Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 45

Téma: Vrátil jsem MDA Compact. Jakou náhradu byste mi doporučili?

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Ahoj,

jak jsem již psal, vrátil jsem MDA Compact (koupený u T-Mobile CZ), neb jsem si koupil pěkně odfláknutý kousek. Mám čekat třeba do léta na novou sérii nebo se mám poohlédnout po jiném výrobci? Co preferuji je především malá velikost a hmotnost, výdrž, (mini)USB konektor a rozumná kvalita všech poskytovaných funkcí. Rozhodně nechci běžný telefon s pidi displejem, ani velkou cihlu ala MDA III. No a cena by taky nemusela být moc velká

Díky
    Vladimír Klaus
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

tak to jsem zvědav, co Vám kdo dopuročí, neb mi příjde, že Vaše podmínky vycházejí z technické specifikace MDA C

BTW - byť jsem MDA C prodal, tak ne z důvodů technické nespokojenosti, takže bych si dovolil tvrdit, že jste měl smůlu na přístroj :-(

a má zkušenost říká - N 6230 a Loox 720 -> možná výhledově Dell x50v, ale to se uvidí - vím to není to pravé "ořechové" jak píšete, ale toť moje aktuální spokojenost

A ještě jedno odbočené stranou - viděl jste novou MPX 220????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno ja osobne nechapu proc se kvuli jednomu vadnemu kusu hned vyprdnout na vsechna MDAC, pokud tedy autor dotazu nechtel vylozene vyzkouset neco jineho. Myslim ze zarizeni ktere by bylo splnenim jeho podminek bohuzel zatim nenalezne pokud nezacne hledat mezi SmartPhone jak rika dort.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Já jsem si téměř jistý, že to byla smůla na ten daný kus. Jak jsem říkal, kdyby mi dnes TM napsali, že mají lepší kousek, tak pro něj asi jdu . I když je mi divné, že jsem (v Praze) navštívil 4 značkové prodejny, ve dvou ho neměli vůbec, v jedné poslední kus z výlohy a v další 4 ks. Když jsem to šel reklamovat, zkoušel jsem jiné 2 z této prodejny a se stejným výsledkem (chrčící sluchátko a spol.). Že by TM něco tušil a jen doprodával??? No nic...

Díky za tipy. Do Nokie bych nerad, o Looxu jsem si teď četl (no je to větší a dražší). A ohledně MPx220 - tak o ní bylo napsáno už tolik negativ, že je to až hrůza. Nebo je situace jiná? A ona se "už" prodává? :-)

VK

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Mno ja osobne nechapu proc se kvuli jednomu vadnemu kusu hned vyprdnout na vsechna MDAC, pokud tedy autor dotazu nechtel vylozene vyzkouset neco jineho. Myslim ze zarizeni ktere by bylo splnenim jeho podminek bohuzel zatim nenalezne pokud nezacne hledat mezi SmartPhone jak rika dort.
    No já se nechci na to vyprdnout... snad píšu jasně, že váhám, zda čekat třeba do léta na lepší sérii nebo nikoliv. Není mi bohužel znám poměr spokojených a nespokojených vlastníků

BTW: Mám tomu rozumět tak, že v tuto chvíli nic podobného (ve všech směrech) MDAc není? Já se v této oblasti ještě moc neorientuju, tak se omlouvám...

VK

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Podle mne neexistuje v oblasti PPC PE. V oblasti SmartPhone pravdepodobne ano. Proc cekat do leta? Myslim ze se nic nezmeni a zarizeni je mozne preci vyzkouset. Me MDAC rozhodne nechrchla...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Jedine co mne na Compactu stve je, ze kdyz ho otocim displejem dolu pri vibracich, tak slysim chrasteni, kdyz jej otocim displejem nahoru tak je vse OK. Jinak nemam s MDAC jediny problem a muzu rict, ze jsem s nim naprosto spokojen. Puvodne jsem si myslel, ze pujdu do MDA IV, ale po tom co jsem si zvyknul na MDAC tak jej uz nechci a pockam si na MDAC II.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Citace Původně odesláno od Wuffi
    Podle mne neexistuje v oblasti PPC PE. V oblasti SmartPhone pravdepodobne ano. Proc cekat do leta? Myslim ze se nic nezmeni a zarizeni je mozne preci vyzkouset. Me MDAC rozhodne nechrchla...
    A mohu vědět od koho ho máte? Máte úplnou a korektní příručku a CD? Chodí Vám modem? Máte tam nejnovější firmware? Možná jsem náročnej, ale chci si koupit kvalitní a úplný produkt, se kterým nebudu týden doma šachovat, abych zjistil, že je tam polovna věcí blbě (resp. to zjistili jiní, já jsem se jen domníval).

Je mi jasné že to není jednoduché (sám se živím jako programátor), ale nekupuju si džíny na tržišti, ale přístroj od úžasné nadnárodní společnosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mam ho od AH Mobile. Mam uplnou prirucku (ale jestli je cesky nevim, ani jsem do ni nekoukal, mrknu doma), vsechna 4 CD, nabijecku, 2 stylusy, pouzdro.
    ROM bohuzel prodejce neovlivni neb jej bez ztraty zaruky smi bohuzel upgradovat pouze GSMobil a ten to dela za poplatek.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

OK, díky moc.

Ovšem můj prodejce byl T-Mobile!!! Žádný prostředník. Proč tam mám verze z října 2004??? Proč je v příručce odkaz na něco, co neexistuje? Proč byla CD poněkud neúplná (a jen 3)? Proč u 3 ks z jedné prodejny chrčí sluchátko? Proč mi prokazatelně nefungoval modem? Atd... To je zkrátka na mě příliš.

Podle mě nejde o vadný kus, ale o něco jiného... a proto bych si rád nějaký čas počkal. Přeci jenom body (slevu) uplatním jen u TM...

Nebo jsem příliš naivní???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Mno protoze pred prodejem neprovedli upgrade, treba T-Mobile zatim zadny lepsi nema (zde necht odpovi povolanejsi), nebo to radsi necha na GSMobilu at si jde zakaznik tam a zaplati si svou petistovku.
    Jaky je v prirucce odkaz na neco co neexistuje? Pokud jde o ClearVue tak ten na CD prokazatelne je spolu s dalsimi aplikacemi. Pokud ho tam nemate, staci zajit na prodejnu a meli by dat nove. Pocet CD - ty 2 CD Extra od T-Mobile - jednalo se o prubezne aktualizace jejich produktu na tu kompresi spojeni a tak - takze je to to same jenom jedna verze je puvodni a druhou tam dali aby to bylo aktualni (asi nez to slo do prodeje)...
    Proc jim chrci sluchatka netusim, treba vadna serie. Zalezi take na tom co berete jako chrceni a projistotu uz ho treba nehledate tam kde ani neni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

když si čtu Vaše příspěvky nemohu se ubránit pocitu, že maličko přeháníte a ztrácíte soudnost . . . . .

Všechny MDA od jedničky až po Compact jsou jen jistým druhem kompromisu, myšleno především z pohledu podpory, ale i technicky.

Durdí te se, že něco nebylo, či nefungovalo - prokazatelně ( máte to potvrzené servisem ? ), manuál na něco odkazuje a ono to tam světe div se není .... proboha to Vás překvapuje? Mne rozhodně ne, já v manuálu hledám jen v největší nouzy, neb jim nerozumím :-)

Chcete za 12 tisíc 150% kvalitu? No obávám se, že buď maličko slevíte ze svých nároků, nebo Vás předem lituji, neb se z toho musíte zbláznit a uzoufat!

Compact je fajn zařízení, ale má své mouchy ........

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Znate zarizeni, ktere nema mouchy? Je jedno, z jake oblasti. Na vsem se daji nejit nedostatky, jde jen o to, jestli to zarizeni vazne chci a dokazu si to nejak zaridit a pomoct, nebo ho nechci a hledam, proc ho nechtit, nebo hledam dovody, proc ho "legalne" nechtit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Přátelé, motáte tu hrušky s jabkama. Nikdo tu nemluví o 150% kvalitě - mě by jen stačilo, aby to, co si kupuju bylo OK, v souladu s dokumentací a aby splnilo mé očekávání. Kupuju si to pro telefonování a trochu té organizační činnosti a kompatibilitu s Office aplikacemi. Žádné zázraky nečekám.

Určitě budete našeni, až dáte 400 tisíc za auto a ono tam bude chybět rádio či nefungovat zadní blinkr. Celkem rád bych Vám napsal - ale člověče, co chcete od tak levného auta, nehledejte mouchy a zařiďte si to, kupte si rádio a žárovičku a nestěžujte si. To je demagogie co???

Pokud bych chtěl 150% kvalitu, tak potom - kde je EDGE, kde jsou Profily, kde baterie, co vydrží týden, proč tam není kolébka... dyť je to volovina, to je snad jasný, že to nikdo nemůže chtít. A to je ten kompromis - jenže ne kvalitativní, ale kvantitativní - za 12 nedostanu nadupaný dělo, ale zatraceně chci, abych s tím co mám, neměl pakárnu přesahující rozumnou mez.

Vladimír Klaus

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Jezis je to hodne dobre zarizeni (a hodne se branim privlastku "za tu cenu"). Ale sprominutim doprkvancic uz jestli jste chtel tohle vsechno, za a) si nekupujte zarizeni za 12000, b) si pockejte na MDA IV ktere nabidne uz UMTS, ale zase nebude kapesnich rozmeru a bude stat pres 20000, tipuju mozna i k triceti.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-02-2008, 08:54
  2. jakou telefonni nahradu za iPaq 2210?
    Od Ivanm_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-08-2007, 10:01
  3. Doporučili byste mi MPX220?
    Od sandy_ce4you v sekci Motorola
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 14-08-2006, 15:35
  4. Koupil jsem MDA Compact, ale ...
    Od DavidFawn v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-10-2005, 14:09