Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Formát CF v Ipaq a v digitálním foťáku

null (0)|11.10.2002 16:36
Mám laický dotaz, jsou formáty shodné v PocketPC i v digitálním foťáku? Když jsem do Ipaq strčil kdysi dávno CF kartu, mám mlhavý pocit, že se formátovala (nebo se mi to jen zdálo). Co se stane, když ji strčím do foťáku. A opačně, načtu v Ipaqu fotky z CF karty z foťáku? Díky za odpověď a omlouvám se, že s takovou prkotinou zakládám skupinu, ale potřebuji rychlou odpověď.
Martin Hanzal (132)|12.10.2002 10:10
vše by mělo fungovat naprosto normálně, foťák si na kartě vytvoří vlastní podadresář, který je přístupný i v iPAQu. Na správu CF karty (a i jiných karet) doporučuji Flash Format
null (0)|14.10.2002 10:30
Díky za odpověď. Teď se mě tedy napadla ještě jedna otázka - CF karta nemusí být prázdná? Mohu na ní mít data a z volného zbytku si DiFoťák udělá adresář, který si naplní fotkama? A dá se vůbec na Ipaq 3660 prohlížet (zpracovat) 3megová fotka. A konečně - máte někdo dobré zkušenosti s foťákem, který využívá CF, ma optický zoom a 3MEGA (našel jsem jen HP PS715) a stojí tak do 12000 bez DPH? Nebo je lepší koupit PS720 s SD kartou a rezignovat na nějaké prohlížení v IPAQ (když si to vlastně můžu prohlížet na displeji) Má vůbec nějaký smysl tahat fotky z DiFOťáku do Ipaq (pokud bych si koupil 128 MB SD kartu).
Díky za náměty.