Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 57 z 57

Téma: Kde sehnat baterii do iPAQu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Napiste prosim na jiri.strouhal@sunnysoft.cz, jeste jsme to nestihli dat do ceniku. Je mozne zakoupeni jak baterie, tak vymena. Kapacity jsou myslim od 950 po 1600mAh.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Diky za odpoved, ja pockam, az to bude v ceniku, nijak na to zatim nespecham

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak jsem to nevydrzel a postoural jsem se v tom.
    Docela dost me zarazilo, co je tam za divnou baterii a ksandu. Kdyz to shrnu, tak tam proste trcel plochej kablik,ktery byl soucasti obvodu a vedl do nejakeho nevim,jestli antistatickeho,ale divneho obalu. To je cele..
    Zajimalo by me, jak je to doopravdy s tou baterkou, protoze jsem se v tom moc nechtel stourat- nekdo tu psal, ze ji vymenil za baterii z nokie 51xx... Tak ksanda je pevna soucast baterie nebo je jen naletovana popr. nacvakla na bat.vyvodech??? Musi se to nastavovat a strihat nebo se proste jen pripne jina baterka??Protoze co jsem koukal po netu na baterky primo do iPAQ36xx, tak to vypadalo uplne jinak:?: :?: :?:
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Radi Vam baterii vymenime, ta slidova deska tam musi byt, ale baterie se z ni ustrihne a pripevni se jina, ktera se da u nas bezne zakoupit a to treba i v dvounasobne kapacite.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

hybo: soucasti baterie je ten sedivy obal nebo je v nem zabalena??
    Za kolik by u Vas byla nova s kapacitou nad 1000mAh (pouze baterie-bez prace a s DPH)???
    :$:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Baterie je samozrejme v tom hliniko-alobalovem nebo jakem to obalu :-) Trci z ni cca 20mm dlhe 5mm siroke kontakry + a - . Cena je na shopu dle kapacity, myslim, ze je to velice prijemna moznst obnovy.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mam dotaz:
    co jsem se tak stoural ve svym iPAQu-kvuli zmereni rozmeru baterie,abych ji mohl nahradit nejakou odpovidajici z GSM (napriklad z 6210 ultra slim E, jak tu bylo nekde uz popsano),tak jsem neodpojil vypinacem hart reset a iPAQ byl pod napetim.. Parkrat se mi zapnul,tak jsem vo vypnul,ale najednou tam naskocil jakysi PAPOUSEK! Docela jsem se vylekal,protoze uz nekde driv jsem cetl o tom, ze se takhle nekdo postoural a papousek je to posledni,co videl ... Nastesti se mi to pak normalne rozbehlo,ale fakt je ten,ze jsem ho taky videl na display poprvy. Co to znamena?

PS: hybo-neprodavas ty nahodou v sunnysoftu v Kotve???????

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Rom4n
    Tu větu doporučuji vymazat (nebo ten papoušek bude opravdu to poslední, co uvidíš ).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Rom4n
    Mam dotaz:
    co jsem se tak stoural ve svym iPAQu-kvuli zmereni rozmeru baterie,abych ji mohl nahradit nejakou odpovidajici z GSM (napriklad z 6210 ultra slim E, jak tu bylo nekde uz popsano),tak jsem neodpojil vypinacem hart reset a iPAQ byl pod napetim.. Parkrat se mi zapnul,tak jsem vo vypnul,ale najednou tam naskocil jakysi PAPOUSEK! Docela jsem se vylekal,protoze uz nekde driv jsem cetl o tom, ze se takhle nekdo postoural a papousek je to posledni,co videl ... Nastesti se mi to pak normalne rozbehlo,ale fakt je ten,ze jsem ho taky videl na display poprvy. Co to znamena?

Parrot=bootloader.

Hybo v Kotve nepracuje - kdyby ano, vypadalo by to tam asi ponekud jinak

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Pokud se tedy Hybo nerozhodne expandovat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

baterie jsou u nas na shopu, zadnej problem. No a s kotvou, s tou mam spolecne jen jedno a to, ze je na stejne planete, jako ja :-)))))

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Kluci,když už jste u těch baterek do IPAQU,poradte mi prosím,jestli se dá někde sehnat náhradní baterka do MDA II.Zatím sem ji viděl za cca 1700 a to se mě zdá dost,nevíte o něčem levnějším?Díky za tip.Petr

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. problém s bateríí u WM 5.0
    Od cobra7 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 08:42
  2. PDA bez baterií!
    Od jumbo_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 11:26
  3. Kde sehnat novou baterii pro MDA1?
    Od hlp v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-11-2004, 17:49
  4. jacket s baterii
    Od mikovski v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-09-2003, 16:46
  5. výdrž baterií
    Od -jon-_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 07-08-2002, 08:57