Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 730 - problem s baterii

Namornik. (184)|23.3.2005 20:41
Ahojki
Jeden muj zakaznik si nedavno poridil tuhle masinku a nejak mu to blbne

Ma to plne nabite pusti to a ma na tom stav baterie 95%.

Po 10minutach pouzivani mu to razem skoci z tech 95% na 60% a po dalsich 15min. rozvnou na 40%. Zduraznuji, ze naraz, tedy zadne pozvolne padani.

Uz jste se s tim setkali?


Dik
beecher (9270)|23.3.2005 21:02
[QUOTE="Namornik."]Uz jste se s tim setkali?[/QUOTE]Ne, ale:
1. Zkusil bych tu baterii naformovat (3x nabit, 3 vybit)
2. Pokud to nezabere, tak vyreklamovat...
pekro (346)|24.3.2005 09:28
Je to možné pokud máš 730W. Pustíš Wifi tak to spadne klidně o 30%

Ta wifi karta je velkej žrout. S plnou baterkou tak na 50 min práce
Johny A730W (7)|24.3.2005 09:38
Zdravicko, taky sem cerstvy a zatim nadseny majitel A730W - az na tu baterku. Mne to pada postupne po desitkach (zatim taky doufam, ze po naformatovani se to trosku zlepsi). Uvazuji o vetsi baterce, protoze se standardni je to k breku :(
j-cop (80)|24.3.2005 14:36
:-) mno rekl bych, ze brecet je to jedine, co nam zbejva. Fakt je, ze uz jsem se naucil, ze pro filmy delsi nez 1:30 je zapotrebi stahnout jas displaye tak na 40% abych videl konec :)
Pavel Koza (4761)|25.3.2005 09:08
Skakani po desitkach procent je vlastnost, ale tech 35% najednou je fakt divny, ten Asus co jsem mel na recenzi se tak urcite nechoval. Jak radi beecher - zkusit parkrat vybit/nabit a pokud bude delat dal, reklamoval bych.
pekro (346)|26.3.2005 09:52
Tak mi moje 730w odešla asi úplně:((

Poslední týden se mi PDA stále sekalo. a mělo pomalejší odezvy. sváděl jsem to na nějaký soft.
Proved jsem i HR a nic se nezmněnilo. Pravě naopak. PDA je ihned po restartu strašně pomalé už i kalibrace trvá asi 5 minut. Než to vykreslí každý ten křížek co se na něj má kliknou to je tak 30s. Po najetí neví o HW (sloty pam. karet, Wifi, Bluetooth) Takže nemůžu provést ani obnouvu ze zálohy.

Od té doby jsem zkoušel HR už asi 10 a nechal jsem pda i odpočnou.;)


Stále bliká červeně pravá led i když je pda vyplé, zaplé, v dobíječe... prostě furt.
V návodu je že led bliká zeleně při nabíjení a svítí zeleně při plném nabití. Ale o červeném blikání tam nic není!

Je to zvláštní. Kdyby kleklo úplně, ale takhle. Ono jo prostě funkční jen nepoužitelné. Čekat na najetí kalendáře 3 min???!

Nevíte někdo čím by to mohlo být? Procesor? Grafika?
Setkali jste se s tím někdo?
Co může značit červená led?
Nemůže to být tím, že jsem mněl zapnuto Urychlení odezvy displeje Nemohlo to nějak poškodit?
Pavel Koza (4761)|26.3.2005 22:17
[QUOTE="pekro"]PDA je ihned po restartu strašně pomalé už i kalibrace trvá asi 5 minut. Než to vykreslí každý ten křížek co se na něj má kliknou to je tak 30s. [/QUOTE]

Reklamovat. Pokud to dela trvale, tak by reklamace nemela byt problem. Ta uprava v registru to mohla delat maximalne do prvniho HW resetu...
Soudruh_ce4you (18)|12.4.2005 08:47
Tak ja mel podobny problem u A620BT, treba jsem tam mel 90procent, vypnu to a kdyz to pak treba po 4 hodinach zapnu je tam 20procent.. to se mi stalo cca 3x (a to ho mam vic jak pul roku a predtim bylo vse ok) no a pak jsem to sel reklamovat, tam mi po 30 dnech rekli ze se ta vada neprojevila,presto mi vsak vymenili baterku a dokonce i mainboard,to nevim proc.. no a tak uvudime..