Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Naskakují mi smazané schůzky

d.aemon_ce4you (6)|1.4.2005 16:04
Mám iPaq 3850 s Win2003 a stává se mi, že když provedu tvrdý reset a restore dat do kalendáře ze zálohy, naskakují mi upozornění i na schůzky, které byly smazané. Nevíte někdo, jak je to možné? V kalendáři schůzku nevidím, ale z ničeho nic mi naskočí reminder :?
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2005 16:19
Asi to v zazálohovaném souboru smazáno nebylo.:?
d.aemon_ce4you (6)|1.4.2005 16:37
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Asi to v zazálohovaném souboru smazáno nebylo.:? [/QUOTE]
Fajn, tak jak je možné, že to v kalendáři není? Koupil jsem tohle PDA už starší a člověk, který mi ho prodal ho také úplně vyčistil. V kontaktech nebyl vůbec nikdo a přesto mi začaly k neexistujícím kontaktům naskakovat narozeniny.
Nikdo jste se s tím ještě nesetkal?
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2005 16:47
Tak jsou to win, že? Nemůžeš se divit ničemu.
Jak děláš obnovu dat? Z karty nebo pomocí backupu AS z PC? A třeba ty narozeniny jsou někoho z tvých známých nebo nějaká hausnumera?
d.aemon_ce4you (6)|1.4.2005 16:57
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Tak jsou to win, že? Nemůžeš se divit ničemu.
Jak děláš obnovu dat? Z karty nebo pomocí backupu AS z PC? A třeba ty narozeniny jsou někoho z tvých známých nebo nějaká hausnumera?
[/QUOTE]
Obnovu dat jsem dělal z karty. Každopádně ty jména jsou samozřejmě cizí, neznám je. Jinak bych to přece nepsal, ne? Dokázal bych pochopit, že se ta data někde zálohovala a při té obnově se tam objevila, ale proč je tedy nevidím? Vyskočí mi upozornění na schůzku, ale v kalendáři taková už není...
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2005 17:02
Teď mě nic nenapadá, ale nezůstalo něco v iPAQ File Store? Ta se ani při HR nesmaže.
d.aemon_ce4you (6)|1.4.2005 17:14
Ve FileStore data zůstaly, ale žádnou zálohu tam nevidím. Asi by mi to FileExplorer ani neukázal...
Pavlucha (1496)|1.4.2005 19:44
Jestli předchozí majitel hodil soubory kalendáře a kontaktů (nebo jiné z PIM) do FileStore, je možný, že naskakujou odtamtud. Smazal bych kompletně FileStore a provedl HR. Jinde už to snad ani bejt nemůže (kromě příp. karty - ten samý případ).
Zdenek Malinsky (9781)|1.4.2005 20:32
Udělej to, jak radí Pavlucha, smaž natvrdo všechno ve File Store, pak HR a obnova. Nezapomeň před obnovou nastavit regional settings.
Díval jsem se teď do svého iPAQu-ve File Store mám v iPAQ Backup soubory databases.paf a dbchanges.paf