Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 600 + GPS

hansgut_ce4you (5)|1.4.2005 09:37
Mám takový problém, zcela náhodou jsem zjistil, že u LOOXe kterého mám není možné rozchodit modul GPS a GPRS. Nevím od jakého výrobce to bylo, protože jsem to nenastavoval já. Ovšem člověk který to měl půjčené a nastavoval si to říkal že na jednom LOOXovi už tento problém měl a že toje snad výrobní vada .Nějaká špatná deska nebo co.
Mě to moc neříká, ale snažil jsem se k tomu něco najít na webu, ale neuspěl jsem. Může mě někdo doměnku s výrobní vadou potvrdit nebo vyvrátit?

LOOXe jsem kupoval 13.4.2003, takže pokud to je výrobní vada, tak bych ho ještě rád reklamoval.
Pavel Koza (4761)|7.4.2005 10:57
Ja to moc nechapu - jak se snazite rozchodit GPS a GPRS? LOOX 600 prece ani jedno z toho nema, musite mit nejakou kartu ci zarizeni...
hansgut_ce4you (5)|7.4.2005 12:37
Jedna se o instalaci GPS modulu pres CF port a u prvnich verzi LOOXu s timto prej byl problem. Pokud si vzpominam, tak byl nejakej problem v zakladni desce. Zitra s tim pojedu do servisu, tak jsem zvedav co me na to reknou.

Kdyz to instalovali na nvejsiho LOOXe, tak to slo v pohode, ale na mem to prej hlasilo nejake chyby a vubec se to nepovedlo. Bohuzel moduly uz nemam, tak to nemohu znova overit.