Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

nahravani zvuku rx3715(nebo jine)

Londo_ce4you (0)|25.3.2005 07:56
Ahoj lidi,
rad bych se zeptal jake mate zkusenosti s nahravanim zvuku obzvlaste s modelem rx3715,jestli se da nahravat napriklad prednasky ,kdy je prednasejici zhruba od 5-30m vzdalen.
Pripadne jake PDA by bylo nejvhodnejsi na tuto fci.

DIKY L.

chromos (116)|25.3.2005 08:41
Zrejme chces slyset jinou odpoved, ale nahravat hovor nekoho takhle vzdaleneho vyzaduje naproste ticho v tve blizkosti. Takze jestli mas hlucne spoluzaky, tak na to rovnou zapomen. Ja jsem uz takhle nahral par "schuzi" a stacilo, kdyz mi neco potichu rekl soused a uz nebylo rozumet cloveku sedicimu naproti u stolu. A vubec to nezalazelo na typu rekorderu. Ale abys mel nejakou predstavu tady mas ukazku. RX3715, nahravano v tichem byte, hovor normalni hlasitosti, vzdalenost cca 5m, zady k ipaqu.
Londo_ce4you (0)|25.3.2005 22:14
2chromos:dik moc za ukazku,kdybys hodil nejakou ukazku z praktickeho pouziti budu moc rad.
Rad bych se zeptal Pavla Kozy nebo nekoho kdo ma vetsi zkusenost s vice modely PDA jestli je nejaky vyrazny kvalitativni skok mezi mikrofony jednotlivych modelu PDA nebo jestli se jedna spise o softwarovou zalezitost,pripadne jestli
je nejaky rozdil treba ve vzdalenosti,citlivosti a sumu u jednotlivych modelu.
Jaky je treba rozdil nahravani pri ruznych vzdalenostech a citlivostech napr u modelu FSP Loox 410/420 a HP rx3715, ma vyznam priplacet na drazsi model kvuli teto vlastnosti napr FSP Loox 720 nebo treba HP 4150.
Jakekoli zkusenosti,ukazky nebo subjektivni porovnani techto modelu.
DIKY L.
Pavel Koza (4761)|26.3.2005 23:00
Ja to u vetsiny recenzi zkousim a pisu - u primeho zaznamu jsou rozdily celkem male, s rostouci vzdalenosti rostou i rozdily. Zadny detailni porovnavaci test jsem ale nedelal, vsechno je to jen o tom, jak to na me behem testu pusobi...
Zdenek Malinsky (9781)|27.3.2005 11:28
Mám HP iPAQ 4150. Nahrávání (citlivost mikrofonu) jde nastavit ve 3 režimech (Short range Recording / Normal / Conference Recording ). V pondělí jsem byl na podnikovém školení. Bylo velmi "záživné", takže jsem pochrupoval. Zapnul jsem cvičně cihlu na nahrávání, kdyby paní školařka měla námitky, že spím. Dneska jsem při úklidu na tento záznam narazil. Překvapilo mě, že bylo v režimu normal a vzdálenosti přednášející cca 5 metrů velmi dobře rozumět.
Asi chceš nahrávat přednášky, že? Těch 30 m bude asi hodně, obzvlášť pokud bude mezi Tebou a přednášejícím nějaký rušitel. Pokud budeš sedět poblíž přednášejícího a mít nastaven režim Conference, neměl by být problém. Větší problém možná nastane s délkou nahrávky, ale to tu někde bylo řešeno v jiné diskuzi.