Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

My Documentes

Neo Jedi (145)|26.3.2005 15:33
Chtěl bych se zde zaptat jest-li složka "My Documentes" se přiživuje na hlavní paměti a jest-li je lze přesunou a jak je to s aktualizací klíčů.
Díky Ne J.
Pavel Koza (4761)|26.3.2005 21:06
Odpoved je ANO, NE a NEVIM, NA CO SE PTATE:) Co myslite temi klici? Jinak slozku My Documents si klidne vytvorte na karte ci ve Storage...
Neo Jedi (145)|26.3.2005 21:28
Myslím tím jako ve WinXP, kde jsem přesunul adresář "Dokumenty" z disku C na disk D a musel jsem upravit registry tak aby docházelo k pracování s tímto adresářem od různých programů, jak systémových tak i vlastních.

U WinMo si nejsem jistý jest-li je to obdobné a jest-li vytěžování tohoto adresáře znamená ubírání operační paměti.
Neo J.
Pavel Koza (4761)|26.3.2005 23:17
Ne, tak tady to tak nefunguje. Samozrejme, ze pokud budete zaplnovat slozku My Documents, tak bude klesat velikost operacni pameti. Proto pisu, at si vytvorite tento folder na karte a dokumenty vkladate tam. Pocket PC se snazi a pracovat se slozkou My Documents na vsech pametovych mediich k Pocket PC pripojenych.
simonik2 (95)|1.4.2005 13:29
Přesunul jsem My documets na SD kartu, ale složka v paměti nejde smazat.Je tam prázdný adresář template.Co s tím,
simonik2 (95)|1.4.2005 13:32
Hmm, a na PC je složka úpně prázdná.To si ji teda na SD kartě nenašlo :-(((
Jak to tedy nastavit.
Díky
Neo Jedi (145)|1.4.2005 19:56
Problém je v ActiveSync který neumožňuje zvolit jiné adresáře k synchronizaci než které má továrně nastavené, což je hlavní adresář Windows ... a "My documentes" ve WinMo.
Snad někde v registrech byto šlo :?
Je to velmi těžkopádné.
To samé je i se složkou "Program Files", při instalaci mimo ní nastává pěkný zmatek v souborech.
Neo J.
beecher (9270)|1.4.2005 21:03
Zkuste toto: Vytvorte si na karte slozku My Documents (presne tak jak je v rootu PDAcka) a smazte z karty soubor ignore_my_docs. Melo by se to pak tvarit jako jedna slozka pro windowsi File Explorer... Tohle jsem nekde cetl a nezkousel jsem to zatim, ale melo by to fungovat, takze to, co ulozite do toho adresare na karte, tak by se systemu melo jevit jako kdyby to bylo v RAM.
simonik2 (95)|2.4.2005 12:07
Bohužel stále nic. Soubor jsem smazal a nepomohlo to. v RAM složka My Documents nejde smazat a taky nejde smazat v ní umístěná složka Template.
Teda Active Sync je na dvě věci .....
Hlavně že mám 1G kartu :-((
beecher (9270)|2.4.2005 14:05
[QUOTE="simonik2"]Bohužel stále nic. Soubor jsem smazal a nepomohlo to. v RAM složka My Documents nejde smazat a taky nejde smazat v ní umístěná složka Template...[/QUOTE]Jiste, ta slozka smazat nepujde, protoze je systemova a jeji obsah je v ROMce, tj. je na ni pouze odkazovano z RAMky.
To co jsem popsal by melo fungovat podobne jako "mount" na Linuxu. Tedy to, co ulozite na kartu do stejne slozky, by mel system brat, jako by byly ulozeny v RAMce.
Jinak ta slozka Templates mne zabira 24 kB, to snad zase tak nevadi ne? ;)
simonik2 (95)|2.4.2005 19:00
No ze to nejde smazat mi az tak nevadi,ale bohuzel to nesynchronizuje z karty.
beecher (9270)|3.4.2005 09:34
Njo, tak kdyz jsem ted neco hledal v registrech, tak jsem nasel toto:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Explorer\Shell Folders polozka My Documents... Zkuste to zmenit...
Ale nerucim za to, ze to funguje, navic bych jeste doporucil zkopirovat aktualni obsah...
simonik2 (95)|3.4.2005 10:00
Nepomohla ani změna klíčů.A to nikomu jiném nevadí, že mají zbytečně zaplněnou paměť? Existuje i něco jiného na synchronizaci ale co umí synchronizovat všechno najednou? Ne že budu spouštět pro Outlook Active sync a pro soubory něco jiného.
Díky.
beecher (9270)|3.4.2005 10:07
[QUOTE="simonik2"]Nepomohla ani změna klíčů.A to nikomu jiném nevadí, že mají zbytečně zaplněnou paměť? Existuje i něco jiného na synchronizaci ale co umí synchronizovat všechno najednou? Ne že budu spouštět pro Outlook Active sync a pro soubory něco jiného.
Díky.[/QUOTE] SR po zmene jste udelal? Ja to zapomnel dodat...
simonik2 (95)|3.4.2005 11:28
Udělal a to hned několikrát.