Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 41

Téma: Problemy dellu x50v o kterych se diskutuje

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

tady jsou - spatnej cradle (usb) ktery dokaze restart pc
    http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=69777

problemy screentouch, nereaguje jak by mel a ne jen s folii

http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=69316

problem wlan je tam nekde taky,ten mne tak nezajima,
    velice deadly problem se my zda problem touchscreenu

snad to pomuze tem kteri se rozhodnou jit do x50v, ja jsem tuhle moznost nemel pred tydnem,
    snad to nebude tak zly kdyz ho dostanu (della)
    kolega beecher,mne jiste opravi a doplni

next links pro problemy dellu jsou:
    www.brighthand.com, www.pocketpcthought.com

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

ak budes dobry tak ti ho donesiem..ale najprv si ho ohmatam ja :-D

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

srcu,ja jsem good
    poradne a paradne testovat
    hlavne bacha na screentouche :disgusted:
    hope its gonna be everything all right
    v bratislave waiting for you and mainly for dell 128 :128
    uz je shipped

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

boto, the handhelds sent out now shouldnt have this problem, it was just the first hardware build, A01. From what I gather, it's not compatible with the A02 touchscreen "enhancements".
    tak snad to dneska jiz nebude takovy problem s tym x50v a touchscreen,
    odpoved jsem dostal na www.aximsite.com o soucasne dodavanych zarizenich :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

na www.aximsite.com,probiha diskuze o nahrazeni skod spachanych cradlem x50v,vyhorene usb,motherboard na hostitelskych pc.zrejme se jedna o nejproblematickejsi vga zarizeni na trhu. :

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od boto
    kolega beecher,mne jiste opravi a doplni
    Ano, opravim.
    Krome problemu s BT/WiFi (pri mene jak 30 MB volne RAM neni mozne mit obe bezdratove technologie pustene, leakuje BT driver, a WiFi driver, ktery ma 2 MB, je tam zbytecne dvakrat a jeste navic se nejake divne nahrava do pameti) ani jeden popisovany problem u mne nenastal/nenastava...

1. Dell jiz byl pres svou kolibku zapojeny do 4 pocitacu (3 stolni a 1 notebook) a ani jeden neshorel, zadny se samovolne nerestartoval atd. Staci se podivat do vysledku hlasovani u te diskuze, ze skoro 86% hlasujicich tento problem nema. A u toho zbytku je dle meho se jedna o lidi, co nemaji neco v poradku se svymi PC nebo s rukama.
    2. Problemy s touchscreenem nemam a to i s folii lepenou specialni windmasterovou technologii. Tady to opet vidim na nejaky problem mezi zidli a stylusem...
    3. Problem s BT/WiFi snad bude nejakym updatem ROMky odstranen. Zatim to resim tak, ze mam vsechno nainstalovano ve Storagi a co jde, tak ukladam na kartu.

Tudiz naopak si myslim, ze tohle je nejmene problemove (1 realny problem, ktery ma vetsina) VGA zarizeni, ktere je na trhu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

boto, the handhelds sent out now shouldnt have this problem, it was just the first hardware build, A01. From what I gather, it's not compatible with the A02 touchscreen "enhancements".
    tak snad to dneska jiz nebude takovy problem s tym x50v a touchscreen,
    odpoved jsem dostal na www.aximsite.com o soucasne dodavanych zarizenich :yes:
    Zvlastni, ja jej mam od konce listopadu, tudiz pri prevzeti s ROMkou A01, flashnuta A02 a nikdy se tento problem nevyskytoval a nevyskytuje...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...
    Kdyby byla, jak mi vysvetlis me 4 mesicni vlastnictvi Della bez jedineho vyse popsaneho problemu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

takhle nejak to vidim i ja , snad koncem tydna dorazi dell do londyna a budu chytrejsi,sorac a doufam za vydatny pomoci oltcita to odskouseji a porovnaji s looxem

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

takhle nejak to vidim i ja , snad koncem tydna dorazi dell do londyna a budu chytrejsi,sorac a doufam za vydatny pomoci oltcita to odskouseji a porovnaji s looxem

no jooo, krabica na upgrade uz prisla.. len dell este nikde :-?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od sorac
    no jooo, krabica na upgrade uz prisla.. len dell este nikde :-?
    Jak mohla prijit krabice na upgrade? To jako prisli v krabicce dva svabi, BGA pajka a naletujte si to tam sam?
    Nebo to je krabice, ve ktere se to ma pak poslat/bude posilat do PocketPCTechs? :? :sarcastic:

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od beecher
    Kdyby byla, jak mi vysvetlis me 4 mesicni vlastnictvi Della bez jedineho vyse popsaneho problemu?
    Vadna serie znamena, ze pred ctyrmi mesici to bylo v poradku (serie A) zatimco pred mesicem uz ne (serie B)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vadna serie znamena, ze pred ctyrmi mesici to bylo v poradku (serie A) zatimco pred mesicem uz ne (serie B)
    To mi chces rict, ze by si nechal Dell vyrabet novejsi zarizeni jako zmetky, kdyz ty starsi bez problemu funguji? :O

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

to beecher :
    proc ne ,everything is possible

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. konec DELLu?
    Od valdo_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 02-02-2006, 23:09
  2. DRBÁRNA :: Plány Dellu na rok 2005 / 2006
    Od Pavel Koza v sekci Dell
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-05-2005, 09:54
  3. Zajimave prislusenstvi dellu
    Od boto_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 10-04-2005, 14:36
  4. poznatky upgrade ram u dellu
    Od boto_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 03-04-2005, 15:57
  5. DELL Axim X30 - Baterie a pouzdra přímo od Dellu.
    Od Jiri02 v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-02-2005, 00:21