Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tasks,úkoly

Tomasito (0)|30.3.2005 14:55
Ať si úkoly píšu jak chci,tak se mě nezobrazují na hlavním panelu TODAY?
Máte někdo taky takový problém,popř. ho někdo již vyřešil?
TOm
pozn. mám MDAIII originál od T-shit-mobilu:evil:
Zdenek Malinsky (9781)|30.3.2005 18:17
Se zobrazením úkolů i událostí kalendáře v today je v základu problém. Musí se použít aplikace třetích stran. Z placených třeba Pocket Breeze nebo Snoopsoft Dashboard (a další) nebo zde v sekci free třeba Task Plus , tAgenda nebo Calendar+.
Mě osobně se z těchto free nejvíc líbí tAgenda-zabere málo místa na today a má velmi velké možnosti nastavení. Ale vyzkoušej, porovnej, nebo si zkus zde v diskuzích vyhledat i něco jiné.

Nezapomeň si to taky správně nastavit v settings-today-items co všechno má být v today zobrazeno a i v jakém pořadí (zhora dolů) a taky pomocí tlačítka options upravit k obrazu svému.
Jirka007 (161)|29.6.2005 07:23
Chtěl bych se prosím zeptat, který software by mi umožnil zobrazovat úkoly v today, ale postupně, tak jak si je zadám podle časů, kdy by se měly plnit. Abych si mohl určit čas a nejen den toho úkolu.
Děkuji moc za pomoc
CommanderZ (1798)|29.6.2005 09:35
Softy jako pocketbreeze nebo calendar+ vam je umi kuprikladu zaradit i mezi polozky v kalendari. Doporucuju.
hybo (3107)|29.6.2005 09:44
breeze je fajn, ale neresi to problem upozornovani na ne, jen je vidite serazene dle potreb, data, casu, stavu...
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2005 10:38
Čas připomenutí úkolu umí defaultní "úkolníček" jen v 8:00. Pokud potřebuješ i jiné časy, doporučuji Pocket Informant a na zobrazení do today třeba výše mnou zmiňované softy (30.3.). Každý má jiné nároky a požadavky, tak doporučuji vyzkoušet nejprve free aplikace a pokud nebudou vyhovovat, pak něco placeného. Většinou je tam několika denní trial verze na vyzkoušení.
Jarek72 (37)|29.6.2005 11:04
Ja taky marne hledam neco co mi nastavi cas pripomenuti na urcitou dobu, Nasel jsem free BIZORG je perfektni kdyz dam pripomenti za 2 minuty upozorni ale kdyz dam nastavit vlastni cas tak se mi ani neukaze okno pro nastaveni prsote je to tak jak kdybych na nic neklikl coz je velka skoda . Nevim zda je to tim ze mam rx3715
Mate nekdo zkusenost ?
Zdenek Malinsky (9781)|29.6.2005 11:18
Když jsem měl nové PDA, zkoušel jsem několik kancelářských softů (free i placených), ale nastavit alarm v jiný čas než defaultních 8:00 uměl jen Pocket Informant. Zda umí Agenda Fusion si nevzpomenu, ale jak říkám, nezkoušel jsem všechny. Proto zkoušejte hledat dál a přinejhorším je tu záchrana v PI.