, CM-2

koukam ze sem asi koupil spatne...nikdo o tom nic nevy :( , ale aspon to ma cf slot 2, takze muzu pouzivat pridavny io karty....vsak ja si nejak poradim....btw nevite jestli je volne dostupna specifikace podporovanych funkci a hw pro wm2003?
Orloj_ce4you (299)|4.4.2005 17:03
muzete to jen tak pro zajimavost vyfotit a vystavit sem obrazek? v zivote jsem to nevidel :) google to asi zna, ale myslim ze i ostatni se radi podivaji
phaeton_esc (261)|4.4.2005 17:11
[CODE]www.palmtop.pl/view.php?news_id=5902[/CODE]

tady je komplet recenze i s obrazky
Orloj_ce4you (299)|4.4.2005 17:19

dobra tedy, tady ho mame, previta -ten vlevo
phaeton_esc (261)|4.4.2005 17:42
jj, premyslim ze vymena tohodle bastlu za moji 6600 nebyla zrovna idealni...asi servu druhou stranu a zkusim to vymenit z5...a vzit NORMALNI mda....

zaboha nevim jak na tomhle nastavit net....sice mi funguje wap...ale icq se nepripoji. kua
Pavel Koza (4761)|4.4.2005 22:17
1. To zarizeni se u nas skutecne neprodavalo a pokud je stejne kvality jako Mio 558 nebo 339, tak je to jedine dobre...
2. ICQ nema s WAPem nic spolecneho. Koukal jste na muj clanek o pripojeni k Internetu?