Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 57

Téma: Kde sehnat baterii do iPAQu

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

>>>>zjistujeme moznost dovazet baterie primo do iPAQa

WOV!! to je slovo, jen doufam ze to nebude za "monopolni" cenu:-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2003

Baterku jsem nechal včetně elektroniky. Postupoval jsem tak, že jsem si odměřil jaké napětí používá IPAQ, ukázalo se že pro Li-Pol v IPAQu se používá pro nabíjeníi max. napětí 4,192V ( měřeno přiměřeně přesným Metexem za 6000 Kč) . Můj Siemens má stejné max. nabíjecí napětí a proto jsem použil baterku ze zmiňovaného telefonu. Ještě chci dodat pár slov k používání původní baterky. Pokud se v budoucnu podaří sehnat původní baterku za přijatelnou částku, tak jí tam cvaknu zpátky a ten otvor v zadní stěně o velikosti 25*32mm, který jsem v tom plastu vyříznul lupenkovou pilkou doplním vyříznutou částí. ( +tmel, modelářská barva a hodinka práce). Pokud to někdo budete dělat tak si nezapomeňte sundat ze zadní strany IPAQu štítek s výrobním číslem, až tam tu vyříznutou část budeme lepit zpátky tak nalepení štítku bude důstojná tečka. :=)))))

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

Nasiel som na tejto adrese baterky do iPAQu 3600-3900.
    http://www.doipaq.com/index.htm
    Vyhodu maju ze su 2200 mAh, co je viac ako dvojnasobok kapacity pri modeloch 3600 a 3700. Cena je samozrejme horsia, ale da sa prezit pri tej kapacite ...

Guest

Nesla by pouzit nektera tato?
    http://www.avacom.cz/akum/Li-pol.html
    J.

Guest

Tak jsem nakonec pouzil li - polymer 3.7V 950mAh z baterie pro Nokie 51xx/61xx/71xx ultra slim
    od toho avacomu. (Jelikoz jednotlive clanky zrovna nemeli skladem.) Baterie ma tl 4mm a v pohode se do ipaqu vejde. Takze stacilo odstrihnout puvodni baterii od ksand a pripajet novou.
    Baterie stoji u avacomu 750kc MOzna by se dala poridit i jinde.
    J.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

nedal byste sem prosim vedet po nejakem tom tydnu uzivani, jak se to osvedcilo? Myslim tim jestli IPAQ funguje tak jak ma, jak dlouho vydrzi po nabiti, jak dlouho se nabiji... zkratka jestli je opravdu vse pri starem, nebo jinak.

Guest

Ipaq zatim funguje. Baterie se nabiji normalne. Pred vymnenou mi ipaq vydrzel jen par vterin.
    Takze zatim jsem spokojenej.
    J.

Guest

Na www.ipaqrepair.com prodavaji 2000mAh baterii za 99 USD. Postovne je 25 USD. V patek jsem ji objednal, a v pondeli uz mel nainstalovanou!

Tomas

Guest

Co clo a DPH ? Nebo ti to poslali jako GIFT ? No v prepoctu to vychazi asik na 3000 kc to se mizda vcelku dost proti 600 kc za baterii do mobilu [:O]
    Condor2

Guest

Na fakture byla cena 10 USD, takze po me chteli za procleni a dovoz 400 Kc. Baterii jsem poradne nabil a ted merim, jak to dlouho vydrzi, a uz hodinu a pul ukazuje 100% pri minimalnim podsviceni (bez jakekoliv jine cinnosti).

Tomas

Guest

Jak dopadla výdrž baterie?

Guest

Vice nez 50% to ukazovalo jeste po 4.5 hodinach, pak jsem uz zacal iPAQ normalne pouzivat s ukazatel baterie sel rychleji dolu. Po 6 hodinach tam bylo jeste 10%.

Tomas

Guest

To je opravdu zajímavé Tome. Mohl by jsi ještě napsat, jak složitá je výměna baterie? Stačí jen sundat kryt, odpojit starou baterii a napojit novou? Nebo jde o složitější proces?

Honza

Guest

Je to jednoduche. Poslou navod, jak iPAQ rozebrat. Da se u nich objednat i krizovy sroubovak.

Ja jsem si krome baterie objednal i zamek na stylus; ten stary uz byl vychozeny a stylus nesel zastrcit.

Tomas

Guest

Nemaji tam AKU pro IPAQ 3970

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. problém s bateríí u WM 5.0
    Od cobra7 v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 28-02-2006, 07:42
  2. PDA bez baterií!
    Od jumbo_ce4you v sekci Zbývající značky
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-09-2005, 10:26
  3. Kde sehnat novou baterii pro MDA1?
    Od hlp v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 23-11-2004, 16:49
  4. jacket s baterii
    Od mikovski v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-09-2003, 15:46
  5. výdrž baterií
    Od -jon-_ce4you v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 07-08-2002, 07:57