Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rx3715vsTungstenT5

jixjox (59)|26.3.2005 15:00
zdravím,

uvažuji nad nákupem pda. Ceny VGA modelů se mi však příliš nelíbí :( a také jejich výdrž mi přijde malá.

Řeším proto: koupit QVGA zařízení (pravděpodobně rx3715) nebo se podívat po palm TUNGSTEN T5 - pěkné rozlišení, nemá záznamník, nemá výměnnou baterii.

Používal jsem pocketpc tak se mi do přechodu na platformu palm moc nechce (všechen soft shánět znovu), ale můžu ho mít za cca 9000 co je méně než pocket pc s horším rozlišením. Vadí mi na něm právě chybějící záznamník a integrovaná baterka.

Asi mi všichni doporučíte pocketpc, ale přesto bych chtěl vědět jak se díváte na srovnání tungstenT5 vs např. rx3715.
Kája_oldd (759)|27.3.2005 21:22
S tou 256MB velkou romkou u palmu bych si dal říct;) Né fakt, tohle je jediné, co mě tak zaujalo krom displeje (no tak není VGA, ale lepší než QVGA;) )Možná bych se obával o baterku u palma a zjistil si dopředu, jestli je dostatečný software na to, co potřebujete, jináš se mi palmík nezdá vůbec špatnej:D
hybo (3107)|27.3.2005 21:25
hlavne je to uplne jinej OS, coz je to podstatne rozhodnuti, SW je na Palm vic, nez na Pocket, v zakladu ale neni word, excel a nic podobne, Palmdesktop je myslim, alespon dle meho, horsi a mene pohodova aplikace nez ActiveSync

jinak T5 se mi zda byt mene zajimava nez treba TT, nebo T3
jixjox (59)|27.3.2005 22:00
ok dík za názory, zajímalo by mě jak se díváte na srovnání Tungsten T5 vs rx 3715.

Kromě rozlišení se mi zdá ipaq 3715 celkem dobré pda. U tungstenu mě láká právě to rozlišení displeje - pocket pc s vyšším rozlišením seženu o několi tisíc dráž a budou mít nižší výdrž.

fakt nevím co mám brát - vyšší rozlišení mě láká ale utrácet kvůli němu o několik tisíc víc se mi nechce.

Proto ještě jednou - čemu byste dali přednost: tungsten T5 vs ipaq 3715 (o odlišnosti platformy neuvažuji - snad bych si zvykl :)
Arius_ce4you (49)|28.3.2005 00:34
no keby som bral akoze ze OS y bol zanedbatelny tak palma