Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 15

Téma: Tv program na pda. (Chcete tento prg,tak přesvěčme nějkakého schopné programátora!!!)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Zdravím všechny co se znaží se svého pda vymáčknout maximum.

V poslední době jsem zjistil, že je snad jediný program, který mi chybi na mém pocket pc je tv program. No prostě program, který by stahoval přehled toho co dávají v televizi.

Seznam toho co by takový prg měl umět:
    1. stahovat tel.programi (nastavení tel.statnic)
    2. vyhledávání
    3. pouze text nebo obrázky a podrobnější popis
    4. zadávání upozornění na tel.prg
    ...

No dál mě zatím nic nenapadá.

Díky všem za připomínky a případnou pomoc.

(Jsem vděčným uživatelem pocket pc kuchařky!)

Registrace
    Feb 2007

Přesvědčte tohoto programátora , aby nám tento program zkompiloval pro WinCE a bude to.
    TV Program pro PC je freeware, který pokud bude pro WinCE, tak jsem ochoten i něco zaplatit.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Na PC používám program: Tv program 365 dní - z 365dni.sms.cz

Asi to nejlepší na PC.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

A co takhle jit a stahnout si Plucker prohlizec Vade Mecum a pak jit a na fajkus.cz/isilo si stahnout jednu z mnoha nabidek s TV programem ve formatu Plucker? Az na to upozorneni tak ziskate vse. A zcela zdarma.

Registrace
    Feb 2007

"Tupý" TV program mám zesynchronizovaný přes Palmare.cz, ale od pravého TV programu se to liší v mnoha aspektech.
    Profi TV program by měl ukázat v momentě spuštění aktuální pořady na všech programech, prolínací grafickou lištu několika programů, aby bylo graficky vidět jak dlouho dané programy poběží a na které máme návaznost apod.
    Pokud si někdy viděl např. digitální satelitní přijímač Humax, tak něco takového.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No něco takovýho.

Aby tam fungovalo filtrování podle stanic, podle typu programů (dokumnety,..), zobrazení na uvodní obrazovce co je večer (ve 20:00).

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od iloveyou
    Asi to nejlepší na PC.
    A funguje bez problémů i na cihle:
    viz
    i když bez VGA to asi nebude ono.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00056495_Tv_m1_L03Q.jpg 
Zobrazení: 57 
Velikost: 46.5 KB 
ID: 1681   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00056495_Tva_m1_agw.jpg 
Zobrazení: 48 
Velikost: 54.6 KB 
ID: 1682  

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Možná jste mě špatně pochopil nemyslel jsem webovou stránku, ta funguje ale qvga to není ono.

Na této stánce se dá stáhnout program s TV program (dnes se to jmenuje 365 dní).- to je to co jsem myslel a používám na pc.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

tak jsem vyzkousel ten vademecum a nemuzu tam sprovznit poradne znakovou sadu... nezobrazuje to korektne cestinu... da se to ta mnejak zmenit.. sice jsem tam nasel zmenu fontu ale jsou tam jenom dva.. daji se nejak dohrat ??? Diky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Umoznuje pouzivat vsechny fonty co mas v /Windows/Fonts... Takze staci do zminene slozky nakopirovat fonty co chces a pak si patricny font vybrat v nastaveni. Pouzivam Tahoma CZ a vse je vporadku.
    Pokud chces najit ceske fonty podivej se SEM (hned muj prvni prispevek v te diskuzi)...

:yes:

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od iloveyou

Asi to nejlepší na PC.

Tak jsem ho natáhl do PC a mohu říci,že to je to co potřebuji.Pokud by to někdo udělal do PDA,tak jak píšeš,tak by to bylo super.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

tak tohle je fakt dokonala vecicka, az na to, ze nekdy ten prohlizec spadne... jinak super super, presne tohle hledam uz delsi dobu...

Citace Původně odesláno od Wuffi
    A co takhle jit a stahnout si Plucker prohlizec Vade Mecum a pak jit a na fajkus.cz/isilo si stahnout jednu z mnoha nabidek s TV programem ve formatu Plucker? Az na to upozorneni tak ziskate vse. A zcela zdarma.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Předpokládám, že jste už zkusili tady ve fórech použít funkci hledat a narazili na tohle http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=8246.
    Pak ale docela nechápu tuhletu diskuzi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tahle diskuze je starsi nez ta s TV Programem...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak to by se asi měla smazat, protože nic neřeší... Ale je to jen můj názor . Já si dal jen vyjet příspěvky za posledních 24 hodin a viděl jsem, že sem někdo přispěl.

Podobná témata

1. Vtip pro tento den
    Od Zdenek Malinsky v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-12-2011, 22:40
  2. Hledám programátora
    Od brabec v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-10-2008, 12:56
  3. Hľadám programátora PPC
    Od macher3 v sekci Programování
    Reakcí: 4