Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Mitac Mio728G - koupil sem ale mam par obecnych dotazu na flash

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Masinka je to sice skvela(65tis barev, CF slot) ale nevim par veci(ktery platej asi i pro ostatni zarizeni)
    1)myslite ze pujde flash na PPC2003? Je to stejny jako MDA od TM ale ma to CF slot, 64mb ram(7mb rom) a nevim jestli i po flashy vsechno pujde..ma PPC2003 podporu pro CF?

2)nemam zadny nastaveni na mms(na to nemam ani program) a gprs....budou mi fungovat nastaveni co jsou tady na foru? Nejsou jenom pro MDA 2 a 3?

3)pujde vubec flash pomoci CF karty? Narozdil od MDA mam vic cudlitek(4 + smerovy ovladac + tlacitka na volani)....budou pak fungovat?

predem diky za odpoved moje lamacky dotazy...sice sem hledal ale nenasel nic co by odpovidalo memu problemu
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

to mi vazne NIKDO nedovede poradit?..pls, zkuste to nekdo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

1. Ad nikdo: Kdyz toto zarizeni tady na foru nikdo nevlastni (co je mi znamo), tak se prosim nedivte, ze vam opravdu NIKDO nemuze moc pomoci s velmi specifickou otazkou, ktera se tyka pouze tohoto zarizeni.
    2. Ad flash: Stejne to jako MDA od TM neni, uz jen to, ze to neni vyrabene firmou HTC. Je to uplne jiny vyrobce a rek bych ze se tam spousta veci neshodne (pameti, CF karty, vice tlacitek). Takze zkusit to flashnout muzete, ale na takovych 99% ten flash z MDA1 urcite neprojde.
    3. Ad nastaveni: Pokud myslite me Customize CABy, tak to nevim, nikdo to na MDA1 nezkousel, takze nemuzu posoudit.
    4. Ad tlacitka: Viz vyse. Veskere ROMky jsou upravovany na dane zarizeni, pro ktere jsou urceny. Takze jestli tam je nekde zakazano pouzivani vice tlacitek a MS to ve WM nezjistuje automaticky, tak pokud by se ciste teoreticky nahodou ten flash povedl, tak urcite o pouziti tlacitek prijdete.

Toz tak...

BTW Jaky to ma FCC ID? Ja jenom, abych overil, jestli s tim, ze to nevyrabi HTC, nekecam. Najdete to pod baterii... Diky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

ffc id bude (mozna) tohle? : P41E3200014
    pak je tam jeste jakesi 242142700001, R00, CM-2

koukam ze sem asi koupil spatne...nikdo o tom nic nevy , ale aspon to ma cf slot 2, takze muzu pouzivat pridavny io karty....vsak ja si nejak poradim....btw nevite jestli je volne dostupna specifikace podporovanych funkci a hw pro wm2003?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

muzete to jen tak pro zajimavost vyfotit a vystavit sem obrazek? v zivote jsem to nevidel google to asi zna, ale myslim ze i ostatni se radi podivaji

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Kód:
    www.palmtop.pl/view.php?news_id=5902
    tady je komplet recenze i s obrazky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/admin/Local%20Settings/Temporary%20Internet%20Files/Content.IE5/SJFFA851/Mitac_728g_-_porownanie_-_przod%5B1%5D.jpg[/IMG]
    dobra tedy, tady ho mame, previta -ten vlevo

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

jj, premyslim ze vymena tohodle bastlu za moji 6600 nebyla zrovna idealni...asi servu druhou stranu a zkusim to vymenit z5...a vzit NORMALNI mda....

zaboha nevim jak na tomhle nastavit net....sice mi funguje wap...ale icq se nepripoji. kua

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

1. To zarizeni se u nas skutecne neprodavalo a pokud je stejne kvality jako Mio 558 nebo 339, tak je to jedine dobre...
    2. ICQ nema s WAPem nic spolecneho. Koukal jste na muj clanek o pripojeni k Internetu?

Podobná témata

1. Acer koupil společnost E-Ten
    Od Zdenek Malinsky v sekci Oznámení a tiskové zprávy
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-03-2008, 15:45
  2. Jak na flash Varia + pár dotazů nováčka
    Od vlk75 v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-03-2007, 11:30
  3. Několik obecných dotazů na QTEK 8310
    Od VP v sekci Zbývající SMP