Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kopírování souborů z PC na Pocket

Mira_ce4you_oldd (192)|1.4.2005 13:58
Prosim o radu jak lze (nejlepe z prikazoveho radku) nakopirovat soubor z PC s WIN XP do pozadovaneho adresare na Pocketu.

Dik
Mira

oltcit (1098)|1.4.2005 14:27
Osobne používám najradšej plugin do Total commandera,ktorý využíva AS a je to podľa mna rychlejšie ako používať príkazový riadok,alebo prenos cez OBEX režim. A tym,že je využívaná rutina z AS tak to funguje aj cez BT,čo má svoje výhody.
Mira_ce4you_oldd (192)|1.4.2005 14:39
Tech souboru mam vic a jsou na ruznych mistech. Tak jsem si to chtel trochu zautomatizovat. Proste jsem chtel mit nekolik davkovych souboru (dle potreby), ktere by to provedly.
Predstavoval jsem si neco jako prikaz:
copy g:\soubor.pdf \\Pocket\soubor.pdf
Jenze nevim co mam zadat misto slovicka Pocket nebo jak jinak ho zavolat.

Mira
beecher (9270)|1.4.2005 14:58
Mam obavy, ze tohle nepujde. Vzdyt ani nejde v commandline zadat kopirovani na sitovy disk, pokud neni namapovany...
OLE_ce4you (78)|1.4.2005 15:00
ide to v linuxe. pomocou SynCE (synce.sourceforge.net). co moze, aj nemusi byt odpoved :-)
beecher (9270)|1.4.2005 15:15
[QUOTE="OLE"]ide to v linuxe. pomocou SynCE (synce.sourceforge.net). co moze, aj nemusi byt odpoved :-)[/QUOTE] Jenze, on to asi potrebuje do Windowsu, ze... ;)
Mira_ce4you_oldd (192)|1.4.2005 15:22
Presne tak ja mam WIN XP :(
Tak budu muset vyuzit asi nejake jine nastroje, jako je vyse doporuceny Total commander (dik i za tuto radu).



Mira

ron.jeremy (92)|1.4.2005 16:00
A co třeba CECopy?

[CODE]cecopy (c) 2003 SK.

Usage: cecopy source (dest)
cecopy file.txt
cecopy file.txt file.txt
cecopy file.txt "\storage card\my documents"
cecopy file.txt "\storage card\my documents\file.txt"[/CODE]

Existuje ještě něco jiného, co umí daleko víc, včetně přesouvání, mazání, spouštění programů na PPC, ale teď nejsem doma a nemůžu se po tom podívat...
Každopádně tohle by mělo stačit.
ron.jeremy (92)|1.4.2005 16:04
[QUOTE="beecher"]Mam obavy, ze tohle nepujde. Vzdyt ani nejde v commandline zadat kopirovani na sitovy disk, pokud neni namapovany...[/QUOTE]
Zkoušel jsi to někdy? :sarcastic:
[CODE]C:\>copy C:\Temp\cecopy.exe \\Gigant\Archiv
1 zkopírovaných souborů
[/CODE]
Zkoušeno na W2k, pochybuji, že na XP to nejde, ale klidně vyzkouším.
beecher (9270)|1.4.2005 16:12
[QUOTE="ron.jeremy"][QUOTE="beecher"]Mam obavy, ze tohle nepujde. Vzdyt ani nejde v commandline zadat kopirovani na sitovy disk, pokud neni namapovany...[/QUOTE]
Zkoušel jsi to někdy?[/QUOTE] Jo, ja zapomnel... Kopirovani ano, ale "zmena disku" na sitovy nelze, tedy neco jako "c:\>d:", akorat ze by to bylo "c:\>\\Giant"...
fisik_ce4you (115)|2.4.2005 21:56
ja kopiruju pres active sync ... normalne dam prozkoumat PDA a pak to z total commanderu pretahnu
Standa_ce4you (380)|2.4.2005 22:11
[QUOTE="fisik"]ja kopiruju pres active sync ... normalne dam prozkoumat PDA a pak to z total commanderu pretahnu [/QUOTE]

Jo, ale Mira měl v plánu právě ten proces kopírování zautomatizovat, proto chtěl použít příkazový řádek a dávkové soubory.
fisik_ce4you (115)|2.4.2005 22:14
acha :)

BTW zkousim najit ten plugin do TC ... nevi nekdo nahodou kde ho sehnat ?
Standa_ce4you (380)|2.4.2005 22:25
[QUOTE="fisik"]acha :)

BTW zkousim najit ten plugin do TC ... nevi nekdo nahodou kde ho sehnat ?[/QUOTE]

Jmenuje se wincefs (já mám v1.0), zkus ho pohledat, už nevím odkud ho mám...:sarcastic:
Možná na domácích stránkách Total Commanderu...
fisik_ce4you (115)|2.4.2005 22:31
[QUOTE="Standa"][QUOTE="fisik"]acha :)

BTW zkousim najit ten plugin do TC ... nevi nekdo nahodou kde ho sehnat ?[/QUOTE]

Jmenuje se wincefs (já mám v1.0), zkus ho pohledat, už nevím odkud ho mám...:sarcastic:
Možná na domácích stránkách Total Commanderu...[/QUOTE]

dikes ... na off. strankach sem hledal ale prave ze nenasel :)
peter.nr (501)|2.4.2005 22:45
[QUOTE="beecher"]Jo, ja zapomnel... Kopirovani ano, ale "zmena disku" na sitovy nelze, tedy neco jako "c:\>d:", akorat ze by to bylo "c:\>\\Giant"...[/QUOTE]
Aj toto funguje. Napr. takto:

C:\>net use k: \\server\storage
The command completed successfully.

C:\>k:

K:\>
Johny A730W (7)|2.4.2005 23:33
Plugin je na http://www.ghisler.com/plugins.htm#filesyshttp://www.ghisler.com/plugins.htm#filesys
Mira_ce4you_oldd (192)|3.4.2005 16:03
[QUOTE="ron.jeremy"]A co třeba CECopy?

[CODE]cecopy (c) 2003 SK.

Usage: cecopy source (dest)
cecopy file.txt
cecopy file.txt file.txt
cecopy file.txt "\storage card\my documents"
cecopy file.txt "\storage card\my documents\file.txt"[/CODE]

Existuje ještě něco jiného, co umí daleko víc, včetně přesouvání, mazání, spouštění programů na PPC, ale teď nejsem doma a nemůžu se po tom podívat...
Každopádně tohle by mělo stačit.[/QUOTE]

DIKY MOC:yes: :yes:
To je presne to co jsem potreboval. :) Ale aby to splnilo vsechny me prani ;) , prosim o radu jak udelat presun i mazani souboru primo na PPC.
A jeste jeden asi nerealny pozadevek. Jde zapsat do registru PPC primo z PC?

Slo by toto vse udelat i na PPC, tzn. kopirovat (presovat, mazat) soubory, zapisovat do registru pomoci prikazoveho radku primo na PPC (bez PC)?

Dik

Mira
ron.jeremy (92)|19.5.2005 08:59
Našel jsem po dlouhé době ten "lepší"!
http://www.hfrmobile.com/download_9xNT2000XP.htm#r_RCMD
Umí tohle:
[CODE]Commands

* exist
* dir
* del
* copy
* attrib
* md
* rd
* ren
* tedit
* sbackup
* tskedit[/CODE]
Mira_ce4you_oldd (192)|19.5.2005 09:46
[QUOTE="ron.jeremy"]Našel jsem po dlouhé době ten "lepší"!
http://www.hfrmobile.com/download_9xNT2000XP.htm#r_RCMD
Umí tohle:
[CODE]Commands

* exist
* dir
* del
* copy
* attrib
* md
* rd
* ren
* tedit
* sbackup
* tskedit[/CODE][/QUOTE]

Dekuji za radu, jestli to i funguje, tak je to presne co jsem chtel.

Dik

Mira