Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

dataphone III a výdrž

Merlin_CZ (108)|24.3.2005 06:24
klucííí :c) jak dlouho vám tak vydrží dataphone/mda III ?
jen tak pro srovnani :)

karlic (707)|24.3.2005 07:22
Stejně nebo možná o maličko víc než MDA2. Rozhodně víc než MDA1. Časově to nechtěj vědět, jelikož to naprosto záleží na tom, jak to využíváš. Já nabíjím každý den, jelikož to mám v kolébce každý den. Přes víkend pokud si nehraju, tak nenabíjím, pokud si hraju, tak v neděli musím nabít.
Stheepan (194)|24.3.2005 07:36
- presne viz. predchozi odpoved, vydrz oproti MDA1 ci 2 vetsi, ale pokud s nim opravdu pracujes, pak dobijis kazdy den, kdyz s nim pracovat nebudes, tzn. obcas si pisnes sms a zavolas, tak 2 a 1/2 dne :D
daww (687)|9.8.2005 08:17
S tou výdrží oproti MDA I bych nebyl tak optimistický, neb s MDA I jsem pracoval až do teď cca dva roky každý den. Teď mám ET DataPhone III a včera byla poprvé v terénu na plný výkon a ejhle. Zatímco MDA I po celém dni při večerním ukládání do kolíbky měla 40 - 50%, ET DPIII měl 15% !!!! a to byl jeden z těch slabších dnů. Takže si dovoluji tvrdit, že XDA III rozhodně NEMÁ větší výdrž než XDA I, spíš naopak:(
aaischa (660)|9.8.2005 12:20
ja mohu poskytnout presne hodiny vydrze,pouzivam plugin do todaye menuje se uptime a meri kolik vydzi na jedno nabyti, tak tedy, pouzivam cpu xscalar na taktovani, pokud chci poslouchat hudbu tak hosnizim na 200Mhz vypnu podsviceni a vydrzi mi neco prez 15hodin nepretrzityho hrani, pokud ho necham jen tak bez pretaktovani a blbnu na nem tak ruzne tak je vydrz neco mezi 6-9hodin a kdyz ctu knizku bez podsviceni tak 11hodin.. proste normalni pouzivani da tak ten 7-8hod a vsechno pocitam do 5%nabiti pak mi vypne sd slot a mdacko je pro me celkem nepouzitelny pac mam vsechen soft na karte...

jeste bych dodal ze vydrzi vic jak 3kousky mdaII co sem mel ale j to dost srovnatelny s mda I a ty sem mel 4kousky:sarcastic:
daww (687)|9.8.2005 14:44
tak výdrž XDA III je oproti XDA I fakt hrůza a děs. Je půl třetí odpoledne a XDA III je na 15ti %. :-((( A to srovnání je při stejném prac. vytížení, prog. vybavení, SD kartě. Navíc mám u III vypnutý BT, WiFi, podsvícení na min a používám XCPUScalar. Výdrž je asi největším zklamáním u III. Zítra zkusím nastavit frekvenci procesoru natvrdo na 200 jako má I a uvidíme. Ale už tuším jak to dopadne. :-((
aaischa (660)|10.8.2005 13:43
vydrzi na 200 tak okolo 10ti hodin...
daww (687)|10.8.2005 13:54
Nemohl jsem to dnes odzkoušet, neb mám dovču. Ale 10 hodin nic moc. I po 10ti h měla 30-40 % baterie. Myslím tím po 10ti h prac. vytížení. No konec stesků. Druhá baterie je dost nepraktická, tak volím nabíječku do auta. Ale stejně ....... :((