Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus + podpora - Vaše názory

j-cop (80)|25.3.2005 09:42
Špatně jsem se vyspal, takže se na mě nezlobte, ale jdu si vylít srdíčko. Kdo chcete mít stejnou náladu jako já, jděte na stránky Asusu :-) Snažil jsem se najít nějaké diskuzní fórum přímo u výrobce, ale to je "dočasně" mimo provoz (od té doby, co asus mám), tak jsem napsal na technickou podporu dotaz, zda existuje nějaký nový firmware. Odpověď z českého centra anglicky? mi přišla téměř obratem i se stránkou s aktualizacemi, která se načítá i na pevné lajně cca 5 minut, ale budiž. Aktualizace má stejné číslo, jako firmware z výroby, nicméně datum v PDA je někdy z října, na stránkách uváděný jako prosincový - každopádně přeinstalací tohoto firmware jsem dosáhnul pouze tvrdého resetu a s ním spojených potíží, neboť fw je opravdu "starý". Kde kolegové v Asusu vzali věty typu "Enhance ASUS camera capture performance" to fakt netuším, protože ta je imho nepoužitelná. Před i po "upgradu" :-/. Každopádně jsem byl úplně mimo z hned prvního stáhnutelného souboru, s označením "utilities" a názvem souboru YD_Setup_A730SC.zip. Detailní informace jsou úplně prázdné, takže je potřeba soubor stáhnout, aby člověk zjistil, že už licenční podmínky (nebo něco, co na tom místě obvykle bývá) jsou psány čínskou či jinou rozsypaněčajovou směsí. Závěrem mi nezbývá než říct, že horší podporu než Asus jsem fakt ještě neviděl, jak může mít někdo podnikající v IT tak neschopné webmastery a manažery, kteří by je měli kontrolovat, to fakt nechápu ... :( Tak sorry, že jsem vás otravoval :-) já už to v sobě nemohl dusit.
Harmi (40)|30.9.2008 13:18
priste skus stahnout neco z ftp://ftp.asus.com/pub/ASUS/IA/