Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problemy dellu x50v o kterych se diskutuje

boto_ce4you (65)|26.3.2005 09:53
tady jsou - spatnej cradle (usb) ktery dokaze restart pc
http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=69777

problemy screentouch, nereaguje jak by mel a ne jen s folii

http://www.aximsite.com/boards/showthread.php?t=69316

problem wlan je tam nekde taky,ten mne tak nezajima,
velice deadly problem se my zda problem touchscreenu

snad to pomuze tem kteri se rozhodnou jit do x50v, ja jsem tuhle moznost nemel pred tydnem,
snad to nebude tak zly kdyz ho dostanu (della)
kolega beecher,mne jiste opravi a doplni

next links pro problemy dellu jsou:
www.brighthand.com, www.pocketpcthought.com
sorac (51)|26.3.2005 11:57
ak budes dobry tak ti ho donesiem..ale najprv si ho ohmatam ja :-D
boto_ce4you (65)|26.3.2005 12:06
srcu,ja jsem good
poradne a paradne testovat :D
hlavne bacha na screentouche :disgusted:
hope its gonna be everything all right
v bratislave waiting for you and mainly for dell 128 :128
uz je shipped :D
boto_ce4you (65)|26.3.2005 22:00
[QUOTE]boto, the handhelds sent out now shouldnt have this problem, it was just the first hardware build, A01. From what I gather, it's not compatible with the A02 touchscreen "enhancements".[/QUOTE]
tak snad to dneska jiz nebude takovy problem s tym x50v a touchscreen,
odpoved jsem dostal na www.aximsite.com o soucasne dodavanych zarizenich :yes:
boto_ce4you (65)|29.3.2005 06:19
na www.aximsite.com,probiha diskuze o nahrazeni skod spachanych cradlem x50v,vyhorene usb,motherboard na hostitelskych pc.zrejme se jedna o nejproblematickejsi vga zarizeni na trhu. :evil:
beecher (9270)|29.3.2005 06:46
[QUOTE="boto"]kolega beecher,mne jiste opravi a doplni[/QUOTE] Ano, opravim. :D
Krome problemu s BT/WiFi (pri mene jak 30 MB volne RAM neni mozne mit obe bezdratove technologie pustene, leakuje BT driver, a WiFi driver, ktery ma 2 MB, je tam zbytecne dvakrat a jeste navic se nejake divne nahrava do pameti) ani jeden popisovany problem u mne nenastal/nenastava...

1. Dell jiz byl pres svou kolibku zapojeny do 4 pocitacu (3 stolni a 1 notebook) a ani jeden neshorel, zadny se samovolne nerestartoval atd. Staci se podivat do vysledku hlasovani u te diskuze, ze skoro 86% hlasujicich tento problem nema. A u toho zbytku je dle meho se jedna o lidi, co nemaji neco v poradku se svymi PC nebo s rukama.
2. Problemy s touchscreenem nemam a to i s folii lepenou specialni windmasterovou technologii. Tady to opet vidim na nejaky problem mezi zidli a stylusem...
3. Problem s BT/WiFi snad bude nejakym updatem ROMky odstranen. Zatim to resim tak, ze mam vsechno nainstalovano ve Storagi a co jde, tak ukladam na kartu.

Tudiz naopak si myslim, ze tohle je nejmene problemove (1 realny problem, ktery ma vetsina) VGA zarizeni, ktere je na trhu... ;)
beecher (9270)|29.3.2005 06:51
[QUOTE="boto"][QUOTE]boto, the handhelds sent out now shouldnt have this problem, it was just the first hardware build, A01. From what I gather, it's not compatible with the A02 touchscreen "enhancements".[/QUOTE]
tak snad to dneska jiz nebude takovy problem s tym x50v a touchscreen,
odpoved jsem dostal na www.aximsite.com o soucasne dodavanych zarizenich :yes: [/QUOTE] Zvlastni, ja jej mam od konce listopadu, tudiz pri prevzeti s ROMkou A01, flashnuta A02 a nikdy se tento problem nevyskytoval a nevyskytuje...
Pavel Koza (4761)|29.3.2005 08:20
...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...
beecher (9270)|29.3.2005 08:48
[QUOTE="Pavel Koza"]...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...[/QUOTE] Kdyby byla, jak mi vysvetlis me 4 mesicni vlastnictvi Della bez jedineho vyse popsaneho problemu?
boto_ce4you (65)|29.3.2005 09:08
[QUOTE="Pavel Koza"]...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...[/QUOTE]takhle nejak to vidim i ja , snad koncem tydna dorazi dell do londyna a budu chytrejsi,sorac a doufam za vydatny pomoci oltcita to odskouseji a porovnaji s looxem
sorac (51)|29.3.2005 10:19
[QUOTE="boto"][QUOTE="Pavel Koza"]...ona to mozna muze byt i vadna serie - Dell by nebyl prvni, ktery by menil komponenty za chodu...[/QUOTE]takhle nejak to vidim i ja , snad koncem tydna dorazi dell do londyna a budu chytrejsi,sorac a doufam za vydatny pomoci oltcita to odskouseji a porovnaji s looxem [/QUOTE]



no jooo, krabica na upgrade uz prisla.. len dell este nikde :-?
beecher (9270)|29.3.2005 11:35
[QUOTE="sorac"]no jooo, krabica na upgrade uz prisla.. len dell este nikde :-?[/QUOTE] Jak mohla prijit krabice na upgrade? To jako prisli v krabicce dva svabi, BGA pajka a naletujte si to tam sam? :D
Nebo to je krabice, ve ktere se to ma pak poslat/bude posilat do PocketPCTechs? :? :sarcastic:
Pavel Koza (4761)|29.3.2005 15:38
[QUOTE="beecher"]Kdyby byla, jak mi vysvetlis me 4 mesicni vlastnictvi Della bez jedineho vyse popsaneho problemu?[/QUOTE]

Vadna serie znamena, ze pred ctyrmi mesici to bylo v poradku (serie A) zatimco pred mesicem uz ne (serie B);)
beecher (9270)|29.3.2005 18:53
[QUOTE="Pavel Koza"]Vadna serie znamena, ze pred ctyrmi mesici to bylo v poradku (serie A) zatimco pred mesicem uz ne (serie B);) [/QUOTE] To mi chces rict, ze by si nechal Dell vyrabet novejsi zarizeni jako zmetky, kdyz ty starsi bez problemu funguji? :O
boto_ce4you (65)|29.3.2005 19:14
to beecher :
proc ne ,everything is possible ;)
sorac (51)|29.3.2005 19:34
[QUOTE="beecher"]
Nebo to je krabice, ve ktere se to ma pak poslat/bude posilat do PocketPCTechs? :? :sarcastic: [/QUOTE]


presne tak.posles im to a oni to o par tyzdnov poslu naspet upgradnute...
akurvat bottom sa rozhodol inac...

dnes mi prislo brando alu hard case na loox a je uzasna... fakt nema chybu... :-D
boto_ce4you (65)|29.3.2005 19:54
@sorac
srcu, my ho jeste upgradneme , az bude okey-dokey
;)
p3t (61)|30.3.2005 14:32
a ted reknte jeste lamce , jaxe pozna serie A ci B
beecher (9270)|30.3.2005 15:14
[QUOTE="p3t"]a ted reknte jeste lamce , jaxe pozna serie A ci B [/QUOTE] U Della X50v to je pod baterii, jak je service tag, tak tam vedle je revize, ja tam mam A01.
p3t (61)|30.3.2005 18:28
ja taky :)

takze po nem nemusim slapat
boto_ce4you (65)|1.4.2005 06:05
takze dellaci,jak se vyhnout zniceni
usb,motherboard pc pri synchronizaci.
1.vlozit della do cradlu
2.napojit usb cradlu do pc
a pritom nemit cradla v elektrice
a mit naky ti el.ochrany
a synchronizaci delat pres usb hub

i tak to pry neni 100% -ni. :evil:
oltcit (1098)|1.4.2005 08:32
[QUOTE="boto"]takze dellaci,jak se vyhnout zniceni
usb,motherboard pc pri synchronizaci.
1.vlozit della do cradlu
2.napojit usb cradlu do pc
a pritom nemit cradla v elektrice
a mit naky ti el.ochrany
a synchronizaci delat pres usb hub

i tak to pry neni 100% -ni. :evil: [/QUOTE]

Hmmm,ale jednoduchšie asi bude používať AS cez BT ;) ,nie?
P.S.alebo zostať pri "malenkoj tosibkoj" no nie ,Boto ?
boto_ce4you (65)|2.4.2005 05:54
to oltcit :
ale partnership mezi ppc a pc musis set up na usb
alespon to tak bylo u wm 2002, plati i u wm 2003 se ?
... a mam moznosti na AS i :
-irda
-wifi
-bt
beecher (9270)|2.4.2005 08:04
Boze chlapi, delate s tou kolibkou, jak kdyby vas melo zasahnout tsunami... Coz je podobne pravdepodobne... :sarcastic:
oltcit (1098)|2.4.2005 12:48
[QUOTE="boto"]to oltcit :
ale partnership mezi ppc a pc musis set up na usb
alespon to tak bylo u wm 2002, plati i u wm 2003 se ?
... a mam moznosti na AS i :
-irda
-wifi
-bt[/QUOTE]


Samozrejme máš pravdu, ideálne by bolo keby PDA fungovalo ako flashdisk a jeho podpora by bola zahrnutá priamo v OS na PC . To je tak ked ľavá ruka nevie čo robí pravá :( Niekedy zostáva rozum stáť,čo dokážu vypotiť niektorí vývojari,resp. ako sa ich práca nakoniec prejaví v praxi .
sorac (51)|3.4.2005 09:52
[QUOTE="oltcit"][QUOTE="boto"]to oltcit :
ale partnership mezi ppc a pc musis set up na usb
alespon to tak bylo u wm 2002, plati i u wm 2003 se ?
... a mam moznosti na AS i :
-irda
-wifi
-bt[/QUOTE]


Samozrejme máš pravdu, ideálne by bolo keby PDA fungovalo ako flashdisk a jeho podpora by bola zahrnutá priamo v OS na PC . To je tak ked ľavá ruka nevie čo robí pravá :( Niekedy zostáva rozum stáť,čo dokážu vypotiť niektorí vývojari,resp. ako sa ich práca nakoniec prejaví v praxi .[/QUOTE]




to by bolo vynikajuce...vyhli by sme sa mnohym problemom a v pripade pouzitia ineho pc, by bola stale moznost spojit zariadenia a spolupracovat... nuz je to len obycajny win a zial ten nie je dokonaly v nicom.... je to zial momentalne jedina platforma,ktora sa vyvija a tak som aj ja bol donuteny ju kupit... :-?


boto_ce4you (65)|3.4.2005 17:55
srcu,tsunami se nekona ?:)
beecher (9270)|3.4.2005 18:46
Chlapi, uz je ta diskuze trochu off-top-topic, nemyslite? :sarcastic:
sorac (51)|3.4.2005 18:58
[QUOTE="beecher"]Chlapi, uz je ta diskuze trochu off-top-topic, nemyslite? :sarcastic: [/QUOTE]



mozno aj hej...ale podla mna botov problem je dell axim...takze preto sa tu o tom diskutuje.... takze asi to nie je off topic

moj prvy pohlad a dojem pri porovnani z looxom je,ze dell posobi dost lacno...koliska hlavne...ale drzal som to zatial len 30 minut...vecer sa na to pozriem blizsie...

potom napisem nejake porovnanie medzi looxom a dellom.. ;-)

beecher (9270)|3.4.2005 19:41
[QUOTE="sorac"]mozno aj hej...ale podla mna botov problem je dell axim...takze preto sa tu o tom diskutuje.... takze asi to nie je off topic

moj prvy pohlad a dojem pri porovnani z looxom je,ze dell posobi dost lacno...koliska hlavne...ale drzal som to zatial len 30 minut...vecer sa na to pozriem blizsie...[/QUOTE] 1. Tema je Problemy Della X50v o kterych se diskutuje, posledni prispevky o tom moc nevypovidaly...

Jinak diky za nejlepsi vtip dneska k memu dnesnimu svatku... Ze pry Dell vypada oproti Looxu lacino. :D :D :D Malem jsem se slozil smichy pod stul... Kolebka rozhodne neni hlavnim tahounem prodeje Della na zapade... ;)
Narozdil od Looxe Dell nevypada jako hracka, ale seriozni manazersky stroj...

Jak pravil Suoraj, ten napis Dell je drazsi nez samotny Loox... :D
sorac (51)|3.4.2005 20:04
[QUOTE="beecher"]

Jak pravil Suoraj, ten napis Dell je drazsi nez samotny Loox... :D[/QUOTE]



to je pravda, inac by asi dell davali zadarmo... :lol:
takto ma aspon nejaku hodnotu :-D

vidim, ze my dvaja si rozumieme...
beecher (9270)|3.4.2005 20:27
[QUOTE="sorac"]to je pravda, inac by asi dell davali zadarmo... :lol:
takto ma aspon nejaku hodnotu :-D

vidim, ze my dvaja si rozumieme... [/QUOTE] Nerozumime, ten zbytek dale previsuje trikrat Looxe hodnotou...

Jinak receno, pokud uz to nezrusili, stale plati zakazy dalsich dodavek do zbytku sveta krome USA, protoze nestihaji vyrabet... To asi taky o necem vypovida, ze... Proste je to hit, o kterem se snad ani HP nezda... A za tu cenu se ani nedivim...
sorac (51)|3.4.2005 20:39
[QUOTE="beecher"][QUOTE="sorac"]to je pravda, inac by asi dell davali zadarmo... :lol:
takto ma aspon nejaku hodnotu :-D

vidim, ze my dvaja si rozumieme... [/QUOTE] Nerozumime, ten zbytek dale previsuje trikrat Looxe hodnotou...

Jinak receno, pokud uz to nezrusili, stale plati zakazy dalsich dodavek do zbytku sveta krome USA, protoze nestihaji vyrabet... To asi taky o necem vypovida, ze... Proste je to hit, o kterem se snad ani HP nezda... A za tu cenu se ani nedivim...[/QUOTE]


ten zakaz by som nebral ako zakaz ale ako obmedzenie v pokuse o zaplavenie svetoveho trhu americkym odpadom... nic v zlom,ale ameriku neznasam zo vsetkym aka je a stravil som tam par dni...

ako som povedal: mam moznost v realnom case porovnat loox a dell a napisem co si o tom myslim... zatial to boli len prve dojmy...

inac odporucam navstevu u lekara.. zda sa mi, ze je tu alergia na nespravne reakcie na dell.. cize jednoducho povedane : zaujatost na znacku :
boto_ce4you (65)|3.4.2005 20:58
hosi vy sa snad hadate nad mim delem :O
tak skoncite a src hlas vysledky v souladu s tymhle forem ,mne nevadi ze dell ma levnou kolebku ;)
jen at je funkcni ,dell nebo loox vsechno jedno
btw srcu,ne ty si mne namluvil na della a ted ho tady pomlouvas :D
a jaky prislusentsvi tedka :?:
beecher (9270)|4.4.2005 16:10
[QUOTE="boto"]btw srcu,ne ty si mne namluvil na della a ted ho tady pomlouvas :D
a jaky prislusentsvi tedka :?: [/QUOTE] To vis, boto, to je tak, kdyz prava ruka nevi, co dela leva... ;) :D

Jaky prislusenstvi? To je jednoduchy... BT GPS, BT klavesnici (mozna BT mys), SD kartu. To by melo stacit, ne? :)
boto_ce4you (65)|4.4.2005 20:05
No SD card mam v toshibe,jen ji vyndam
GPS nechci mam mapu,jeste CSSR ,no vono se to moc nemeni.
Snad mys bt,
jsem si zvyk na toshibe, usb logitech pres expansion pack
keyboard je big, oldcid ma na looxe, se ho zeptam jestli to je ok
:?:
a co ten kabl na monitor nebo neco takovy :cool:
oltcit (1098)|4.4.2005 23:58
[QUOTE="boto"]
keyboard je big, oldcid ma na looxe, se ho zeptam jestli to je ok
:?:
[/QUOTE]

?????? Akú myslíš?

P.S. A po slovensky si už zabudol?
sorac (51)|5.4.2005 00:37
[QUOTE="boto"]hosi vy sa snad hadate nad mim delem :O
tak skoncite a src hlas vysledky v souladu s tymhle forem ,mne nevadi ze dell ma levnou kolebku ;)
jen at je funkcni ,dell nebo loox vsechno jedno
btw srcu,ne ty si mne namluvil na della a ted ho tady pomlouvas :D
a jaky prislusentsvi tedka :?: [/QUOTE]

bottom@gulas.cz.sk.hu

pomlouvam? :-O

sak som ti povedal, ze ak nechces looxa tak potom dell... to si chcel pocut? :-?
ti pamet nejako nesluzi... ;-)
boto_ce4you (65)|5.4.2005 17:17
src ,oldkid
jste off topic
srcu,zacni active synchro at last ;)
oltcit (1098)|5.4.2005 17:40
[QUOTE="boto"]src ,oldkid
jste off topic
srcu,zacni active synchro at last ;) [/QUOTE]
mne sa zda ze offtopic si ty ,uz tym ze si zalozil tuto temu :) Mohol si priamo skonzultovat s Richardom jakžto jediným aktívne viditeľným užívatelom Della v Čechách a preto aj tuto theme beriem s nadhľadom.Chápem tvoju nedočkavosť :) :D ale nepreháňaj to zas,aj tak skôr ako sa Sorac nevráti z Alp po lyžovačke a naspäť na Slovensko nič nespravíš,akurát si môžeš nachystať dostupný doporučený software.Neboj Ježiško príde ;)
beecher (9270)|5.4.2005 17:52
Uz je to tady opravdu UPLNE o necem jinem. Zaviram tuto diskuzi.