Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Lze nastavit PROGRAMS na jiné zobrazení než ICONS?

JiH_ce4you (149)|2.4.2005 22:09
Zdravím,

neví někdo, zda vůbec lze nastavit, aby se PROGRAMS zobrazoval třeba jako LIST, místo ICONS?
Například zásahem do registrů, nebo jsem možná jen něco přehlédl.
Používám samozřejmě launcher, ale občas - hlavně po instalaci tam něco hledám a nemůžu to za boha najít ...

Diky
Jirka :-)
beecher (9270)|3.4.2005 09:18
No, jak tak kukam do tech registru jak suva do nudli, tak bohuzel nic nevidim...
Tedy mne to nejak vyznamne neboli, preci jenom v RealVGA mam tu plochu zabranou asi tak z poloviny, ze... ;)
JiH_ce4you (149)|3.4.2005 10:20
[QUOTE="beecher"]No, jak tak kukam do tech registru jak suva do nudli, tak bohuzel nic nevidim...
Tedy mne to nejak vyznamne neboli, preci jenom v RealVGA mam tu plochu zabranou asi tak z poloviny, ze... ;)[/QUOTE]

Já vím, real VGA jsem zkoušel a tam PROGRAMS vypadá super!
V registrech jsem taky nic nenašel :-( nikde jsem nic nenašel (ale to neznamená, že to někde opravdu není)

Bohužel mi vnucený VGA režim nevyhovuje - spousta aplikací ji pořádně nepodporuje, celý today je malá mrcha.
Většina aplikací co používám už je teď dělaná pro VGA, takže netřeba podstrkávat.

MS by mohlo udělat nějaké WinCE VGA Edition ..

Achjo :-)
Uni (140)|3.4.2005 10:38
"Jen male popichnuti, prosim nebrat jako vaznou namitku ci prispevek, ale jen jako okenko do nekterymi zatracovaneho sveta":)

PalmOS umi od zakladu ikony nebo list a rozdelovani do skupin.
JiH_ce4you (149)|3.4.2005 10:47
[QUOTE="Uni"]"Jen male popichnuti, prosim nebrat jako vaznou namitku ci prispevek, ale jen jako okenko do nekterymi zatracovaneho sveta":)

PalmOS umi od zakladu ikony nebo list a rozdelovani do skupin.[/QUOTE]

Což o to, skupiny si mohu udělat taky (na "disku" je adresář programs a v něm si mohu vytvořit adresáře atd ..).
Ale protože programs prakticky nepoužívám, tak se jím nezabývám a vše nechávám jak tam padne :-)
Ale pak pohořím, když chci najít něco co jsem právě nainstaloval.

Abych pravdu řekl, to, že se nedá lehce přepnout mezi LIST a ICONS se mi zdá nepochopitelné. (Stejně jako se mi zdálo do teď nepochopitelné, že stále běžící aplikaci Outlook Express či Outlook nelze nativně hodit na PC do traye (vedle hodin) až poslední verze Outlooku to umí).

Zdá se mi, že MS má někdy opravdu hyperdlouhé vedení. Ale když už na to přijdou, je to fajn :-))
Pavlucha (1496)|3.4.2005 11:32
Myslím, že základní stavba Windows zobrazení jako seznam ani nezná. Snad jen ve FileExploreru. Proto se asi s úpravou nepočítá ani v registrech.
CommanderZ (1798)|5.4.2005 14:59
Zkus si ty zastupce hodit do jiny slozky, nez jsou programs a nekam si udelat zastupce na tuhle slozku:D