Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 24 z 24

Téma: Ochranná fólie na displej

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

No, nez jsem koupil svoji luxusni 4700tovku, mnel jsem (a vlastne jeste mam) asuse 620, pouzival jsem ho kazdy den po dobu jednoho roku a to bez folie, vysledek? asi 2-3 drobne skrabance patrne jen pod silnym sluncem, je sice pravda ze byl noseny v pouzdre, ale preci. Ona ta dotekova vrstva je celkem odolna a kdybych na pdacku neparil wormse tak o existenci folii ani nevim
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Jo a pokud mas na mysli euroobaly, tak to asi neni nejlepsi napad, myslim ze nejsou dost staticke na to aby se sami nalepily. Oni ani ty obaly na cedecka se u okraju nedrzi buhvijak pevne, a stou pastou nevim, jako jestli to fuguje na dotekovou vrstvu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

no, abychom se vratili k tematu folii...
    dosel jsem k zaveru: koupit ochrannou folii je jen ztrata penez, skousel jsem vyrobit folii z desek na papir a rozhodne to melo lepsi vlastnosti a stylus po ni lepe klouzal, ale to hlavni je-jakakoliv folie kazi vzhled iPAQu a zhorsuje kvalitu zobrazovani displaye!!
    -takze radeji ten nejaky maly drapanec, ktery se da rozlestit specialni pastou, nez kazit vzhled a mit horsi kvalitu jak ovladani, tak zobrazovani:no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

To je svata pravda, jak jsem psal o tom asusovi, fakt by do nej nikdo nerek ze folii ani nevidel. O zhorseni obrazu neni pochyb, hlavne kdyz clovek ma VGA displej. Kdyz jsem tu folii tak pracne nandaval (boze to byli nervy, kolikrat jsem do toho fakt chtel kopnou) tak si necham dokud do ni neprocmaram diru.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

To mas jako s objektivem fotaku. Dal jsem tam skylite filtr, sice mi trosku zhorsi svetelnost, ale predstava, ze skrabnu objektiv za 15.000 me netesi. To radeji dam 400 navic za filtr, ktery kdyz poskrabu, tak vymenim.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Rom4n
    no, abychom se vratili k tematu folii...
    dosel jsem k zaveru: koupit ochrannou folii je jen ztrata penez, skousel jsem vyrobit folii z desek na papir a rozhodne to melo lepsi vlastnosti a stylus po ni lepe klouzal, ale to hlavni je-jakakoliv folie kazi vzhled iPAQu a zhorsuje kvalitu zobrazovani displaye!!
    -takze radeji ten nejaky maly drapanec, ktery se da rozlestit specialni pastou, nez kazit vzhled a mit horsi kvalitu jak ovladani, tak zobrazovani:no:
    Nazdárek. Taky doporučuji Brnado fólie. Jak psal odak někdo výše. Ta fólie se nelepí - nedělá bubliny, ale drží jako přibitá. Dá se sundat, oprat, znovu použít. Mám ji a vůbec (opravdu vůbec) nezhpršila kvalitu displeje. Stojí sice 10USD a 3USD poslání, ale co to je, proti poškrábanému displeji. A taky vydrží zatraceně dlouho. Brácha ji máš už 8 měsíců a žádná vada! Je tvrdá = nedělají se v ní čáry. Doporučuji!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

Nenasel jsem nikde vhodne tema diskuze,tak to bouchnu sem
    Sehnal jsem si navudek,jak behem chvile predelat seriovou kolibku napr u iPAQa h36xx na USB!!! Jenomze to ma tak trochu hacek... Uz podruhy to prave delam cely znova a zkousim,ale ne a ne se mi to connectnout! Tak kdyztak posilam odkaz a kdyby to nekdo zkousel a povedlo se mu to,at da urcite vedet
    PS:jinak kdyby to opravdu slo,tak je to docela dobrej zpusob,jak usterit:yes:
    http://notebooky.idnes.cz/prislusenstvi/replikatory/replikatory_portu__mysi__1258.html
    a pokracovani tady:
    http://notebooky.idnes.cz/prislusenstvi/replikatory/replikatory_portu__mysi__1261.html

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Tuto úpravu jsem realizoval asi už před 2 roky na iPAQu 3630. Nášel jsem ji tehdy na nějakém slovenském webu i s odkazem na původní anglický zdroj. Fungovala bez sebemenších problému. Pokud se to nechce přes USB spojit, tak samozřejmě resetuj i vypni PC a IPAQa, pokud to nepomůže, a máš - li zálohu, ze které můžeš obnovit databáze, obnov databázi "Notify Events" a resetuj iPAQa..
    Občas se mi stane u spojení přes USB, že se to nechce spojit.. Přitom všechna ostatní spojení sériové, infra i BT fungují. Pomůže obnovení výše uvedené databáze ze zálohy. Pokud nemáš zálohu, zazálohuj si kompletně iPAQ, udělej tvrdý reset a zkus to spojit s "panenským" iPAQem. Pokud to ani potom nepůjde, špatně jsi pájel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

Provadel jsem to uz 2x a nic. Chystam se h3630 prodat, pokud se nenajde zajemce,tak to asi nevydrzim a udelam treti pokus s tvou radou, protoze synchronizace pres seriovy kabel je silena. Jen mam uz docela obavy z toho,abych neprehral spoj-napotreti uz by se mohl utrhnout a to by nebylo dobry

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Kde se dá koupit ochranná folie?
    Od bufan1 v sekci Palm
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-10-2007, 09:34
  2. Ochranná folie X500
    Od brabo_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-09-2007, 08:57
  3. Ochranná fólie