Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Tuning MDA Compact

choze_ce4you (104)|30.3.2005 08:39
Zdravim,
tak jsem si tady pocetl, jak XP tunil svoji MDA II :) , slava XPemu :yes: ! Skoda, ze to nedotahl do konce...nebo ano?
Zajimalo by me, jestli nekdo neco takoveho provedl nebo se chysta provest se svym Compactem.
Druha otazka je: ohrozi to, ze si pomaluju Compacta nejak pripadne reklamace? Podle me ne, je to muj vyrobek a pokud do nej nepolezu ;) , tak mi nic nemuzou rict :?:

Choze
Šeba_oldd (1184)|30.3.2005 15:43
Dle toho co mas v podpisu tak si muzes malovat jak chces:D Na zaruku to jiz asi mit vliv nebude:D
Pavlucha (1496)|30.3.2005 17:52
[QUOTE="Šeba"]Dle toho co mas v podpisu tak si muzes malovat jak chces:D Na zaruku to jiz asi mit vliv nebude:D [/QUOTE]

... ani na funkci ... :D :D :D
choze_ce4you (104)|31.3.2005 08:51
to asi ne :D , ale prece jenom jeste doufam, ze nekdo najde zpusob, jak vratit puvodni ROM :cool:
zusim pripojit obrazky upraveneho MDA z jine diskuze-no, neni to krasa! :yes: takhle mit upravenej Compact :!:




Choze
Miloš Strouhal (3997)|31.3.2005 09:32
To ale není tuning, takhle zabarvené se MDA III v nekterých zemích prostě prodává.. Ovšem v této podobě se jedná o velice pěkný stroj.. Ještě tak displej aby nebyl žlutý, a fungoval BT modem, a neni o čem..;)
beecher (9270)|31.3.2005 09:39
Jinak receno, MDA3 takto zbarvene prodava O2 v UK jako O2 XDAIIs, ze... ;)
choze_ce4you (104)|31.3.2005 09:55
skoda, ze ne u nas :? vypada teda mnohem lip hi-tech nez ta stribrna, si myslim...
prestoze to neni tuning, bylo by to hezky mit na Compactu :)

Choze
Miloš Strouhal (3997)|31.3.2005 10:02
Pokud jde o tuning Compacta, ma idea je takováto:
-do předního hliníkového krytu nechat v rytectví na zakázku vyrýt nějaký výrazný nápis, třeba "Compact", či "Magician". Umístil bych to asi těsně pod displej, nad tlačítka
-samozřejmostí by bylo odstranění loga T-mobile a MDA..
-všechna hardware tlačítka na bocích přístroje opatřit stříbrno-šedým zabarvením, tak jak tomu je u tlačítek na čelním krytu
-nechat za nehorázný peníz zvětšit velikost RAM na 128mb..
Orloj_ce4you (299)|31.3.2005 15:04
tyjofka, s tim gravirovanim to vubec neni marnej napad.. to by bylo extracool.. taky nad tim asi zapremejslim..
HA.CE (45)|26.7.2005 21:25
hehe nebo si udelat oba kryty ze dreva to by asi neslo ale bylo by to efektni :o))
macula_ce4you (691)|26.7.2005 23:04
Hej, mám nápad. Co kdyby jste sundali kryty úplně a používali jen vnitřnosti. To by byla teprve bomba ne? :D :D :D
HA.CE (45)|27.7.2005 09:06
Teprve bomba by bylo kdyby ti to spadlo do bahna nebo prachu :-)))
Miloš Strouhal (3997)|27.7.2005 09:36
Vážně? Hm, tak to je pro nás všechny opravdu velmi přínosná informace.. Ještě nějakou podobnou a můžeme to tu změnit na offtopic diskuzi.
Martin Ráž Hoch (1832)|27.7.2005 11:41
Nevim kde to to tu bylo a nechce se mi to hledat, ale Compact tu byl v cernym, snad to nekdo prodava nebo co.

Co se tyce upravy krytu, tak by se mi docela hodil navod, jak se skrabancu zbavit:D
imagiag (25)|27.7.2005 12:42
[QUOTE="MRH"] Nevim kde to to tu bylo a nechce se mi to hledat, ale Compact tu byl v cernym, snad to nekdo prodava nebo co.

Co se tyce upravy krytu, tak by se mi docela hodil navod, jak se skrabancu zbavit:D [/QUOTE]


cerny compact jsem videl u nektereho britskeho operatora mam pocit.

s opravou se pridavam - podarilo se mi compacta upustit na dlazbu hned druhy den po zakoupeni, takze mam pomerne znacne poskrabany predni hlinikovy kryt. Kdybyste nekdo mel konkretni tipy na to jak takove vrypy/skrabance odstranit byl bych moc vdecny, nebo nevite jestli a za kolik by se tak dal nekde koupit novy housing na compacta?